Posílání SMS

Máte hodinky s Android Wear (Huawei Watch…), Tizenenem (Samsung Gear S2) nebo jiným systémem (Pebble Watch, Alcatel Watch…) a nevíte si s nimi rady? Zkuste to v našem fóru.
Odpovědět
pavlii
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 15, 2017 9:41
Zařízení: LG Watch Urbane 2nd (W200E)

Posílání SMS

Příspěvek od pavlii »

Ahoj, protože se mi nepodařilo nic vygooglit, zkouším dotaz sem. Nenašel jsem nic ohledně SMS, takže:

LG Watch Urbane W200E, Android Wear 1.5. Cíleně jsem si je pořídil (pořád je ale čas vrátit bez důvodu) z důvodu SIM slotu. Funguje to OK, ale potřebuju psát volný text SMS (typicky třeba pro DPT jízdenku), což defaultní SMS appka "Messenger" neumožňuje. Podotýkám, že hlasovému zadávání se chci vyhnout.

Zatím jsem vyzkoušel pár aplikací, které měly v popisu cokoli ohledně SMS, ale jsou to buď "konvertory" (čili neumožňují využít instalovanou SIM a posílají přes data) nebo se mi appka nainstalovala jen do spárovaného mobilu (služební - jeho SIM na některé věci využívat nemůžu, typicky právě DPT zprávy), ale už ne do hodinek.

Takže kdyby byly, tak bych potřeboval pár tipů. Surfuju už druhý den jako drak, ale zatím výsledek nic moc.

Díky!

Pavel
Odpovědět

Zpět na „Android Wear & Tizen a další systémy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů