Stránka 1 z 1

kam pro pokemony vyrazit

Napsal: stř črc 27, 2016 7:47
od PhoenicurusOchruros
Ahoj, měl bych dotázek pro zkušené lovce:

Jsem zatím na nějakém 11 levelu a co jsem měl možnost lovit, tak mám velmi silný dojem, že pokémoni jsou hlavně v centrech měst a na místech s největší koncentrací lidí.
V menších vesnicích jsem na ně taky narazil, ale v menším počtu a vždycky opět okolo centra vesnice. V okrajových částech vesnic, na propojovacích komunikacích a v přírodě (tedy dál od jakéhokoliv pokéstopu) jsem na řádého pokémona nenarazil, pokud nebudu počítat jednoho na propojovací silnici mezi vesnicema.

Chtěl bych se zeptat, jestli je to tak, jak si myslím nebo jestli třeba s vyšším levelem - řekněme lv20 se občas povede nějakého chytit i v odlehlé přírodě?

kam pro pokemony vyrazit

Napsal: stř črc 27, 2016 8:34
od wasa
Ano je to tak, cim vice pokestopu v oblasti, tim vetsi vyskyt pokemonu. Jeste tusim ze cim vice hracu na jednom miste, tak jim je tam server naspavnuje, cili kdyz si nekde na vesnici a sam, tak ti tam sice obcas neco da, ale zadna slava. Je to taky socialni hra

kam pro pokemony vyrazit

Napsal: stř črc 27, 2016 20:22
od Krusty
Přesně tak jak je výše uvedeno. Když jsem v centru Prahy chytím okolo 30 pokémonů denně, ale když jedu za Prahu do místa bydliště, horkotěžko jich za celý den potkám 5. Zkrátka tam kde je poptávka je i nabídka :))

kam pro pokemony vyrazit

Napsal: pát črc 29, 2016 13:18
od Matus12
Caute, v sobotu a nedelu 30. - 31.7. budu v Bratislave v Tesco Zlate piesky na Pokestope pri bankomatoch aktivovane 2 lure moduly. Od 17:00 - 18:00.
Zacina velky lov! :) Pridte si chytit toho, ktory vam chyba :-D :-D :-D

kam pro pokemony vyrazit

Napsal: pát črc 29, 2016 14:22
od xsahr
Lepší najít dva, ideálně tři pokestopy hned u sebe a odpálit na nich module najednou. :-) samozřejmě lepší ve více lidech aby každý musel použít max jeden modul. 8-)
Přilákané pokémony mají možnost chytit všichni okolo, ne jen jeden člověk.