Náramok na notifikáciu vzdialenia sa od telefónu

Máte hodinky s Android Wear (Huawei Watch…), Tizenenem (Samsung Gear S2) nebo jiným systémem (Pebble Watch, Alcatel Watch…) a nevíte si s nimi rady? Zkuste to v našem fóru.
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Náramok na notifikáciu vzdialenia sa od telefónu

Příspěvek od imperator »

Zdravím,

pri hľadaní funkcii, kedy by apple watch aspon jemne notifikovala (napr haptickou odozvou kludne aj raz za 10-15-30 minút, že niesom v dosahu telefónu) toto nie je možné.
Ževraj to riešila aplikácia lookout, avšak tá udržovala watch v režime "workout" takže to žralo batériu a malo to aj iné nevýhody, ako nie veľmi dobrú senzitivitu.

Preto by som prijal, nejaký náramok prívesok, ktorý by vedel v nejakom intervale notifikovať (v podstate hociako) že som mimo telefón (túto radu som viacmenej prečítal na zahraničných fórach keďže tam to tak majitelia AW riešili - akorát nedoporučili konkrétny model)

No a ja som našiel zopár príveskov, ale fungujú opačne a to že si ich dám napr na kufor, alebo inú vec a viem ich z telefónu prezvoniť. Ja by som potreboval aby ten náramok notifikoval odpojenie sa od telefónu.

Má s tým niekto skúsenosti ? A áno je dosť hanba že to AW nemajú pretože to majú aj v akej takej funkcionalite čínske náramky za 20-30 eur - akorát nechcem kupovať merač a ďalšie komplexnejšie zariadenie ale len takéto jednoúčelové.

(Pozerám, že tu nie je žiadna sekcia apple watch - každopádne ak máte skúsenosti s niečím a má to podporu iOS tak to postačuje)
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Re: Náramok na notifikáciu vzdialenia sa od telefónu

Příspěvek od stewo »

Galaxy watch oznamujú vzdialenie od telefónu zodpovedne :tlem:
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Re: Náramok na notifikáciu vzdialenia sa od telefónu

Příspěvek od imperator »

Diky ale kupovat si takmer identicky produkt len kvoli tomu samozrejme nema zmysel - aj ked asi si mi velmi pomost nesiel :)
stewo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 138
Registrován: sob srp 23, 2014 18:03
Zařízení: L820/L950 MINULOST/ SG S9 + SG Watch
Bydliště: Trnava Slovakia

Re: Náramok na notifikáciu vzdialenia sa od telefónu

Příspěvek od stewo »

Ale nie, celkom som prekvapeny funkčnosťou a bonus je aj to upozorňovanie, nezabudnem doma mob už :)
Odpovědět

Zpět na „Android Wear & Tizen a další systémy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů