Pokémon Go Plus

Tipy, triky & řešení problémů, všeobecná diskuze o Pokémon GO
Odpovědět
Darrick
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 08, 2016 8:00
Zařízení: A7000

Pokémon Go Plus

Příspěvek od Darrick »

Jsem lama ale nějak nemůžu najít technické parametry k Go Plus, objevila se zmíňka že může obsahovat vlastní GPS nebo krokoměr díky čemuž lépe měří ušlou vzdálenost.
Také se nikde neuvádí typ baterie ať člověk ví co má nosit v peněžence v zásobě, ani jestli po zapnutí lze Go Plus vypnout (stejně asi jako Tamagotchi když vindáte plastový proužek jede tak dlouho dokud baterie neodejde).
Také jak dlouho baterie vydrží v Go Plus?
A jestli někdo testoval hraní Pokémon Go, jak se vybije rychle baterie a jak dlouho vydrží, když je mobil zamčen vše v pozadí a užíváte Go Plus.

žádný prodejce nic ke Go plus neuvádí jako kdyby to byl kus plastu u kterého není napsané jaký druh to vlastně je.
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

Pokémon Go Plus

Příspěvek od clay01a »

myslím, že je to na prd... chytat pokémony tím že klikneš na tlačítko a čekáš co se stane? :tlem:
2016-10: Pokemon Go Plus - nejde použít ultra ball nebo great ball. Úspěšnost chycení je cca 20% pro hráče s úrovní nad 20. level. Nekupovat!
Zdroj: http://www.pokemongodex.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Darrick
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 08, 2016 8:00
Zařízení: A7000

Pokémon Go Plus

Příspěvek od Darrick »

Odpověď která odpovídá na otázku kterou nikdo nepoložil. To že nejde používat ultra ball a great ball snad ví i malé dítě a pokud ne tak ten člověk co si pořídí Go plus je úplný hňup pokud takovou základní informaci neví. Co se týče že nad lvl 20 go plus je na nic tak to je informace snad když se go plus uvedlo na trh i když tam je napsaný 10 měsíc ten člověk to musel mít na jazyku snad od spuštění Pokémon Go jelikož před několika dnama oznámil Niantic Zvýšení šance za chycení urřitého druhu pokémonů podle medajle kterou jste za danný druh získali. Takže za Pidgey Weedle caterpie a spol s Go Plus bude možná větší šance s Pokéball na go plus než někdo kdo tyto pokémony nechytá a pokusí se je chytat great ball.
clay01a
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv zář 15, 2016 8:23
Zařízení: Samsung S4

Pokémon Go Plus

Příspěvek od clay01a »

Zvýšení šance za medaile mají všichni, nejen ti s pokemon go plus... viděl jsem pár videí jak to funguje a to bych brečel, aby mi utekla taková spousta pokémonů, když v reálu mi přes displej uteče stěží 5%. Rozdíl 75% je brutus... i kdyby to bylo 50%.
pruscha
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 12, 2016 12:50
Zařízení: xiaomi

Pokémon Go Plus

Příspěvek od pruscha »

pokemon go plus je pro hráče, který z nějakýho důvodu nemůžou hrát klasicky přes mobil. Je to prostě lepší než nic.
Darrick
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 08, 2016 8:00
Zařízení: A7000

Pokémon Go Plus

Příspěvek od Darrick »

LVL 25 a tyto medajle:
Zlaté - Schoolkid, Bird Keeper, Punk Girl. Bug Catcher, Swimmer, Gardener.
Stříbrné - Psychyc
Bronz - Ruin Maniac, Hiker, Hex Maniac, Kindler, Rocker, Skier, Fairy Tale Girl.
Odemčené - Black Belt, Dragon Tamer
Hraní na Go Plus cca 30 min chyceno:
Staru CP 11, Caterpie CP 119, Pidgey CP148, Weedle CP 17, Raticate CP 296
Nechyceno s Go Plus:
Krabby CP 426.

Takže 5 pokémonů z 6 jsem chytil přes go plus. Sice low CP ale co čekáte když neběžím ve špičce kdy se tu objevuje i bulbasaur a lepší pokémoni.
shawnyadav

Pokémon Go Plus

Příspěvek od shawnyadav »

Po aktualizaci mého programu Google Pixel 2 XL na Android 8.1 při spuštění hry Pokemon GO havaruje při spuštění. Může mi někdo pomoct?
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Pokémon Go Plus

Příspěvek od Jumbo78 »

Reinstall hry?
Factory reset po aktualizaci proběhl?
Odpovědět

Zpět na „Všeobecná diskuze“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů