Nákup Honor 9 z nemeckého amazon.de

Diskuzní fórum věnované smartphonům značky Huawei (P9, P8, Mate 8, Mate S, Mate 7 a dalším…) a také telefonům brandu Honor (7, 6, 5X…)
Odpovědět
RobertR
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte črc 11, 2017 21:23
Zařízení: Sony Xperia Z1 black

Nákup Honor 9 z nemeckého amazon.de

Příspěvek od RobertR »

Ahojte,

som tu nový, tak dúfam, že odpustíte prípadné chyby, ktoré možno spravím.

Chcel by som sa vás skúsených spýtať, či existuje nejaký háčik pri nákupoch asi obecne z Amazonu (tentokrát mám na mysli z toho nemeckého - je najbližšie). Chcel by som si totižto cez neho kúpiť nedávno predstavený Honor 9 - u nás stojí 499 €, na amazon.de ho predávajú za 429€, teraz je tam navyše asi promo akcia takže je za 414 €, čo už je dosť veľký rozdiel oproti cene na našom "špecifickom trhu" :tlem: (cca 75 €). K tomu nejaké príslušenstvo, ktoré nie je v ČR/SK stále dostupné, no proste vybavené všetko jedným šupom. Poštovné je nad 39 € do ČR/SR v cene. Clo sa vrámci EÚ neplatí.

Ale napadlo ma, existujú nejaké úskalia pri kupovaní smartphonu z nemeckého Amazonu, nejaký problém so zárukou, je to iná "distribúcia" ako tá, čo sa predáva na SK/ČR? S LTE by asi nemal byť problém, telefón podporuje aj "naše" pásma. Ide mi hlavne o záruku, prípadný servis, android je multilanguage takže jazyk by nemal byť problém, príslušenstvo aj tak žiadne v balení nie je :) (okrem nabíjačky a USB type C kábla). Prípadne či tam Amazon neinštaluje nejaký balast, ktorého sa nedá zbaviť atď, proste hocičo, čo by vás napadlo, prípadne skúsenosti s podobnými nákupmi a pod.

Samozrejme na oplátku, ak mobil objednám, určite popíšem ako celý nákup prebehol (aj pre menej skúsených so zahraničným nakupovaním by to mohlo byť zaujímavé) + možno nejakú krátku recenziu, užívateľskú.

Takže vám zatiaľ takto vopred ďakujem a teším sa na diskusiu, postrehy, tipy, triky a všetko čo vás napadne. :)

Prikladám link na telefón...
https://www.amazon.de/gp/product/B071KC ... B7XF&psc=1
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: Nákup Honor 9 z nemeckého amazon.de

Příspěvek od streki »

Jen ta roční záruka. Jinak možná rychlejší aktualizace než cz distribuce.

Odesláno z mého SM-T815 pomocí Tapatalk
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Nákup Honor 9 z nemeckého amazon.de

Příspěvek od Jumbo78 »

Prosím tě, vypni si ten podpis z Tapatalku...
A ani ty aktualizace už nejsou pravidlem.
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Re: Nákup Honor 9 z nemeckého amazon.de

Příspěvek od aldav »

Z Amazonu žádný problém, žádný balast.
Odpovědět

Zpět na „Huawei & Honor telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů