Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

huddan píše:Dik za inštalačku hľadal som to všade a aj keď som niečo našiel tak nešla nainštalovať. Tato síce ide, ale test neurobí lebo nevie stiahnuť testovací balíček takže asi to neotestujem...
To by mělo/musí fungovat bez potizi, jak na stare telefony, tak i na poslední Lumie.Zkontroluj si, zda ti komunikaci tohoto programu se servery neblokuje nejaky antivirus ci firewal.Jednou tydne to puzivam a funguje bez potizi, vcetne flashovani telefonu.
xxLubosZxx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: pát kvě 23, 2014 12:09
Zařízení: Xiaomi Mi Max Lenovo Phab Plus

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od xxLubosZxx »

Nevíte prosím vas někdo co znamená kód chyby 0x803F7000? Právě jsem chtěl stáhnout nějaké aplikace a ani aktualizace nejdou. Vždy to vyhodi tuto hlasku jak získává licenci a pak error a nic nejde stáhnout.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hravec-x »

co než se zeptat, požádat pana Googla, vím je to pohodlnější, ale jistě by ses dozvěděl odpověď dřív....

http://answers.microsoft.com/en-us/insi ... 443?auth=1
xxLubosZxx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 89
Registrován: pát kvě 23, 2014 12:09
Zařízení: Xiaomi Mi Max Lenovo Phab Plus

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od xxLubosZxx »

Google jsem se ptal ,ale nejsem znaly v angličtině :-D
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hravec-x »

aha a co google překladač? ten umí plno jazyků... používej Chrome a ten ti stránky sám přeloží...
Dablick
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 04, 2016 5:32
Zařízení: Microsoft 950XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Dablick »

ijon píše:Konečně jsem chtěl začít používat kalendář, ale je naprosto nepoužitelný. Mám nastavenou synchronizaci účtu s firemním Exchange, pošta je OK. Po otevření kalendáře (dnes - 22.12.) se zobrazí kupodivu 20.12. Pak stačí párkrát kliknot (změnit datum, položka v kalendáři...), následuje zásek a po chvíli restart mobilu. Není to žádná náhodná chyba. Zkusil jsem v Exchange účtu vypnout a zapnout kalendář, ale žádná změna...
Pak jsem celý Exchange účet odstranil a znovu přidal. Restarty zmizely, teď už padá jen samotný kalendář (a trochu méně), nevezme s sebou celé windows. 20. bude asi nějaké magické datum, protože se k němu kalendář snaží neustále vracet (kliknu na 22., kalendář změní datum zpět na 20.)
Microsofte, říkám to nerad, ale jdi do (_!_). To si člověk musí koupit nějaký alternativní kalendář, aby s ním mohl normálně fungovat?
Ahoj, snažil jsem se najít popis mého problému ale bohužel se mi nepodařilo nic najít, protože všem Exchange funguje. Mám firemní exchange a dokáži se připojit z Android, z iOS. Ovšem u nové 950XL mi to pořád píše, že mám přihlašovací údaje zastaralé. Nastavení účtu proběhlo naprosto v pořádku, účet byl vytvořen. Ale v průběhu mi to vždy vyhodí tuto hlášku. A správným loginem a heslem bych se mohl upsat a nefunguje to. Máme vlastní certifikát, ale ten sem odklikával, aby mu telefon důvěřoval. Díky moc za radu

PS: mám poslední aktualizaci jak outlook, tak Windows
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od osso »

Prekontroluj ci mas správny cas v telefóne, ad je na to citliva max skew je 5 minút by default

Sent from mTalk
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

Ked man Telefon polozeny na stole nejde mi dobre dotyk - nevie niekto co to moze byt ? v rukach je samozrejme stopercentny...ale na stole len tak chcem prstom tuknut a nebere mi to... niekedy sa akokeby rozbehne a uz to ide ale niekedy nic :-/
Dablick
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 04, 2016 5:32
Zařízení: Microsoft 950XL

Re: Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Dablick »

osso píše:Prekontroluj ci mas správny cas v telefóne, ad je na to citliva max skew je 5 minút by default

Sent from mTalk
Ahoj, díky za moc rychlou odpověď. Čas a datum mám na minutu přesně s ostatními zařízeními. Napadá tě ještě nějaká možnost? Toto je pro mne zásadní věc abych ji rozjel, pokud by se mi to nepodařilo. půjdu jej vrátit, ale systém jako takový je pěkný. Nechápu ovšem proč to všude jede a jenom u windows mobile ne.
Díky
Uživatelský avatar
langpi999
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: čtv led 16, 2014 21:03
Zařízení: Lumia 1020 YELLOW

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od langpi999 »

Ahoj mam druhy den cca lumii 950 xl a vse fungovalo ok všechny aktualizace jak pres store tak ota mam nainstalované ale odedneška problem s glance screenem je aktuální ale at ho nastavím jakkoliv tak jen někdy problikne a sviti uplne tmavý ze je skoro neviditelny udělal jsem i obnoveni továrního nastaveni a stale nic nefunguje glance screen jsem aktualizoval když volám tak se display zhasíná takže proximity asi funguje i když zapnu na stalo glqnce nebo jen interval proste nejde co to muze byt snad ne vada tel?:(
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Krayzie »

imperator píše:Ked man Telefon polozeny na stole nejde mi dobre dotyk - nevie niekto co to moze byt ? v rukach je samozrejme stopercentny...ale na stole len tak chcem prstom tuknut a nebere mi to... niekedy sa akokeby rozbehne a uz to ide ale niekedy nic :-/
Som na tom podobne. Myslel som si, ze je to nalepenym sklom, ale ked som ho dal dole, tak sa to spravalo rovnako. V ruke dotyk funguje na 100%. Zaujimave je, ze L950XL s nalepenym sklom funguje rovnako dobre na stole aj v ruke.
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od mposvar »

Tak to je smůla.
Já měl taky L1020 a nyní mám L950XL, a tohle je na pohodu.
GS bez problémů, a zkoušel jsi barvy na nočním režimu, či vypnout automatické osvětlení, já bych zkusil asi vše, ať to má spojitost či nikoliv.
Přeji hodně zdaru a napiš co a jak.
Já zase řeším nad nabíjecím konektorem "vrzající" kryt, a Mozo nechci. Zkusím to podložit, :-)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

Krayzie ale je to divne nie ? ved to nema co robiť... nechapem tomu a dosť to aj otravuje...
Dablick
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 04, 2016 5:32
Zařízení: Microsoft 950XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Dablick »

Tak přátelé velice mne to mrzí, přečetl jsem si zde mnoho zpráv, ale mrzí mne že tuto komunitu opustím a telefon dám zpět do obchodu. Ale aby nefungovala základní věc jako je připojení Outlooku k exchange, s tím jsem se ještě nesetkal. U jiných operačních systémů mi nastavení trvalo 3 minuty. Tady se s tím patlám už druhý den.

Mrzí mne to, počáteční pocity byly velmi dobré, ale nyní jsem zklamaný. Takhle budu muset jít do iOS.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hravec-x »

nemyslím si že to bude telefonem, spíš tím mezičlánkem
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od mposvar »

Dablick
Já jsem naprosto s L950XL o.k.
Schůzky jak založené v tlf, tak v Outlok, edit, zrušení oba směry, editace příloh, dva účty - vše jede jak má..
Synchro okamžitě.
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od xHeretic »

A co ti na Exchange nefunguje? Mám L950 a nastavení je triviální...mám dokonce nastaveno víc účtu, synchronizace v pořádku.
Jen jediná věc mi oproti appce K-9 email z Androdu chybí a to, že nelze ke každému účtu nastavit jinou barvu a vyzvánění.
To bylo na Androidu ultimátní...už jen podle zvuku jsem poznal na který email mi něco přišlo, takže jsem věděl že tenhle zvuk znamená klid a jiný že je to urgentní.
Stejně tak při prohlížení sloučených schránek barevné rozlišení jednotlivých účtů bylo užitečné.

Nevím jestli nějaká takováto aplikace na WM je...
Dablick
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv srp 04, 2016 5:32
Zařízení: Microsoft 950XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Dablick »

xHeretic - byl bych rád kdyby to bylo jenom rukama, na začátek máme servr s nedůvěryhodným certifikátem
Při přidání nového účtu dávám rozšířená nastavení (protože máme firemní exchange),

Nastavuji:
emailová adresa:
heslo:
uživatelské jméno
doména:
servr
šifrované připojení: ano

Napíše mi to, že účet byl úspěšně vytvořen. Poté dám aktualizovat a vyběhne hláška o certifikátu a servru. Tak dám pokračovat. Nadále se všechno jeví v pořádku, ale nic se nestáhne a vyběhne mi hláška o zastaralém účtu. A chce to po mě login a heslo. Datum a čas má aktuální. Zkoušel jsem změnit heslo (nefunguje a mezitím se mi přihlásil android že pořebuje nové heslo, zadal jsem ho a vše ok). pokud sem nastavoval iOS, tak výše uvedené informace stačili k tomu abych se připojil na exchange.

Ale bohužel nevím co dělám špatně, protože se vše tváří v pohodě do doby zahlášení Vaše přihlašovací údaje jsou zastaralé.

Díky za radu
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hamoun »

mi jede taky exchange ok ...
zastarale nastaveni uctu mi to hlasilo taky .. myslim, ze to nabizelo neco, jako "opravit nastaveni" .. a po druhem odkliknuti uz se to neobjevilo ... vsechno se fakt synchronizuje uplne bez problemu ...
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Krayzie »

xHeretic píše:Jen jediná věc mi oproti appce K-9 email z Androdu chybí a to, že nelze ke každému účtu nastavit jinou barvu a vyzvánění.
Na kazdy mail ucet mozes mat samostatne zvonenie, pokial nie su zlucene. Ja mam 2 sukromne maily v linked inbox s inym zvonenim a firemny mail tiez s inym zvonenim. Farba v linked inbox by sa ale veru hodila.

imperator: Urcite to nie je normalne.
EDIT: Zaujimave, teraz som to skusal a dotyk funguje OK (v ruke aj na stole). Mam pocit, ze od odlepenia skla som s dotykom nezaznamenal problem. Skor ma trapi zbytocne vyhodenych 10 EUR za sklo.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů