Malo RAM pameti?

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Tonda1990
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 18, 2016 15:57
Zařízení: Gsmart (gigabyte)

Malo RAM pameti?

Příspěvek od Tonda1990 »

Ahoj, chci se optat, zda pokud aplikace pada v podstate pri 90% pokusu chytit hozenim pokeballu pokemona, muze byt chyba ve velikosti ram pameti (1GB), pokud ctu, te je potreba 2GB RAM? Cast Pokemonu se i pres spadnuti ulozi (cca50%), ale to neni relevantni. Celkove mi jde o to, zda je to naprosto permanentni padani, napr.take u prohlizeni detailu pokemonu kvuli tomu, nebo proc to pada? Temi servery to asi nebude, protoze to by fakt to pro ostatni bylo nehratelne. Nebo muze nastat progres po zlepseni serveru? Dik
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chyba v RAM pameti?

Příspěvek od koumes »

Malo ram,se nediv na takovem lowendu.
E00N
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 19, 2016 17:31
Zařízení: AJfoun 5

Malo RAM pameti?

Příspěvek od E00N »

Hraju na iPhone 5 , který má taky myslím jen 1GB ram a hra se mi zasekává poměrně často, netem to nebude - ten je v Praze celkem stabilní , takže možná stejný problém? :/
Krusty
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: čtv srp 25, 2011 20:38
Zařízení: iPhone 6 64GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Malo RAM pameti?

Příspěvek od Krusty »

Je to nedoladěností appky a zahlcením serverů. Mám iPhone 6 a taky mi to na neofiko verzi pořád padalo (v 70% případů). Teď na ofiko se mi to ještě nestalo. Jen když padl server.
Tonda1990
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon črc 18, 2016 15:57
Zařízení: Gsmart (gigabyte)

Malo RAM pameti?

Příspěvek od Tonda1990 »

Ciste pro info pro ostatni.

Napadlo me pokusit se nainstalovat to i na tabletu (ac jsem cetl to, ze to s tabletem neni kompatibilni uplne) a tam nakonec to funguje v podstate bez problemu. Co se tyce toho padani, tak to nepada ani pri chytani pokemonu, ani pri upravach pokemonu (napr.jmeno apod.), na rozdil od telefonu, tedy ta role te RAM fakt tam asi bude, ac i presto uplne vyjimecne se stane, ze to nespadne ani na telefonu, ale to byva fakt rarita. Samozrejme ale tablet nemohu na celkove hrani vyuzit, protoze logicky internet tam v podstate mam leda u wi-fi. Ale slo mi hlavne o ten napad vyzkouset to a navic pokud u wi-fi jsem mohu alespon trochu editovat ty pokemony (transfery, powerupy, zmeny jmen apod., coz jsem v podstate z 90% na telefonu nemohl).

Tak to akorat takovy souhrn toho, co za posledni dobu jsem vysledoval. Pro me bohuzel to nic moc tedy nemeni na tom, ze se aso jentak rychle ve hre neposunu, ale co se da delat :-) , nejaky "nelow-endovy" telefon si momentalne kupovat kvuli tomu nechci.
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů