Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Jiří Hrma »

Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Microsoft Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

Caute. Funguju vam notifikacie prijatej posty? Mne ich nezobrazuje ani dlazdica, ani na zamknutom displayi ich nevidim. Ked pride mail,zaznie nastaveny ton a vidim ho len v notifikacnom centre. Mam 2 mailove konta zdruzene.
Richard Bláha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv bře 08, 2012 11:33
Zařízení: Microsoft Lumia 950 - DT900

Microsoft Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Richard Bláha »

Když jsem měl dlaždici sdružené pošty, tak to nešlo, ale když jsem pak připnul Outlook Poštu jako takovou, tak už se mi na Startu emaily a jejich počet zobrazují.
hasl
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř pro 02, 2015 9:19
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

Microsoft Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hasl »

Dobry den, chtel bych se zeptat/poradit jak je to s tim propojenim mobilu a desktopu (notifikace, sms, hovory)? Notifakcnim centrum na PC mi neukazuje zadne zmeskane hovory, nic... Na mobilu (Lumia 950 XL) i na desktopu (W10 Pro) jsem prihlasenej pod stejny Microsoft uctem, nefunguje ani když je telefon propojen přes bluetooth ci kabelem... Dekuji.

edit by admin: Příště prosím nevytvářet duplicitní příspěvky (v druhém tématu) :)
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Microsoft Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

Dakujem.uz to ide. Vyhodil som z plochy zdruzenu postu a pripol outlook dlazdicu a vsetko ide ako ma ☺
Mario909
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 02, 2015 16:20
Zařízení: Lumia 950 Dual Sim

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Mario909 »

Také by mě zajímalo jak je to s těmi restarty..protože si jdu pro L950 a tohle mne zaráží... přeci jen to není laciná záležitost...
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

cim a daju momentane "precitat" QR kody? lupu to uz vo P10 nejde...
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Misanekx »

Mario909 píše:Také by mě zajímalo jak je to s těmi restarty..protože si jdu pro L950 a tohle mne zaráží... přeci jen to není laciná záležitost...
Uz jde tu psal, mam tak L950 na jednu sim a mel jsem jeden zásek a restart po vybaleni a instalaci veci ze Store. Od té doby dostava mobil celkem "na p*d*l" a vše absolutně OK. Pokud jsou restarty nějak spojene se SIM a operátorem tak uvedu, ze mam samozrejme LTE kartu a operátor Vodafone.
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Misanekx »

    Sorry za překlepy, odepisoval jsem tak trochu za volantem :-) Není tu někdo z okolí Nachoda, nebo Hradce Králové kdo má verzi XL? Malicko premyslim, ze bych mensi 950 vrátil a vzal XL. Jen se bojím velikosti. Za mne je mensi 950 absolutně super. XL jsem ještě nemel v ruce, tak bych chtěl otestovat obsluhu "jednoruč"
    Mario909
    nováček
    nováček
    Příspěvky: 15
    Registrován: stř pro 02, 2015 16:20
    Zařízení: Lumia 950 Dual Sim

    Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

    Příspěvek od Mario909 »

    Misanekx píše:
    Mario909 píše:Také by mě zajímalo jak je to s těmi restarty..protože si jdu pro L950 a tohle mne zaráží... přeci jen to není laciná záležitost...
    Uz jde tu psal, mam tak L950 na jednu sim a mel jsem jeden zásek a restart po vybaleni a instalaci veci ze Store. Od té doby dostava mobil celkem "na p*d*l" a vše absolutně OK. Pokud jsou restarty nějak spojene se SIM a operátorem tak uvedu, ze mam samozrejme LTE kartu a operátor Vodafone.
    Díky za info, pravděpodobně se bude jednat asi o dual sim, která zlobí. Chtěl jsem vzít dual sim, ale teď váhám. :???:
    HrdinaJan21
    můj třetí příspěvek
    můj třetí příspěvek
    Příspěvky: 3
    Registrován: úte pro 01, 2015 18:43
    Zařízení: HTC ONE M7

    Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

    Příspěvek od HrdinaJan21 »

    Je to docela smutne, ze se tyhle problemy objevuji.

    Zazil jsem to same s DUAL SIM HTC ONE M7. 2 mesice jsem s tim bojoval, az nakonec HTC uznalo, ze to byl HW problem a telefony menilo.

    Ted premyslim o koupi 950XL DUAL SIM a ejhle, stejny problem. Opravdu doufam, ze to v tomhle pripade neni HW problem a rychle se to vyresi.
    pogo8303
    smartmaniak
    smartmaniak
    Příspěvky: 1038
    Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
    Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
    Bydliště: North Bohemia

    Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

    Příspěvek od pogo8303 »

    jakoukoliv aplikací k tomu určenou, např. "QR Code Reader"...
    harmon
    přispěvatel
    přispěvatel
    Příspěvky: 103
    Registrován: sob bře 10, 2007 19:09
    Zařízení: OnePlus 7T
    Bydliště: Olomouc

    Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

    Příspěvek od harmon »

    Misanekx píše:
      Sorry za překlepy, odepisoval jsem tak trochu za volantem :-) Není tu někdo z okolí Nachoda, nebo Hradce Králové kdo má verzi XL? Malicko premyslim, ze bych mensi 950 vrátil a vzal XL. Jen se bojím velikosti. Za mne je mensi 950 absolutně super. XL jsem ještě nemel v ruce, tak bych chtěl otestovat obsluhu "jednoruč"
      Já chtěl 950 a kvůli absenci rádia jsem šel do XL také jsem se bál(bral jsem 950 jako ideál do ruky)velikosti ale příjemně mě překvapilo že se i XL dá v pohodě.Navíc klikem na wokna(čtverečky dole)se ti stáhne obrazovka dole a máš hned možnost klikat na to co je nahoře.
      hasl
      nováček
      nováček
      Příspěvky: 4
      Registrován: stř pro 02, 2015 9:19
      Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

      Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

      Příspěvek od hasl »

      Mario909 píše:
      Misanekx píše:Také by mě zajímalo jak je to s těmi restarty..protože si jdu pro L950 a tohle mne zaráží... přeci jen to není laciná záležitost...
      Uz jde tu psal, mam tak L950 na jednu sim a mel jsem jeden zásek a restart po vybaleni a instalaci veci ze Store. Od té doby dostava mobil celkem "na p*d*l" a vše absolutně OK. Pokud jsou restarty nějak spojene se SIM a operátorem tak uvedu, ze mam samozrejme LTE kartu a operátor Vodafone.
      Nevim,jestli je to pravda, ale nekde jsem cetl, ze to byla chyba u operatoru, kterou snad jiz napravili. Restartu bylo o neco vice u dual sim varianty logicky.
      Ja osobne mam zkušenost se singl sim variantou 950xl, prvni den (30.11.) se mi taky asi 3x restartoval (jednou uprostřed hovoru a 2x hned po nem). Ted jiz dva dny bezi uplne v pohode bez restartu (hovoru bylo podstatne vice nez prvni den).
      Radek Jahoda
      smartguru
      smartguru
      Příspěvky: 629
      Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
      Zařízení: Lumia 950
      Bydliště: Bukovany a Brno

      Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

      Příspěvek od Radek Jahoda »

      První co jsem udělal bylo že jsem přepnul aktualizace ze store na manuální.
      No a první den se mi to zvesela restartovalo asi 5x. Tak jsem ani nevím proč se podíval do storu a byla tam seklá jedna aktualizace na nepodstatný program onenote. Vždy když jsem kliknul aby se zaktualizoval tak mi spadnul telefon.
      TAk jsem to změnil na automatické aktualizace, to prošlo, dal jsem zpátky manuál a už problém nemám.
      imperator
      smartmaniak
      smartmaniak
      Příspěvky: 2296
      Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
      Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

      Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

      Příspěvek od imperator »

      OT : Ale Onenote pouzivam na telefone asi najviac :)
      kozakvv
      přispěvatel
      přispěvatel
      Příspěvky: 77
      Registrován: sob dub 05, 2014 17:42
      Zařízení: Microsoft lumia 950 XL SS

      Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

      Příspěvek od kozakvv »

      Tak mám stejný problém. U každého hovoru restart. Ale jen když používám handsfree.
      Uživatelský avatar
      marYan
      častý přispěvatel
      častý přispěvatel
      Příspěvky: 254
      Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
      Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
      Bydliště: Bratislava

      Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

      Příspěvek od marYan »

      One note pouzivam casto tiez :)
      narazil som na iny problem. Bud to neviem nastavit, alebo neviem, v com je problem, ale outlook posta v mobile nesynchronizuje ulohy?! nejaka rada?
      Jindřich Lukeš
      častý přispěvatel
      častý přispěvatel
      Příspěvky: 236
      Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
      Zařízení: Nokia Lumia 1520

      Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

      Příspěvek od Jindřich Lukeš »

      Pánové, jak vám funguje navigace? Na mé XL DS se Sygic seká tak, že se nedá používat. Mapy mají také tak vteřinové výpadky. Jediné co jede bez problémů je Navigon. Jaké jsou vaše zkušenosti?
      Misanekx
      stálý přispěvatel
      stálý přispěvatel
      Příspěvky: 323
      Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
      Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
      Bydliště: Náchod

      Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

      Příspěvek od Misanekx »

      MapFactor se zda taky nic moc. Výpadky nemá, ale není plynula grafika v mapach
      Odpovědět

      Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

      Kdo je online

      Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů