nová aktualizace a debata o novinkách

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

nová aktualizace a debata o novinkách

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Ahoj, tak vyšla nová aktualizace
http://www.mobilmania.cz/titulni-strana ... fault.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Dočetl jste se někdo nějaký konkrétní princip, jak medaile za jednotlivé druhy pokémonů konkrétně zvýší šanci na ulovení pokémona stejného typu nebo v čem konkrétně ten bonus spočívá (dustu i candy je za odlov stejně a pokémoni mi podle mě se chytají taky stejně, nevidím, že by nějak výrazně méně vyskakovali z vajíček apod)?
Mám dost zlatých i stříbrných, bronzové mám jen dvě, ale nikde jsem nenašel, jak to ovlivňuje šance. Netušite někdo, jestli to jde nějak procentně vyjádřit?

Druhá věc - délka animace evoluce mi přijde pořád stejně (zbytečně) dlouhá - Vám taky?

Třetí - jak teď tedy nejlépe na zvyšování prestiže vlastního gymu? Dote%d jsem hledal nejslabšího mého, který ještě porazí prvního nejslabšího v gymu (třeba Chansey s CP 360 dokázal těsně rozsekat Hypna na 950 a výsledkem bylo zvýšení prestiže o tisícovku) jak te´d na to, když se útočí s šesti, aby se prestiž zvedla o co nejvíc - zvláš´t když se má CP pokémonů v gymech snižit na úroveň mého levelu....???
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

nová aktualizace a debata o novinkách

Příspěvek od clay01a »

mám i spoustu zlatých medailí a změnu nepociťuji, Občas absurdně mám problém ulovit Weedla CP 80 :grin:

animace posoudím v přístím kole hromadné evoluci s lucky egg. Čekám rozdíl tak 5sec u jedné, což pocitově fakt nepoznáš.

nový přátelský gym ještě nevyzkoušen, ale čekám že princip je stále stejný jen pokémony můžeš řetězit tj pokud víš, že porazíš prvního jedním, tak druhého vezměš jiného a tím porazíš druhého (prohodíš si je v boji) tj nemusíš jít do gymu dvakrát, ale zvládneš to v jednom kroku tj úspora času o animace a čekání na síť. To je moje teorie. Jinak obvyklá praxe jedním na jednoho bude určitě fungovat dál a můžeš po prvním boji prostě vyskočit. Napíše prohra, ale prestiž se zvedne. Teď taky nečekám až ho zabije druhý, ale vyskočím hned jak vyhraju nad prvním.
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

nová aktualizace a debata o novinkách

Příspěvek od clay01a »

animace je o něco kratší, dřív se dalo za 30 minut stihnout 64 evolucí, nyní cca 73. Nové boje v přátelských gymech se mi moc nelíbí, ale třeba tomu přijdu na chuť.
PhoenicurusOchruros
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř črc 27, 2016 7:21
Zařízení: LGG2

nová aktualizace a debata o novinkách

Příspěvek od PhoenicurusOchruros »

Tak to vypadá, že pokestopama si z tramvaje a busu už nezatočíme :-(
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů