Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Máte hodinky s Android Wear (Huawei Watch…), Tizenenem (Samsung Gear S2) nebo jiným systémem (Pebble Watch, Alcatel Watch…) a nevíte si s nimi rady? Zkuste to v našem fóru.
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

NO.1 D5 Android 4.4 WIFI GPS Smartwatch

Příspěvek od kakos2006 »

ahoj. můžu se zeptat jak je to s android aplikacema na kulatém displeji? používám hodinky imacwear m7 což je téměř shodná specifikace ale mají hranatý displej takže aplikace jsou v pohodě.(když si teda odmyslím neskutečně malý ovládací prvky) tyhle hodinky se mi fakt líbí a rád bych si je pořídil ale chtěl bych vědět předem jak vypadá a jak se ovládá hlavně aplikace runtastic. mohl bys nainstalovat a dát sem pár fotek jak vypadá prostředí aplikace jestli nejsou třeba usekaný některý ovládací prvky? a protože bych chtěl hodinky používat hlavně jako sporttester při běhu zajímá mě taky přesnost gps. mohl bys nainstalovat aplikaci gps test a dát sem fotku jak to vypadá s kvalitou a množstvím družic. předem děkuju
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

NO.1 D5 Android 4.4 WIFI GPS Smartwatch

Příspěvek od ManT »

Pekne radio ok ale chces rict ze na takto malem displeji je pouzitelny live stream CT24 a CT4? I kdyz u prvne jmenovane je podatatny hkavne zvuk, ja mam ctyriadvacitku casto zapnutou na pozadi pri praci s NTB.
kakos2006
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: sob lis 03, 2007 20:19
Zařízení: HD2 WP7

Hodinky s Androidem

Příspěvek od kakos2006 »

ano přesne tohoto jsem se obával u kulatého displeje a u GPS. kulatý displej usekává některé ovládací prvky v aplikacích které jsou tvořeny pro hranaté displeje a GPS jak je vidět má problém s nalezením satelitů. jinak ale děkuji za fota
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od imperator »

Dufam ze ti to tu nezapracem... chcem aby si vedel ake su novinky... vies toto je forum a informovanost je dolezita

"máme tu první sestavení z nové vývojové větve RedStone2. Konkrétně se jedná o sestavení 14905, které je dostupné pro Insidery ve Fast Ringu. Prozatím nejsou k dispozici žádné významnější novinky"


Vylepšení a opravy:
Oznámení zmeškaných hovorů jsou nyní více interaktivní – lze z nich přímo vytočit číslo, poslat SMS nebo odložit připomenutí na později
Drobné grafické změny v notifikačním centru
Opraven problém s automatickým přerušováním videa během příchozího hovoru
Opraven problém s aktualizací zamykací obrazovky po změně časového pásma
Opraven problém s přehráváním zvuků po ukončení hovoru, který přišel ve chvíli, kdy běžela navigace s hlasovými povely


Chyby
Pokud budete přesouvat aplikace mezi pamětí telefonu a paměťovou kartou (případně opačně), uvíznou tyto aplikace ve stavu „čeká na vyřízení“. Řešením je danou aplikaci odinstalovat přes Nastavení > Systém > Úložiště (ze seznamu aplikací to nelze) a následně znovu standardně nainstalovat.
Cortana v této verzi neumí převádět text na řeč (čtení SMS apod.)
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Tedy »

Tak díky otevřenosti androidu, je možné téměř "cokoliv" o tom si uživatele SmartWatch a MS Band, mohou nechat jen zdát.
Chytře hodinky bych na zkoušku s možností případného vrácení bral, proto bych je koupil spis tady, ale stále čekám a zda se marně, zda se s něčím vyraší Casio, takové G-Shocky podobně těm co používám, s možností spárování s mobilem a notifikacemi aspoň, bych určité bral.
Petr0404
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 12, 2016 6:15
Zařízení: sony

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Petr0404 »

Ahoj nevíte jakou aplikaci nainstalovat do kw88 aby se mi zobrazovali hovory a abych je mohl třebe přes hodinky odložit dík Petr
Petr0404
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 12, 2016 6:15
Zařízení: sony

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Petr0404 »

Ahoj děkuji za odpověd hodinky mám spárované přes BT s aplikací SINWEAR ale po příchozím hovoru který se nezobrazuje se mi zobrazí pouze zmeškaný hovor zkoušel jsem i jiné aplikace ale nic.A po prvním zapnutí hodinek proběhla i aktualizace.Tak už nevím.
Ještě se chci zmínit že když chci volat hodinky napíšou no SIM
Petr0404
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 12, 2016 6:15
Zařízení: sony

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Petr0404 »

To vše jsem zkoušel ale nic
Petr0404
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 12, 2016 6:15
Zařízení: sony

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Petr0404 »

Mám vše jak píšeš zkusím dát to tovární nastavení jseš moc hodnej děkuji.Potom dám všdět jak jsem dopadl.
Petr0404
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 12, 2016 6:15
Zařízení: sony

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Petr0404 »

Ahoj tak vše vyřešeno aktualizaci telefonu ☺.
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

Ahoj, potrebuji radu. Mam hodinky KW88 a trosku jsem si s nimi hral a podarilo se mi prenastavit rozliseni a ted mam vse rosypane ze nemuzu s hadinkama nic delat. Je nejaka moznost resetu, prehrati nebo neco abych to dostal zase zpet do puvodniho stavu?....prosim poradte.....
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

Ahoj, no prave ze se vubec nedostanu do nastaveni. Jen kdyz podrzim tlacitko tak se hodinky vypnou pak kdyz je zapnu a po tom co naskoci logo android tak zase podrzim tlacitko tak se hodinky jako by resetuji. Zacnou nacitat aplikace myslim 76 aplikaci a pak az nabehnout tak je vse jak bylo pred tim i s nastavenim bluetoot atd.....takze to neni tovarni nastaveni. flesnul bych je pokud to jde ale nevim vubec jak na to....?....kdyz hodinky pripojim pres USB tak se na vterinu objevi ze jsou pripojene na COM5, ale pak se hned odpoji takze ani pres Flash Tool to nejde...jsem docela zoufalej a na sebe i pekne nastvanej...
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

...aaaaa tak toho jsem se bal....:-(...
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

Ahoj, jen jsem zmenil rozliseni displeje jinak noc. hodinky funguji uplne normalne. Spoji se pres bluetooth s telefonem, chodi notifikace a pres Google play v pocitaci normalne zadam nainstalovat aplikaci do hodinek a ta se tam po chvili pres wifi stahne a nainstaluje. Preci musi existovat nejaky figl jak hodinky dat do tovarniho nastaveni. Kdyz bych se dostal do nastaveni v hodinkach zmenim rozliseni a je to jenze tam se dostat neda... je to pech takova hloupost a hodinky jsou k nicemu.

Vlozil bych sem fotku, ale to bych musel vedet jak...:-)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od Jumbo78 »

Pokud jsi upravil systémové soubory, pomůže jen reflash firmware...
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Re: Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

...uz je to ok.....fleshnul jsem je a je to ok....jen pred tim kdyz mi nekdo napsal na whatsappu tak se mi to v hodinkach zobrazilo v notifikacich a dokonce i kousek zpravy ale ted jen zvuk a jinak nic...da se to nejak dohrat?
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

...moc dekuji za rady za prispevky, uz vse funguje jak ma.....jen bych se vratil k tomu firmware...nahral jsem tam tohle KW88_CS1_B_GSM_20160730 a nevim jaka je to verze jestli starsi nebo nejnovejsi. Kde to zjistim? Kdyz dam aktualizaci v hodinkach tak se mi zacne uprostred cosi tocit a to je vse, nenapise to jestli je novejsi soft nebo neni proste nic jen se to mota.
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

...jeeeee a kde ji najdu?
bodlok
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 27, 2016 21:51
Zařízení: KW88

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od bodlok »

Kdyz to vse udelam tak mi pod tim kolem bezi napis "this version is not configure - FOTA server" co to znamena?

20161031_131640.jpg
(248.1 KiB) Staženo 83 x
whitedevil
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 12, 2016 12:06
Zařízení: UMI TOUCH

Hodinky s Androidem WIFI, GPS,

Příspěvek od whitedevil »

Ahoj všem,
Potřeboval bych poradit...
Mám akční kameru, ke které není dálkové ovládání... Nicméně se dá ovládat mobilní aplikací... Tahat mobil vyždycky když chci něco s kamerou dělat se mi nechce... tak mě napadlo zkusit smartwatch... Jenže klasické hodinky nemůžou instalovat appky... Při brouzádání netem jsem našel tuhle diskuzi... Takže vidím že se takové hodinky koupit dají... Nicméně dát dvojku za dálkovej ovladač se mi uplně něchce, navíc když nevím jak to bude fungovat...

máte někdo tip na levnější variantu s wi-fi a androidem?

Díky moc za odpověď
Odpovědět

Zpět na „Android Wear & Tizen a další systémy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů