Nejde bojovat + tráva

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
DivokyDino
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 10, 2016 17:14
Zařízení: Asus

Nejde bojovat + tráva

Příspěvek od DivokyDino »

Zdravím,
mám menší problém. Stále doufám, že je to jen slabostí internetu, ale mám problémy s gymem. Tedy se všemi třemi zdejšími gymy. Když v něm chci bojovat, jak tréninkově, tak proti cizím, vyberu pokémona/y a následně rozkliknu "GO". Vždycky se mi zobrazí pouze pozadí gymu a nikdy ne pokémoni.
Něco podobného se mi děje i s pokémony - po identifikaci na ně kliknu a zbělá obrazovka. To naštěstí ne vždy.
Poté mám ještě jeden dotaz; co znamená v nejnovějším updatu ta tráva u Nearby?
(Předem říkám, hraju na Huawei Ascend s nejnovějším androidem a neomezenými zdarma daty LTE od Mobil.cz, jen jsou strašně pomalé, sama se divím, že mi na nich hra jde...)
Děkuju za odpovědi, Dina.
Duke
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 12, 2016 13:44
Zařízení: UMI

Nejde bojovat + tráva

Příspěvek od Duke »

Měl jsem stejný problém s Gymem že jsem dal GO a jen pozadí arény a když jsem šel do Gymu nějaky jiný den tak se to normálně načetlo a normálně jsem tu arénu zničil. Asi to je prostě nějaký bug. Taky mě nekdy zbělá obrazovka a nevím proč, vždy poté musim restartnout hru a už to zase jede a ta tráva bych řekl že je jen dekorace. Jinak hraju to na pomalých datech a jede mě to bez problémů vše se načítá rychle
skregik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 15, 2016 18:35
Zařízení: iPhone 5S

Nejde bojovat + tráva

Příspěvek od skregik »

Ahoj,mel jsem podobne problemy, dnes se mi to jeste nestalo. Je to nejaky bug. Staci restartovat telefon.
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Nejde bojovat + tráva

Příspěvek od bleptys »

Jj taky se mi stalo, ratatta na mě vyskočila kliknu na ni a dostal jsem bílou smrt. Zkusil jsem to ještě 4x a ta ratatta je zabugovaná.
DivokyDino
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 10, 2016 17:14
Zařízení: Asus

Nejde bojovat + tráva

Příspěvek od DivokyDino »

Resetnuti hry, mobilu, ba ani odinstalování a opětovné stažení nepomáhá... to jsem už zkoušela, hodně krát...
Ale i tak díky.
bleptys
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 16, 2016 21:31
Zařízení: SonyXperiaZ5

Re: Nejde bojovat + tráva

Příspěvek od bleptys »

Píšeš, že máš neomezená data a LTE internet a pak píšeš, že internet máš strašně pomalý. Určitě máš spotřebované data. Zkus se dostat někde kde je gym a WiFi.

A ta travička neznamená nic, když vám radar ukáže pokemona je někde v dosahu 200m
DivokyDino
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 10, 2016 17:14
Zařízení: Asus

Nejde bojovat + tráva

Příspěvek od DivokyDino »

Ano, tak to je. Neomezený, zdarma, ale pomalý, pokud nemám čerstvě dobitý kredit. LTE mám většinou jen ve městech...
A pokusím se.
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti