Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových buildech

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Massik »

Misanekx píše:Už stahuju, jo a ještě jsem koukal, ze v insider app je další nova nabídka instalace buildu. Zajímavé, ze se o tom nikde nepsalo, nebo jsem si nevšiml.
prave pres tuhletu novou nabidku stahuju .107
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Misanekx »

Ja taky a už k ni mam i vysvetleni: http://smartmania.cz/windows-10-mobile- ... tualizaci/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Mich77 »

A dnes mi to stáhlo docela rychlý konfigurační update. Asi nějaká horká oprava :)
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Misanekx »

Tak oboje taky naistalovano, rozdíly nějak ve funkcnosti nevidím. Ted uz jen aby se stahl konecne ten firmware, snad nebude nutne ho instalovat pres recovery tool a opet o vse přijít.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Mich77 »

Misanekx píše:Tak oboje taky naistalovano, rozdíly nějak ve funkcnosti nevidím. Ted uz jen aby se stahl konecne ten firmware, snad nebude nutne ho instalovat pres recovery tool a opet o vse přijít.
Vidíš to už jsem úplně pustil z hlavy. Ale dívám se, že recovery mi pořád hlásí FW.27, takže zatím ani takto :)
Massik
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: stř pro 05, 2012 15:19
Zařízení: Lumia 950 DS
Bydliště: Ústí nad Labem

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Massik »

Uz jsem myslel, ze .107 vyresi problem s BT a ono to naopak ještě zhoršilo, ted uz se mi i zasekava po odpojeni BT, taky jeden restart. Je to na h***o!
Potvora
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: čtv pro 03, 2015 23:42
Zařízení: Lumia 950 DS

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Potvora »

Massik: Ano, i já jsem naivně věřil, že by se to mohlo zlepšit. Od buildu .71 ale pozoruji i to, že bývám podezřele často nedostupný, přitom sedím prakticky celý den na tom samém fleku. Dřív jsem to nepozoroval, ale .71 a .107 jsou v tomto ohledu naprosto tragické.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Radek Jahoda »

Já teda nevím jestli to nemá něco společnýho s dual sim.
Já na single sim Lumia 950 si naopak build .107 pochvaluju.
Rychlý,stabilní a vše co v Lumii je mi funguje. ANo včetně bluetooth a včetně výdrže baterky.

edit: hmm a do pytle. To že Evan se snaží lidi nalákat je dost známý. Jeho poslední skandální odhalení bylo že přišla insider evrze na mobil a PC v jeden den.
Ale že tentokrát se přidá i Daniel Rubino https://twitter.com/Daniel_Rubino/statu ... 0527847428" onclick="window.open(this.href);return false; to jsem nečekal.
I když Daniel je šéf editor WindowsCentral, není až tak zapálený fnaoušek aby nebyl objektivní. Takže od něj mi prohlášení " WIndows Phone není mrtvý" mi opravdu nahodilo level očekávání na 200%
(jak já jen doufám že to je ta podpora android aplikací,že jen uzavřeli Astorii pro veřejnoust, stáhli podporu advokátní kanceláře proti google, domluvili se s googlem a teď pustí Play Store na windows phone protože našli způsob jak aplikace na android můžou fungovat nativně)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od imperator »

Radek myslis že toto vyhlásenie je prepojené na to evanove ?
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Mich77 »

Psal: Here for the next 12 hours to check out the new [redacted] from [redacted], should be cool… a o pár hodin později to Windows Phone is not dead a v reakci pak ... wait until you see. Já z toho usuzuji, že byl na nějakém interním představení něčeho ohledně Windows Phone. Ale je to jen má spekulace.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových b

Příspěvek od Radek Jahoda »

Beztak je to nějak spojeny s Evanem (evleaks) který teasoval víceméně to samý. Byla by to moc velká náhoda aby to nebylo spojeny.

Sent from mTalk
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od ijon »

Možná bude konečně fungovat stahování i při zamknuté obrazovce. Microsoft tuto užasnou fičuru slubuje už od léta, ale pořád to nefunguje. To by byl důvod k takové oslavě...
wosa.w
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 69
Registrován: pát říj 16, 2015 10:54
Zařízení: 950XL DS

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od wosa.w »

...a nebo se jim to poprvé během dne nerestartovalo (mě dnes už podruhé) a neodpojilo se jim bluetooth.. To by bylo něco k oslavě i pro nás :D
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od steelspace »

"Windows Phone is dead" je tu přece každý rok po Vánocích. MS musí udržet mobilní Windows 10 za každou cenu, protože vše je provázané s tablety a PC, bez kterých by měl velké problémy. Klíčový bude letošní rok, kdy se mezi lidi dostanou W10 mobile.
Redaktoři, byť fan-magazínů, se k žádným konkrétním informacím nedostanou. Když se podíváte, jak rychle si MS získal trh se Surfacem, tak tady se stát může opravdu cokoliv.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od niki66 »

Oplati sa dat do L950ky najnovsi build? Ja stale idem na .29ke. Nie som insider. Je to zmena .71ka oproti .29?
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Radek Jahoda »

Poslední build je .107 a jsem na vážkách zda se vyplatí nebo ne.
Na .29,.71 mi BT fungovalo v pohodě. Včera (jednou a jedinkrát za psolední 2 měsíce) se mi seknul BT. Měl jsem připojený jenom Band, zavolal jsem si a BT mi zůstalo v poloze vypínám aniž by se vyplo. Telefon začal hřát a baterka šla rychle dolů. Naštěstí jsem na to přišel brzo tak jsem jen restartoval a od té doby zase OK.
Netuším jestli to bylo buildem nebo jestli něčím jiným.
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Zaklinac »

Či dávať insider alebo nie je aj pre mňa zapeklitá otázka. Tiež idem na .29 a snáď by naozaj mal byť rozdiel (k lepšiemu) vo verzii .107, navyše keď je už v Production Preview ringu, ale stále napríklad nemám ten úplne najnovší FW (ten druhý v poradí, čo vypustili) a insideri mali problém s prvým, že kým nevystúpili z programu, ani im ho nenašlo. Navyše keď už je .107 v tom Production, myslím, že musí každú chvíľu vyjsť aj oficiálne. Na druhom telefóne som už tak dlho insider, že ma to každý deň trhá šupnúť to aj na hlavnú XL, ale...ale. Zatiaľ odolávam :) Nemám totiž nijaký zásadný problém/bug, po vypnutí synchronizácie sms je aj batéria nadmieru dobrá, tak asi počkám.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Radek Jahoda »

No hele s tím druhým firmwarem, já ho taky nemám a spousta lidí psala že ho taky nemají. Ono by to mělo být když telefon připojíš přes ten recovery tak bys měl vidět firmware pro tebe. No a já tam mám pořád ten první.
Prej to nepustili do všech států ale jen někde.
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Misanekx »

Radek Jahoda píše:No hele s tím druhým firmwarem, já ho taky nemám a spousta lidí psala že ho taky nemají. Ono by to mělo být když telefon připojíš přes ten recovery tak bys měl vidět firmware pro tebe. No a já tam mám pořád ten první.
Prej to nepustili do všech států ale jen někde.
Tak jsem to nevydržel a kvůli novému firmwaru a rychlejším aktualizacím debrandoval moji L950XL. Pres PC je to během chvilky. Takže jediný rozdíl co po debrandu mam je, ze pri startu telefonu nemam Vodafone logo, jinak je to stejný. Každopádně FW mam samozrejme novy. Flashlo se mi to s verzi systemu .29. Premyslim jestli nahodit opět insider a jít do .107, nebo se na to vyprdnout a cekat na ofic uvolneni. Jak se znám tak to nevydržím a insider nahodim :-D
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Insider program a diskuze o nových build

Příspěvek od Misanekx »

Tak už instaluju .107, protože na .29 se telefon rozhodne o něco vic zahriva
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů