Huawei Nova

Diskuzní fórum věnované smartphonům značky Huawei (P9, P8, Mate 8, Mate S, Mate 7 a dalším…) a také telefonům brandu Honor (7, 6, 5X…)
Odpovědět
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Huawei Nova

Příspěvek od peeeeta »

Ahoj,
nenašel jsem tu žádné téma o tomto mobilu a chtěl jsem se zeptat, chtěl bych tento mobil pro přítelkyni, která do teď byla zvyklá na uhlopříčku 4,6 palců. Bohužel v této velikosti již sehnat mobil, který je v poměru cena/výkon adekvátní je skoro nemožné.
Hledal jsem tedy dále a našel jsem, že někteří lidé dali svým manželkám/přítelkyním Huawei Nova, který má 5 palců a že byly velice spokojeny.
Chtěl jsem se tedy zeptat, zdali má někdo s tímto novým mobilem zkušenosti a nejlépe lidé s menšími rukama.
Ještě jsem se také chtěl zeptat, jak je to se sklem na display? Někde jsem četl, že tam žádné Gorilla glass není a jinde zase, že je tam v4.

Děkuji moc všem
Uživatelský avatar
eugenzo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: čtv črc 25, 2013 14:12
Zařízení: Huawei Nova (dříve Lumia 925)

Huawei Nova

Příspěvek od eugenzo »

Ahoj,

já Huawei Nova mám asi 3 týdny, osobně úplně malé ruce nemám, ale nemám ani velké, každopádně některé věci musím i já ovládat oběma rukama. Přecházel jsem z telefonu, který měl 4,7" a dle mého je to jen o zvyku. Věřím, že tvá manželka si jednoduše zvykne - klady převažují -> krásný display, výkonu na rozdávání, plynulý systém bez záseků, perfektní zpracování, hezké fotky....
Rozhodně bych už ale nechtěl větší telefon, tam už by mi hodně vadila jeho neskladnost (v kapse riflí, ...).

Co se týče diplaye, tak se přiznám, že nevím, nikde jsem to nedohledal, ale na druhou stranu to ani moc neřeším. Pořídil jsem si silikonové pouzdro a na display ochranné sklo. I když je pravda, že výběr skel a folií je ještě poměrně malý vzhledem k tomu, že telefon je novinka. Ochranná skla, která se prodávají bych moc nedoporučoval, protože Nova má display na krajích zahnutý a krycí sklíčka v těchto místech nepřilnou. doporučoval bych spíše krycí folii, která je pružná.
peeeeta
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: stř zář 12, 2012 10:44
Zařízení: Lumia 950XL

Huawei Nova

Příspěvek od peeeeta »

Ahoj,
moc děkuji za tvůj příspěvek.
Již máme Huawei Nova nějakou chvilku doma.

Mobil je v pouzdře a i s ochranným sklem. S tím výběrem je to pravda a sklo samo osobě buď musí být menší a nebo zahnuté. Zatím je to velice dobrá volba, jen opravdu škoda, že zatím není na tento telefon více příslušenství.
Odpovědět

Zpět na „Huawei & Honor telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů