Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Přesně to jsem myslel, "sekající se grafika", jakoby aplikace dostávala informace od GPS v nějakém intervalu.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

vcera som chvilku pouzival Sygic a fungoval ako pisete....sekal sa tak, ze som mal problem niekam sa podla toho dostat...snad to pani zo sygicu daju dokopy...so sygicom mam iyn problem. mal som ho kupeny na lumii 930. teraz mam lumiu 950xl, kde som ho nainstaloval, ale neviem sa prihlasit do svojho konta (prihlasenie cez facebook - klikam, a nic sa nedeje) cim ho neviem samozrejme aktivovat a pise mi to,ze mi ostava 5dni do ukoncenia verzie premium. uz som pisal aj na sygic support, ale zatial bez odozvy
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Napiš na podporu, poradí a umí česky :)
Jindřich Lukeš
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 236
Registrován: úte lis 06, 2007 16:43
Zařízení: Nokia Lumia 1520

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Jindřich Lukeš »

Prosím všechny, kdo mají problémy s restarty během hovoru

Pište prosím své zkušenosti do tohoto vlákna: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=214&t=39288" onclick="window.open(this.href);return false; ať se dobereme nějakého výsledku. Konkrétně uvést, zdali se jedná o Lumii 950 nebo 950 XL, o SingleSIM nebo DualSIM variantu, operátora a případně další podrobnosti.

Všechny ostatní, kteří problémy nemají, prosím zkuste zapnout Bluetooth a uskutečnit nějaký hovor, zdali vše proběhne bez problémů.

Díky
Vítězslav
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 01, 2015 16:51
Zařízení: Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Vítězslav »

restart při hovoru Lumia 950 XL single SIM - operátor O2 Family (pod O2):
restartuje se mi výhradně, když mám zapnutý bluetooth. Nemusí k němu být nic připojeno. Bez BT zatím žádný restart. Psal jsem na podporu Microsoftu a odpověděli mi, že jde zřejmě o vadný telefon. Tak jsem jej v alze reklamoval a hned mi ho vyměnili (díky moc). A druhý se chová úplně stejně jako ten první. Při hovoru a současně BT se vesele restartuje.
kozakvv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob dub 05, 2014 17:42
Zařízení: Microsoft lumia 950 XL SS

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od kozakvv »

Restart při hovoru jen když mám připojené handsfree. Když volam bez handsfree tak vše v pořádku. Bluetooth mám zaple stále ale restarty jsou když připojim handsfree. Zkusil jsem i připojit klasická sluchátka přes 3,5 jack a telefonovat a také restarty. Restart je vždy když něco připojim k tel a telefonuji
Mám lumia 950 XL DS black koupena v I SPACE
Operátor Vodafone
Vítězslav
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 01, 2015 16:51
Zařízení: Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Vítězslav »

Jestli můžu poprosit, tak to posílejte i na podporu Microsoftu. Mě tam tvrdili, že žádný problém se k nim nedostal a že jsem jediný.
hezo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv zář 22, 2011 11:23
Zařízení: Lumia 950XL, LG G3 32GB

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hezo »

Podarilo sa Vám VIBER aktivovať bez problémov ? Mne nechodí sms a ani mi nezavolá automat ... Myslím, ale že bude problém v SIMke, mám novú 4KU. Nie je treba niečo nastaviť na tel ? WP mám krátko ... Ďakujem
harmon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: sob bře 10, 2007 19:09
Zařízení: OnePlus 7T
Bydliště: Olomouc

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od harmon »

marYan píše:One note pouzivam casto tiez :)
narazil som na iny problem. Bud to neviem nastavit, alebo neviem, v com je problem, ale outlook posta v mobile nesynchronizuje ulohy?! nejaka rada?
Kliknina poštu-trojtečku-účty- klik na účet a naskočí mimo jine změnit nastavení,synchro atd (mám zadáno při doručení a již to funguje)
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

Jindřich Lukeš píše:Napiš na podporu, poradí a umí česky :)
pisal som na podporu, pisal som spravu na FB (tam aspon azreagovali otazkou, ze z akeho mailu som to posielal...zatial bez odozvy..tak ci tak,navigacia stale seka a je nepouzitelna, takze az sa vyjadria k aktivacii,pisem im hned s tym sekanim :)

dnes som zase urobil cca 10hovorov cez BT v aute, resp BT vobec nevypinam, cize vlastne vsetky hovory mam so zapnutym BT a zatial stale ziadny restart (Lumia 950XL)
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Misanekx »

hezo píše:Podarilo sa Vám VIBER aktivovať bez problémov ? Mne nechodí sms a ani mi nezavolá automat ... Myslím, ale že bude problém v SIMke, mám novú 4KU. Nie je treba niečo nastaviť na tel ? WP mám krátko ... Ďakujem
U mne Viber i WhatsApp uplne bez problemu. Aktivační SMS do par vteřin. Ale kdysi mi taky SMS u Viberu nechtěla přijít.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

harmon: mal som na mysli synchronizaciu ulohy/ukoly z outlooku z MS office s outlook v mobile. na inom fore pisal clovek, ze synchronizacia uloh/ukolov z outlook MS office z PC s aplikaciou pre wp10 nie je (aspon zatial)
harmon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 103
Registrován: sob bře 10, 2007 19:09
Zařízení: OnePlus 7T
Bydliště: Olomouc

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od harmon »

Tak to jo v MS office z PC to nejde to je pravda.
dpip
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv pro 03, 2015 20:22
Zařízení: Lumia 950XL, NOTE 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od dpip »

Chci se zeptat , jestli Vám 950XL taky tak topí, při běžném provozu?( pošta, prohlížeč, kalendář a pod.) mě se zdá že to topí dost.
Mario909
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 02, 2015 16:20
Zařízení: Lumia 950 Dual Sim

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Mario909 »

No nemám XLko, ale jen L950 a občas taky topí :)
Ronin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 03, 2015 20:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL DS White

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Ronin »

Zdravím, mám ten samý problém s vypadáváním hovorů, bluetooth je zapnuté ale nepřipojené. Zjistil jsem i jinou zajímavost, pokud nechám telefon zvonit, nezvedám hovor, tak se po delší době restartuje. Zajímavé je, že pouze v kombinaci Vodafone karty ve slotu 1 a T-mobile ve slotu 2, pokud dám do slotu 1 T-mobile a Vodafone ve slotu 2 tak nic - volám na obě karty. Ale jakmile je Vodafone ve slotu 1, tak restart, T-mobile ve slotu 2 nic. Telefon se mi i sám restartuje - zjistil jsem to na handsfree v autě, žádný hovor, jen připojený telefon a samovolný restart. Zítra jdu do obchodu reklamovat, co tady čtu, tak mi to asi nepomůže, ale já mám telefon na práci a nemohu si dovolit při volání s nadřízenými vést krátké a přerušované hovory - už tak jsem měl co dělat, abych to dnes vysvětlil. Co jsem ale postřehl, tak mi padal jen Vodafone a teď se podržtě - SIM karta od včerejška nová, stará tam ani nebyla - měl jsem micro, takže výměna za novou nano a padá a padá.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Sinpa »

Slot 1 je LTE, ne? Neni to staronovy problem Vodafone + LTE? L930 mi zase ztracela signal a byl nutny restart nebo prepnuti na letadlo.
Ronin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 03, 2015 20:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL DS White

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Ronin »

Slot 1 je LTE, nevím, jestli slot 2 také neumí LTE, ale já mám Vodafone kartu s LTE ve slotu 1.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od marYan »

k sekaniu Sygicu sa vyjadrili mailom, ze mame mat strpenie, aplikacia je vraj v beta verzii a kedze oficialne WP10 este nevysiel, aplikacia je stale vo faze testovania a moze dochadzat k problemom. postupnymi aktualizaciami sa to odstrani
AmperCZ
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát pro 04, 2015 11:39
Zařízení: Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od AmperCZ »

Pokud nekdo mate 950 tak si overte ze vam chodi SMSky. Me nechodili (z internetu a od operatora ano) a pomohlo az prehozeni simky do slotu 2 a pak po restartu a nahrati nove cfg uz sms prisla. Pak prehozeni do slotu 1 a zase restart. Ted uz sms chodi
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů