čínský smartphone do 5k

Diskuzní fórum věnované smartphonům značky Huawei (P9, P8, Mate 8, Mate S, Mate 7 a dalším…) a také telefonům brandu Honor (7, 6, 5X…)
mateeejsimi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 07, 2015 17:59
Zařízení: Sony Z3

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od mateeejsimi »

tak jsem se rozhodl a koupím si asi jiayu s3, má podporu našich LTE frekvencí, akorát, neznáte nějakou ověřenou stránku, kde by se dal objednat za co nejmenší cenu ? :) Jinak chci 3gb ram verzi
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od tslany »

http://www.aliexpress.com/item/5-5-Inch ... 00848.html" onclick="window.open(this.href);return false;
4860 Kč + 190Kč celní deklarace + 1020Kč DPH
mateeejsimi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 07, 2015 17:59
Zařízení: Sony Z3

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od mateeejsimi »

to je 2gb ram jiayu, to je na fastcardtech levněji dokonce, spíš bych chtěl 3gb ram

Jinak co by jste řekli na meizu m1 note ? https://www.fastcardtech.com/MEIZU-M1-Note.html" onclick="window.open(this.href);return false; je tu teď za super cenu, což mě přijde ještě lepší jak jiayu ale nevyznám se v tom, tak se radši zeptám na váš názor :) Jinak děkuji za váš čas a rady.

Vis co chces vubec?Vybiras podle blbosti a cizinu,bez CZ.Kup tady v obchode nebo bazaru a uz dost!Koumes
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od koumes »

Na co chces smart pouzivat?Co data,foto velikost displeje a rozliseni,hry,pamet,karty?
Od toho se odviji,co ti kdo doporuci,kdyz sam nevis.
Kolik ti je?Se chovas jak pubertak ze stredni.
mateeejsimi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 07, 2015 17:59
Zařízení: Sony Z3

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od mateeejsimi »

Je mi 15. let, smartphone chci používat na hudbu, filmy, hry, fotky, preferuji kdyby měl slot na kartu a nebo už v základu dobrou paměť, displej bych chtěl odolnější, jelikož předchozí smartphone: sony xperia go, na něm se mi rozbil display když spadl a nadprůměrnou baterii nejlépe, jelikož většina smartphonů co teď jsou tak moc dlouho nevydrží i když mají třeba baterii o kapacitě 3000 maH teď uvažuji o lepší smartphonu než byl ten předchozí. Dost se mi líbí apple iphone 5s ale ta cena mě odrazuje, takže spíš myslím na 8 mi jádrové smartphony, nebo ještě jsem uvažoval nad koupí sony xperii z2 či lumie, akorát mě u tich lumií štve že jsou trochu dražší jak např. xperie. Takže jedině že bych zvolil nějaký levnější model lumie, protože ty levné sony xperie stojí za houby.

Ještě přemýšlím, jestli si nebude lepší počkat na nový asus zenphone nebo google aru, za mobil bych nechtěl dát víc jak 10 tisíc.
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Re: čínský smartphone do 5k

Příspěvek od aldav »

Ach jo :lol:
mateeejsimi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 07, 2015 17:59
Zařízení: Sony Z3

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od mateeejsimi »

jen se nedivte že se tu ptám furt jak piča, když jsem se nedozvěděl ještě nic. :/ Hold se tu asi nikdo nevyzná.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od koumes »

Mladiku,v Electroworldu maji ted za 10 LG G3 a je to momentalne dle me nej smart na trhu.
Dalsi v poradi je Huawei Mate7 okolo 12 a baterka da i 2 dny.
Musis udelat kompromis,neco za neco.Projdi si par obchodu,osahej,u operatoru maji i funkcni kusy.
Neres kolik ma smart jader,to je jen obchod a momentalne Note4 jeste u nas neni s Exynosem.
Z tech starsich,Xperia Z2 je jako Z3,jen soft upravy na vykonu. Tu si vyber a neres,o cem nic nevis.
Ze ti neradime?Je tady toho tolik,ze to neni normalni.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od tslany »

A nebo za 5k5 bazarovou Z1(C), která je na tom i dnes stále slušně.
Tydlidy
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv úno 19, 2015 19:10
Zařízení: Ascend P7

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od Tydlidy »

Co se týká ceny do 5 tisíc tak bych doporučil Honor 3C od Huawei (Obecně Huawei má velice levné mobily). Na jádrech nebo co nezáleží. Je to nadprůměrný telefon nadupanější než S3 za cenu kolem 3500-3900 kč. Co se týče odolnosti ani Z2, Z3 není nerozbitná a je to problém všech. Co se týká změn tak Emui může být příjemný :)
mateeejsimi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 07, 2015 17:59
Zařízení: Sony Z3

čínský smartphone do 5k

Příspěvek od mateeejsimi »

Dobře děkuji za rady.
Odpovědět

Zpět na „Huawei & Honor telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 18 hostů