Obnovení ze zálohy 520->550

Diskuze o Lumiích 650 & 550 s Windows 10 (Mobile)
Odpovědět
bis69
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv pro 24, 2015 11:37
Zařízení: Nokia Lumia 710

Obnovení ze zálohy 520->550

Příspěvek od bis69 »

Zdravím.

Měl bych prosbu o radu.

Manželka si rozbila svojí L520. Koupil jsem jí novou L550. Když jsem tu novou L550 oživoval, tak jsem zadal její Microsoft účet. Zeptalo se mě to zda chci obnovit ze zálohy - z původní L520. Dal jsem ano a čekal. Po čase se to zeptalo na ověření. Chtělo to poslat email s kódem, dal jsem ano, ale pak jsem zjistil, že záložní email je již nefunkční (centrum.cz). Tak jsem pak přes stránky MS pokoušel vygenerovat ověřovací kod, který mi přišel jako SMS na můj telefon, který jsem zadal v postupu pro ověření. SMS přišla, ale ...

... ale už nebylo kam kód zadat, protože stahování zálohy zkolabovalo. Nyní jsem ve stavu kdy po továrním nastavení se to už na obnovu ze zálohy neptá a když se dostanu to telefonu, tak se nejde připojit do pošty na manželčin účet to říká, že byla odeslána žádost o změnu údajů, která se projeví po 30ti dnech :-( a účet se do pošty Outlook nepropojí. Kontakty jsou v prd..i atd.

Nevíte, prosím, někdo co s tím?

Díky
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Obnovení ze zálohy 520->550

Příspěvek od Daff_Cz »

Zkusil bych tovární nastavení a nastavit to znovu...
bis69
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv pro 24, 2015 11:37
Zařízení: Nokia Lumia 710

Re: Obnovení ze zálohy 520->550

Příspěvek od bis69 »

Daff_Cz píše:Zkusil bych tovární nastavení a nastavit to znovu...
Díky za radu v takhle pozdní hodinu. Toto jsem dělal několikrát, ale již se možnost obnovení ze zálohy z L520 nezobrazovala i když jsem zálohu z L520 viděl ve OneDrive.

Nakonec to dobře dopadlo a bylo to pěkně TRAPNÉ, TRAPNÉ, TRAPNÉ. Stačilo udělat aktualizaci telefonu (myslím na 164), restart a už to funguje.

Ufff, jdu spát.
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Obnovení ze zálohy 520->550

Příspěvek od Daff_Cz »

Tak hlavně ze to dobře dopadlo... ;)
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 650 a Lumia 550“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů