funkční MAPA POKÉMONŮ - aplikace

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

funkční MAPA POKÉMONŮ - aplikace

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Ahoj, včera v rámci eventu jsem dorazil do oblasti, kde běželo 5 pokéstopů vedle sebe a byla tam hromada kolegů. Co mě ale překvapilo bylo, že evidentně pořád existuje "mapa pokémonů v okolí". Respektive způsob, jak zjistit vžskyt zajímavějšího pokémona v okolí. Během dvou hodin, co jsem obcházel lure moduly jsem minimálně dvakrát viděl, jak z ničeho nic nastal poplach a hned několik skupinek nezávisle na sobě kvapně odcházelo půl kiláku pro Exegutora nebo pro dratiniho. Napodruhé jsem se přidal a fakt tam byl, skupinka se zastavila přesně na fleku, kde byl.

Jde evidentně o aplikaci (ne online mapu), bohužel jsem nenatrefil na sdílného kolegu, který by mi prásknul jakou. Tak bych to rád zkusil tady, jestli by tu nebyl nějaký ochotný kolega, který by poradil co si nainstalovat (a co určitě ne).

I přes dlouhý event pořád nemám Gyaradose, Dragonite, Machampa a dobrého Vaporeona mám jen jednoho atd atd atd.... tak by mi to pomohlo....
Proím prosím
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

funkční MAPA POKÉMONŮ - aplikace

Příspěvek od clay01a »

většina jich používa fastpokemap.se

Většina ví, že teď kolem 50. minuty všech hodin je exeggutor v dané ulici u Vojanových sadů. Chodí se tam preventivně a pokud ho vidíš ve viditelných jsou jen 3 místa v ulici kde je. Měl jsem i kliku na 3 u sebe v rámci 15 minut.

Dratini ma taky svá oblibena mista, kde se objevuje. Na Kampě je to uprostřed v parku a pak jeho obou koncích. Není problém obejít to. :)
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

funkční MAPA POKÉMONŮ - aplikace

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Ooo. díky moc za info! Jsi hodnej :-)
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

funkční MAPA POKÉMONŮ - aplikace

Příspěvek od clay01a »

Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů