Potenciál pokémona

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Naty10
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 22, 2016 12:32
Zařízení: Asus

Potenciál pokémona

Příspěvek od Naty10 »

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak chápete potenciál pokémona. Pokud chytnu například Pidgeyho, který má přesně v půlce toho polokruhu CP 90, tak je jasné, že víc, jak 180 CP mít nebude, nebo se ten potenciál u tohoto pokémona může zvýšit lvlem? Viděla jsem totiž přehled, který říká, kolik který pokémon může mít max CP a např. u pokémona Eevee tabulka uvádí až 1000 CP. Já mám Eevee, která je téměř na konci toho polokruhu (vypadá to, že už jí půjde power-up jen jednou) a má jen 332 CP, vypadá to, že na 1000 už jí nedostanu.
LocoJLP
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 21, 2016 15:05
Zařízení: Samsung Galaxy Ace 4

Potenciál pokémona

Příspěvek od LocoJLP »

jj, ono podle mě záleží i na tvém levelu, dřív jsem chytal Eevee, které měly CP max tak do 200 a taky byly skoro na konci půlkruhu. Teď na 15lvlu. chytám Eevee 350+ a jsou něco málo za půlkou půlkruhu =) celkově s tím levelem mi přijde že ty CP chycených pokemónů průměrně dost rostou.
Na nižších levelech jsem byl vyjevený, když jsem potkal pokémona s CP nad 250, teď potkávám a chytám i 500+
Naty10
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát črc 22, 2016 12:32
Zařízení: Asus

Potenciál pokémona

Příspěvek od Naty10 »

Děkuju za info :) Takže s těmito pokémony, co jsem chytila na malém lvlu, asi nemá cenu nic moc dělat, že? Těm prostě potenciál nevylepším a musím čekat na vyšší lvl, až chytím jiného pokémona, který má vyšší potenciál. Takže asi vylepšovat až na vysokym lvlu, že?
xsahr
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon črc 18, 2016 12:38
Zařízení: HTC ONE E9

Potenciál pokémona

Příspěvek od xsahr »

No, ny vyžší úrovni chytáš silnější pokémony, ale zas je těžší je chytit. I takovej blbej ptáček mi několikrát vyskočil z pokebalu. Na druhou stranu když ty co máš nebudeš vylepšovat a evolvovat, tak se tvůj postup hrou zpomalí. Na další úroveň potřebuješ expy a ty jsu právě za takové činnosti. 8-)
xs
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Potenciál pokémona

Příspěvek od Krusty »

Je to jak je tady psáno. Čím vyšší level máš, tím vyšší CP může mít tvůj pokemon. A takové běžné pokemony jako jsou Pidgey apod vylepšuj hned, budeš mít expy a výhodu vyššího CP. Ale u vzácnějších Pokémonů si raději počkej. A taky jsem na internetu četl že záleží na velikosti pokemona (XS - XL, kdy podle toho je možno dosáhnout vyššího CP na stejném lvl, ale osobně jsem to netestoval, takže nemůžu potvrdit pravdivost :) )
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů