PokémonGo, jeden google účet, dvě hry

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
AndyM
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 11, 2016 23:51
Zařízení: iphone

PokémonGo, jeden google účet, dvě hry

Příspěvek od AndyM »

Prosím poraďte nám: Na Samsungu jsme nainstalovala hru PokémonGo pro dceru. Pak též, pod stejným google účtem, na iPhone. Nenabídlo nám to, i když byl zadávaný stejný google účet, ale pokračování v již rozehrané hře na původní zaregistrovaný Nickname. Chtělo to zadat vše úplně nově, tak jsme vše zadali a hrály se od té doby bez problémů na obou telefonech nezávisle 2 různé hry. Ale nyní po aktualizacích hry se bylo potřeba na účet PokémonGo znovu přihlásit přes google účet a k našemu velkému překvapení, zděšení, je na obou telefonech již pouze jeden účet, bohužel ten s mnohem nižší úrovní... Setkal jste se s tím již prosím někdo? Dá se obnovit účet když známe obě Nickname a samozřejmě mailovou adresu? Děkujeme moc!
xsahr
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon črc 18, 2016 12:38
Zařízení: HTC ONE E9

PokémonGo, jeden google účet, dvě hry

Příspěvek od xsahr »

Tak to nevím, původní problém byl si myslím v rozdílně vyplněném datu narození.
Duke
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 12, 2016 13:44
Zařízení: UMI

PokémonGo, jeden google účet, dvě hry

Příspěvek od Duke »

Slyšel jsem, že když sou 2+ účty na stejnem google účtu aktivní, tak se za to dává permanentní ban (nebo-li, už se nikdy na tuto hru přes tento ůčet nikdo nepřihlásí). Takže se bude muset začat s jiným google účtem uplně odznova.
Jinak po aktualizaci mám taky problém se spuštěním hry vždy mě tam vyskočí aj klidně 10x "Retry" než se ta hra konečně spustí.
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: PokémonGo, jeden google účet, dvě hry

Příspěvek od JuaNex »

To som este nepocul ze je mozne 2 ucty na jeden mail. Ja mam jeden ucet na 2 telefonoch ale vzdy mam hru pustenu sucasne iba na jednom, lebo viem ze za 2 sucasne spustene hry na jednom ucte sa dava ban.

@mobile
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů