Volím si tebe! Char- eeh... ?

Chcete začít hrát a nevíte si s něčím rady, nebo se naopak chcete podělit o svou strategii? Tohle je to pravé místo pro vás.
Odpovědět
NP3403
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 13, 2018 11:18
Zařízení: Xiaomi Redmi 4X

Volím si tebe! Char- eeh... ?

Příspěvek od NP3403 »

Ahoj všem. :)
Jsem začínající hráč Pokémon Go. Potřebuji prosím poradit. Když jsem začala hru tak jsem si jako svého prvního pokémona chytila samozřejmě svého nejmilejšího Charmandera. Měl CP 10. (Nevím, jestli můžou mít starteři i víc CP, každopádně můj měl tolik.)
Protože z her mám zkušenosti, že víc Charmanderů prostě najít nelze, tak jsem si myslela, že i tady bude extrémně vzácný. Usoudila jsem, že bude zbytečné čekat na silnějšího a 'vykrmila' jsem ho s Charmander Candy asi na 194 CP. Stálo mě to dost trpělivosti a našlapaných kilometrů. Nicméně jsem zjistila že Charmander není až tak vzácný.

Zrovna dneska ráno jsem chytla dalšího Charmandera s CP asi 78. Říkala jsem si ''Páni, mám to ale štěstí.'' Ale jelikož už měl menší CP než můj původní Charmander, hned jsem ho poslala profesorovi, abych měla další Candy na power up.
Avšak za pár hodin se mi objevil další Charmeleon CP 602.
A teď mám dilema. Nechat si Charmeleona, nebo dál cpát Candy svému původnímu Charmanderovi? Případně mám si počkat a chytit si ještě silnějšího?

Protože mě to stálo tolik Candy dát Charmandera alespoň do takového stavu, asi pochopíte že pro mě bude těžké ho prostě nechat bejt a investovat další úsilí do jiného. Nicméně bych ráda slyšela váš názor a co byste dělali na mém místě.
Díky předem.
Odpovědět

Zpět na „Jak hrát, herní strategie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti