L950XL - zaseknuta instalacia hier z obchodu

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
fijo666
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 07, 2013 21:25
Zařízení: Lumia 950XL DS - insider fast ring

L950XL - zaseknuta instalacia hier z obchodu

Příspěvek od fijo666 »

Ahojte,

uz par dni riesim problem s instalaciou niektorych hier z obchodu (FIFA, World of Tanks). Pri instalacii tychto hier sa mi instalacia zastavi po par MB a nechce uz dalej pokracovat. Konkretne World of tanks uz som mal nainstalovany asi 2 mesiace dozadu, kvoli nedostatku miesta som hru odinstaloval, a opat by som u rad nainstalovat. No zial instalacia zastane na pres 8,22MB a uz dalej nepokracuje. Skusa som zrusit a opat nainstalovat, restart telefonu atd, vsetky zakladne veci. Tak isto aj FIFA mobile soccer. Vsetky aplikacie a hry (samozrejme ze som neskusal vsetky :) ale zopar som odvtedy instaloval) typu 100-200MB sa mi daju stiahnut v pohode, zatial som narazil na problem len s tymito dvomi.

Pri World of Tanks som si vsimol, ze po par MB stahovania, store mi v progress bare vypise nieco v style "Restore old data", potom pokracuje v stahovani a opat zastane na hodnote 8,22MB, pripadne skoci na hodnotu 0,10MB a uz nepokracuje.

Skusal som instalaciu primarne do telefonu, ale ja na SD kartu, zial bezuspesne. Viete mi prosim poradit ako by s atomu dalo pomoc, okrem HR samozrejme, ten je ako posledna moznost.

Pripadne ma napadlo,ci nie je mozne vymazat app data z telefonu danej hry, vdaka
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

L950XL - zaseknuta instalacia hier z obchodu

Příspěvek od imperator »

mne toto robilo na sandisk kartu... ale na interne nie ani ked som dal kingstonku... skus aspon tu kartu vybrat... vidim ale ze mas insidera - tam by mohla byt cast problemu
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů