Anketa, web který doporučí čím útočit

Chcete začít hrát a nevíte si s něčím rady, nebo se naopak chcete podělit o svou strategii? Tohle je to pravé místo pro vás.
Odpovědět
rocky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 19, 2016 14:32
Zařízení: HTC

Anketa, web který doporučí čím útočit

Příspěvek od rocky »

Dobrý den,
pohrávám si s myšlenkou, že bych udělal nástroj, který by vám na základě statistiky doporučil, čím nejlépé přemoci konkrétního pokémona. :!:

Bohužel nelze načíst pokémony přímo z profilu (hrozí BAN a samozřejmě by se uživatelé mohli bát o svůj účet), takže je s tím spojený opruz a to vložení pár dat o svých pokémonech na web. Jedná se o hodnoty: název pokémona, CP, rychlý útok, nabíjecí útok.

Moje představa je taková, že bych si na web vložil svých top 20 - 30 pokémonů (a ty bohužel občas udržoval tj upravoval CP podle jejich vývoje). Před bojem bych zadal, že chci porazit např snorlaxe. Dostal bych statistická data o předpokladu jejich převahy a získal tak představu, kterým pokémonem bych měl největší/nejrychlejší úspěch za co nejmenší ztráty.

Je tu tedy otázka: Stojí o taková data hráči pokémonů? za cenu manuální správy pokémonů?

U mých mi na Snorlaxe vychází nejlépe: Flareon 1901, Starmie 1490, Nidoqueen 1809, Hypno 1392, Vaporeon 1546, Arcanine 1832. Je v tom samozřejmě nepřenost, kdy se musí počítat se všemi možnými útoky Snorlaxe, protože není známo které má. Silný Arcanine vychází tak špatně kvůli tomu, že dostane na p*d*l zemním útokem na který je citlivý a snorlax ho má velmi silný a zároveň jeho nabíjecí útok není silný (Bulldoze, zemní).
rocky
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 19, 2016 14:32
Zařízení: HTC

Anketa, web který doporučí čím útočit

Příspěvek od rocky »

sice se nikdo neozval, ale chtěl jsem to i pro sebe. Pokud by to pomohlo i někomu dalšímu tak už to běží. Stačí se registrovat a vložit svoje pokémony (ručně). www.pokemongodex.cz/pokedex/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Jak hrát, herní strategie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů