Evolve dotaz

Chcete začít hrát a nevíte si s něčím rady, nebo se naopak chcete podělit o svou strategii? Tohle je to pravé místo pro vás.

Evolve dotaz

Příspěvekod j.nik » čtv črc 21, 2016 8:56

Zdravim chci se zeptat ma cenu sbirat nizsi druh jednoho pokemona kdyz uz ho mam po evolve uplne naplno. Myslim to tak ze kdyz vytunim jednoho pokemona na max. Jestli ma cenu nechavat si stejny pruh pred evoluci s plnym cp a nedavat evolve. Abych mel vsechny typy. Nebo proste max cp a max evolve je nejvic a je zbytecne mit podruh bez evoluce. Diky Honza
j.nik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky

Zařízení: Iphone

Evolve dotaz

Příspěvekod Jiří Hrma » čtv črc 21, 2016 22:47

Já si je teda nechávám, ať jsou ve sbírce :)

podporu přes soukromé zprávy neposkytuji, pro své dotazy používejte fórum
• pojďte s námi tvořit lepší fórum, respektujte pravidla diskuzí a bazaru
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor

Věk: 30
Zařízení: iPhone 7 Plus

Evolve dotaz

Příspěvekod xsahr » čtv črc 21, 2016 22:55

Ono hlavně když je chytáš - máš expy. Když je evolvuješ - máš expy. A co s nimi jiného když pak nasbíráš 200 candy?? :-D
xsahr
nováček
nováček

Zařízení: HTC ONE E9

Re: Evolve dotaz

Příspěvekod bleptys » stř srp 17, 2016 11:19

Chytat všechno, za každého chyceného je 100 stardust. A když už máš daného pokemona vyexpeného, všechny nižší stádia na transfer.
bleptys
nováček
nováček

Zařízení: SonyXperiaZ5

Evolve dotaz

Příspěvekod josefp » sob zář 17, 2016 10:25

j.nik píše:Zdravim chci se zeptat ma cenu sbirat nizsi druh jednoho pokemona kdyz uz ho mam po evolve uplne naplno. Myslim to tak ze kdyz vytunim jednoho pokemona na max. Jestli ma cenu nechavat si stejny pruh pred evoluci s plnym cp a nedavat evolve. Abych mel vsechny typy. Nebo proste max cp a max evolve je nejvic a je zbytecne mit podruh bez evoluce. Diky Honza

Každopádně sbírej všechno, dokud máš dost ballů, až pak si případně vybírej. Za kždý odchyt je 100 prášku a 3 candy. Je pravda, že u některých jsou ty candy zbytečné (u mima), ale prášek se hodně hodí.

Taky popřemýšlej co evolovat, ten s nejvyšším CP nemusí mít nejlepší potenciál do budoucna. S nízkým CP se to zase následně prodraží. Je to alchymie :)

Jde spočítat předem jak se evoluce projeví evoluční kalkulačkou. Hlavně aby měli dobré hodnocení appraisal
josefp
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky

Zařízení: SAmsung S5

Zpět na Jak hrát, herní strategie