Stránka 1 z 1

Jak spravit Unable to authenticate?

Napsal: stř říj 05, 2016 14:21
od karosa04
Dobrý den, mám nainstalovanou ROM verzi Androidu 6.0 na Galaxy S3 a při spuštění Pokémon Go a přihlášení se mi to napíše "Unable to authenticate please try again" Co mám dělat? Děkuji

Jak spravit Unable to authenticate?

Napsal: pon říj 24, 2016 9:32
od Tomáš Kučera
Měl jsem tento problém taky, tak jsem napsal do niantic a odpověděli mi toto "Trainer,
We've received your report and will follow up with you if we need any additional information. Please visit our [Known Issues page](https://support.pokemongo.nianticlabs.c ... own-Issues" onclick="window.open(this.href);return false;) to see if your issue is already addressed.
If you're having a temporary issue with Pokémon GO that you're not able to reproduce reliably, note that in general, one of the following should resolve it:
*Android devices: From your device's Home screen, visit Settings > Touch Apps or Application Manager > Pokémon GO, and touch Force Stop. Visit Storage and touch Clear Cache.
*iOS devices: From your device’s Home screen, visit Settings > Privacy > Location Services and toggle Pokémon GO off then back on.
*Remove and then reinstall the Pokémon GO app.
*Reboot your device.
Your game progress will not be lost by performing these steps, as all game progress is stored online.
Please note that you won’t receive a personalized response regarding your issue unless more information is needed to investigate. Be assured that we review all reports submitted to us and will use your report to improve Pokémon GO. Thank you for your help.
-NianticOps"

Jak spravit Unable to authenticate?

Napsal: pon lis 21, 2016 22:17
od janeeh
A pomohlo to? U nás bohužel ne.
Je to záhada. Už zhruba týden se syn na svém telefonu nemůže do hry přihlásit. Hlásí "Unable to authenticate. Please try again." nebo "Failed to log in. RETRY." a stále dokola.
Přihlašuje se přes google účet. Myslela jsem, že je problém s jeho účtem, ale není, protože na mém telefonu se syn do hry přihlásí.
Problém v jeho telefonu to také nebude, protože já se na jeho telefonu do hry přihlásím.
Napadá někoho, čím by to mohlo být? Reinstalace hry nepomohla. Ani po aktualizaci hry se nic nezměnilo.

Jak spravit Unable to authenticate?

Napsal: ned čer 25, 2017 17:51
od Martin benes
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat vyřešili jste to už nekdo ? Mam stejný problém mam telefon Xiaomi redmi note 3 a stále se mi na něm nejde přihlásit do pokemon go. Ale na jiném telefonu se tam přihlásím v pohodě. Zkoušel jsem i tento návod a nic a taky jsem zjištoval Root že za to prý může ale zkoušel jsem ho smazat přez programi a stále mi to nejde třeba to tim je a jen jsem zkoušel špatné programi. Poradíte někdo prosím předem mockrát děkuji.