Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

Band se vždy reklamoval do USA, tedy nic neodřízli... přesně takto vznikají dezinformace...
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Já reklamoval jen jednou a to jsem vyřídil přes web nebo pres chat, přes web to nejde a píší tam že až od 15h bude chat dostupný. Já banda objednával z anglie přes CZ pobočku v Praze. No počkám do odpoledne až se podpora probudí :-)

Edit - doplněno - včera zadána reklamace, dnes by to měli odvést....jsem zvedav, ještě stále chodí repasy bandu 1 ?
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Tak mi přišel repas bandu 1 a bohužel ani za nic nemohu L950XL a náramkem spárovat. Dělá to co předtím, připojuje a bluetooth se odpojuje a připojuje a nakonec to vyskočí chybou. Zkusím to spárovat s nějakým driodem a nebo faktu už nevím co s tím :-( ....
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Restart mobilu si zkoušel?
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

restart 2x zkoušeno, odinstalovani ms band taky a nic.....HR telefonu asi taky zkusím , ale až to zkusim sparovat s nějakým androidem......po znovunainstalovani ms band app mi to už pul hodiny obnovuje data a stoji to.....opravdu katastrofa
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Microsoft Band

Příspěvek od tints »

Dnes bol update aplikácie Microsoft band, neviem co sa presne zmenilo, ale ako sa aktualizuje náramok band2 ? Všetko prebehne automaticky cez aplikaciu a BT? Alebo to treba niekde vyvolat, povolit?
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

někdy stačí míň se ptát a víc zkoušet a číst, je to je aktializace aplikace, nikoli Bandu

ve store je jasně napsáno:

Novinky v této verzi
-Bug Fixes

a když v aplikaci dáš sysnchonizovat Band, nic se s bandem nestane... žádná aktualizace neproběhne

mimochodem, silně pochybuji, že ještě někdy nějaká aktualizace Bandu (byť 2) ještě bude... na to zapomeňme...
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Tak můj band 1 ožil a po update apky band to jede, uffff.....už jsem to viděl špatně...........vše se synchronizuje a jede jak má
klvy
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 21, 2015 17:18
Zařízení: Lumia 640 LTE

Microsoft Band

Příspěvek od klvy »

Neřešili jste někdo, jak vyexportovat všechny záznamy do .tcx či .gpx? Vím, že to jde v dashboard po jednom, ale to je dost nepohodlné, když hodně jezdíte na kole a běháte. Není nějaký tool na hromadný export? Bohužel gumu už mám popraskanou na mnoha místech a i když to lepím vteřiňákem, tak na dlouho to už nevidím. Proto pomalu přemýšlím, že Band 2 nahradím nejspíš něčím od Garminu, chtěl bych tam však natáhnout alespoň ty běhy a kola, když už ne úplně vše.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

Microsoft Band

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Export dat z Bandu 1, který jsem měl, byl tragický. Po jedné položce jak píšeš, a ještě to neumělo nějaký údaj vyexportovat správně. Jsem rád, že jsem se toho zbavil a šel do profi řešení. S odstupem času vidím band 1 jako takovou legraci pro děti :-)
klvy
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob lis 21, 2015 17:18
Zařízení: Lumia 640 LTE

Microsoft Band

Příspěvek od klvy »

Nakonec jsem to po jednom udělal a přišlo další nasrání. Ať to nahraješ do garminu, stravy či čehokoli jiného, tak to zobrazuje 0km, asi nějakým způsobem porušují standard. Jediné funkční, co jsem zprovoznil bylo přidání Stravy jako connected app. Tam to ale vyexportovalo jen poslední záznam, další to ignorovalo. Tím jsem si aspoň potvrdil, že MS Band 2 i nějak špatně počítal vzdálenost, i když byla přes gps. Ten jeden povedený export měl 5.86km místo 6km, které jsem měl v MS Health. Taky stejná vzdálenost a okruh uběhnutý s novým garminem má kratší naměřenou délku. No poučení pro příště a místo nějakých alfa testovacích kousků jít do něčeho ověřeného...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

po reinstalaci L950XL a znovunapárování Bandu2 mi nechodí na Band2 SMSky, všechno ostatní se notifikuje... nemáte někto tip co s tím?
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Re: Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů