Microsoft Band

Diskuze o chytrém náramku Microsoft Band (1. a 2. generace)
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Jenže já teď dostal úplně nový po RMA...
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Microsoft Band

Příspěvek od Dejv_ »

Teď se mi stalo, že band začal vibrovat tak na 0,5-1 s. Udělal to asi 20x s přestávkama asi 2s.. z Toho jednou vibraval snad 5 sek. Displej byl černý, nereagoval na žádné tlačítka ani na zapojeni do nabijecky. Ted je to snad uz ok
Stalo se to nekomu? co to majako znamenat

A taky posledni dva tydny pozoruji, ze se mu moc nechce vibrovat. Je to takove slabsi vibrovani a a i podle zvuku to jde poznat. A to ten band docela setrim a nedelam s nim zadne spatne veci :D

Mam ho od posledni reklamace pres 3 mesice. Toto zarizeni se microsoftu fakt nepovedlo :(
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Microsoft Band

Příspěvek od Radek Jahoda »

Veigy tak to netuším, to zase můžeš reklamovat.
Dejve mě se to stává ráno když zapnu Band v práci. Doběhnou mě veškerý notifikace co jsem měl za cestu do práce(hodina cesty) a dokonce i budík.Pak mi ruka vibruje tak 5 minut v kuse v vteřinových intervalech.
Ale zase se mi občas displej zapne a ukáže že chodí notifikace.
Dejv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: stř črc 24, 2013 11:28
Zařízení: OnePlus 3T

Microsoft Band

Příspěvek od Dejv_ »

Mě nechodily notifikace. notifikace na vetsinu veci jsem si vypnul.. mam to spis jako fitnes naramek
Proste byl cerny displej a vibrovalo to. divne.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Tak já už nevím... Včera mi sice náramek v pohodě vydržel od rána až do noci, ale v jednu jsem ho dal na nabíječku a sundal ve dvě a bylo tam jenom 70%. Tak jsem ho dal ještě dopoledne do nabíječky (asi v 11) a teď je půl 1 a svítí tam 80%....
DzejAr
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pát pro 04, 2015 12:03
Zařízení: Surface Pro 3, Lumia 950, Band 2

Microsoft Band

Příspěvek od DzejAr »

Taky mám pocit že Band mi méně vydrží a déle se nabíjí. Ale nemám to zatím nijak sofistikovaně změřené, jen pocit po 3/4 roce každodenního používání...
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Re: Microsoft Band

Příspěvek od Radek Jahoda »

Veigy tak se mi akorát stalo to samy co tobě. Ještě včera band v pohodě z 60% na 20% za cely den, dneska z 90% na 10% za 5 hodin. Zkusím mrknout na baterky ale myslím ze půjde do supliku. Škoda.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Microsoft Band

Příspěvek od mbelas »

Tak já jsem s bandem 1 po reklamaci spokojen na půl. Baterka drží velmi dobře, GPS se chytne na první pokus během chvilky ale s čím mám problém je tepovka. Při běhu nefunguje a nevím proč. Ve spánku jde a při denní aktivitě a na kole jde, ikdyž kolo taky někdy hapruje. Band 1 nosím diplayem nahoru, ale předtím jsem to taky tak nosil a šlo to. Při běhu to zelené světlo svítí a zapnuté denní měření tepu mám. Asi zkusím HR a uvidíme .......
Uživatelský avatar
starik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř led 26, 2011 12:32
Zařízení: Lumia 950 XL, Band 2
Bydliště: Brno

Microsoft Band

Příspěvek od starik »

Tak posílám Band2 podruhé kvůli prasklému náramku na reklamaci, opět po cca dvou měsících nijak náročného používání. Trhlina je v místě kde končí vnitřní tvrdé jádro.

Velikost mi vycházela podle proužku mezi M a L, tak jsem vzal větší. Normálně ho nosím utažený skoro na max, ale rád si ho dám i výš. Tak nevím, jestli se to moc neohýbá a nezpůsobuje problém, ale pokud se neliší velikost tvrdého vnitřku, ale jen délka řemínku, tak je to asi jedno. Velikost mi asi nevymění.

Trochu nevím, jaký vybrat popis problému, "physical damage" mi zní, jako bych si to rozbil sám.

Nevíte za jakých podmíněk je šance na refund? Kupováno v UK MS Storu.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Když dáš physical damage, tak ti to nenabídne bezplatnou opravu. Ten refund by mě taky zajímal...

PS: Baterka v bandu se jako mávnutím proutku uklidnila a nemám žádný problém [emoji4]
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

starik píše:Tak posílám Band2 podruhé kvůli prasklému náramku na reklamaci, opět po cca dvou měsících nijak náročného používání. Trhlina je v místě kde končí vnitřní tvrdé jádro.

Velikost mi vycházela podle proužku mezi M a L, tak jsem vzal větší. Normálně ho nosím utažený skoro na max, ale rád si ho dám i výš. Tak nevím, jestli se to moc neohýbá a nezpůsobuje problém, ale pokud se neliší velikost tvrdého vnitřku, ale jen délka řemínku, tak je to asi jedno. Velikost mi asi nevymění.

Trochu nevím, jaký vybrat popis problému, "physical damage" mi zní, jako bych si to rozbil sám.

Nevíte za jakých podmíněk je šance na refund? Kupováno v UK MS Storu.
lepší je reklamaci vykomunikovat přes chat
krav@
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 31, 2016 12:49
Zařízení: 640xl

Microsoft Band

Příspěvek od krav@ »

zdravim uvazuji nad msband 2 hlavne z duvodu oznameni id volajciho když mam tel v kapse abych ho nemusel na zebriku vytahovat a zjišťovat kdo mi vůbec vola ale nejsem si moc jistej zda pujde pouzit band a HS sluchatko zaroven někdo kdo to ma oskousene ? když sem poridil lacine hodinky z ciny tak to neslo pac obsahovali vlastní hs todle není hracka za 400 kc kterou hodim do kose protože to nedela co potrebuju :) dik za info
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

BT umožňuje víc zařízení najednou, Band volání neumí, takže by tomu nic bránit nemělo. Běžně jezdím autem se spárovaným Parrotem i Bandem a nic nehapruje ;)
krav@
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 31, 2016 12:49
Zařízení: 640xl

Re: Microsoft Band

Příspěvek od krav@ »

veigy píše:BT umožňuje víc zařízení najednou, Band volání neumí, takže by tomu nic bránit nemělo. Běžně jezdím autem se spárovaným Parrotem i Bandem a nic nehapruje ;)


jop nemelo by ja jen pro jistotu :) jak sem rikal dve hs neprihlasis najednou :) tak sem si nebyl jisty jak ej to s bandem i když nemá hs tak zobrazuje volajci tak sem se bal aby to taky nebralo jen jedno zarizeni ok dekuji za rychlou odpověd . uz jen ukecam manželku aby mi to koupila k jejím narozeninam :D
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

Pokud mas dost peněz tak bych počkal do října, bude trojka, určitě zase lepši zařízení a dvojka půjde cenově jisté dolů
krav@
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 31, 2016 12:49
Zařízení: 640xl

Microsoft Band

Příspěvek od krav@ »

hravec-x píše:Pokud mas dost peněz tak bych počkal do října, bude trojka, určitě zase lepši zařízení a dvojka půjde cenově jisté dolů
myslis ze pujde rapidne dolu ? jak sem procital cele tohle vlakno tak to zas moc nekleslo :) a na 3 verzi prachy mit nebudu ale bral bych kdyby prisli s necim pro delniky jako jsem ja stacil by mi krokomer a budik a nejdulezitejsi displej kterej zjaze kdo vola a pripadne i notifikace :) nepotrebuju 50 senzoru na to jaky slozeni ma muj prd nebo bobek po vydatny snidani :)))) a bohužel levnejsi verze nejsou moc kompatibilni s widlema :) hodne se mi libi pebble nebo jak se jmenou ty kalsicky s einkem cernobilim tam kdyby sli notifikace zpaltil bych za to klidne stejne jako za band3 :D
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Band 1 po představení Band 2 klesnul na 99 liber, poté 70 liber a jeden den byl dokonce za 50...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Microsoft Band

Příspěvek od hravec-x »

Tak tak, už dnes je band 2 na UK store se slevou 50 £
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Microsoft Band

Příspěvek od veigy »

Tak to už je snad od února :D ale slevy budou (soudě podle loňska, kdy jsem já koupil Band 1 za 70 liber)...
krav@
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 31, 2016 12:49
Zařízení: 640xl

Microsoft Band

Příspěvek od krav@ »

no jo jenze kdy ... :( krom toho da se nejak predejit praskani toho pasku ?? osobne si myslim ze je to vyberem moc velke velikosti ze je po stranách pasek pak moc volny a zbytecne se deformuje ale nemel jsem to ještě v ruce nedokazu rict ja jen tak z fotek co jsem ruzne videl
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Band & Band 2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů