Evolve dotaz

Chcete začít hrát a nevíte si s něčím rady, nebo se naopak chcete podělit o svou strategii? Tohle je to pravé místo pro vás.
Odpovědět
j.nik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 21, 2016 8:49
Zařízení: Iphone

Evolve dotaz

Příspěvek od j.nik »

Zdravim chci se zeptat ma cenu sbirat nizsi druh jednoho pokemona kdyz uz ho mam po evolve uplne naplno. Myslim to tak ze kdyz vytunim jednoho pokemona na max. Jestli ma cenu nechavat si stejny pruh pred evoluci s plnym cp a nedavat evolve. Abych mel vsechny typy. Nebo proste max cp a max evolve je nejvic a je zbytecne mit podruh bez evoluce. Diky Honza
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Evolve dotaz

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já si je teda nechávám, ať jsou ve sbírce :)
xsahr
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon črc 18, 2016 12:38
Zařízení: HTC ONE E9

Evolve dotaz

Příspěvek od xsahr »

Ono hlavně když je chytáš - máš expy. Když je evolvuješ - máš expy. A co s nimi jiného když pak nasbíráš 200 candy?? :-D
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Evolve dotaz

Příspěvek od bleptys »

Chytat všechno, za každého chyceného je 100 stardust. A když už máš daného pokemona vyexpeného, všechny nižší stádia na transfer.
josefp
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 17, 2016 10:17
Zařízení: SAmsung S5

Evolve dotaz

Příspěvek od josefp »

j.nik píše:Zdravim chci se zeptat ma cenu sbirat nizsi druh jednoho pokemona kdyz uz ho mam po evolve uplne naplno. Myslim to tak ze kdyz vytunim jednoho pokemona na max. Jestli ma cenu nechavat si stejny pruh pred evoluci s plnym cp a nedavat evolve. Abych mel vsechny typy. Nebo proste max cp a max evolve je nejvic a je zbytecne mit podruh bez evoluce. Diky Honza
Každopádně sbírej všechno, dokud máš dost ballů, až pak si případně vybírej. Za kždý odchyt je 100 prášku a 3 candy. Je pravda, že u některých jsou ty candy zbytečné (u mima), ale prášek se hodně hodí.

Taky popřemýšlej co evolovat, ten s nejvyšším CP nemusí mít nejlepší potenciál do budoucna. S nízkým CP se to zase následně prodraží. Je to alchymie :)

Jde spočítat předem jak se evoluce projeví evoluční kalkulačkou. Hlavně aby měli dobré hodnocení appraisal
Odpovědět

Zpět na „Jak hrát, herní strategie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů