Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Papek »

Odmietam zhanat farebnu tlaciaren, maximalne im poslem linky na fotky, kde je to ledva vidno. V kazdom pripade pockam na vyjadrenie niekoho od MS, nech neposielam zbytocne telefon znova na tri tyzdne prec... Fakt uzasny servis. Kolega mal problem s iPhonom a za dva dni si prisiel po opraveny (najskor asi swap). Ja som stary iP4 odniesol do Orange a o styri dni tiez swap. Dokonca aj starsiu Lumiu 800 mi opravili v autorizovanom servise v Bratislave behom dvoch dni.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od SmetyCZ »

@xheretic

Zase člověk by řekl, že technik by měl poznat vypálenej obraz. Málokdo posílá telefon ne reklamaci jen tak pro srandu králíkům (když nepočítám ty, co se snaží najít nějakou kravinu 2 měsíce před koncem záruky).

A CZ MS podpora je taky opravdu tragická. Já jsem se chtěl na něco zeptat na český infolince (kvůli telefonu), neochotně mě poslali na webový stránky a de facto mě ani nevyslechli.

Klasickej korporát - bordel a neochota.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Marty04 »

Ona není vypálená lišta, ale jen tlačítka zpět, domů a hledat. Když si dáš na několik dní bílé pozadí, tak se ti to srovná. Pixely v liště jsou většinu času vypnuté a proto tam vzniká kontrast.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Papek »

Keby to bolo spomenute v navode, alebo by to vedeli aspon ti rumuni co mi neustale opakovali restarty a factory reset... Tu je pekne vidno, ako na to MS dlabe. Za co najmensie prachy outsourcovat vsetko co sa len da. Netvrdim, ze lokalny servis je vzdy to naj co sa da, ale skor sa tam clovek dohodne.
slon72
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte zář 24, 2013 8:45
Zařízení: iPhone7 32GB

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od slon72 »

Ahoj všem,
Jak dlouho po osvícení světelného čidla se vám vrátí display do původního jasu - u mne to trvá i více než 10 sekund.
Děkuji za odpovědi.
David
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Papek »

NO... tak som sa tesil, ze mam spat Lumiu, aj ked neopravenu (zatial riesim s MS postup ako dalej), ale po case som sa dotesil. Kamos mi vola, ze co mu neodpisujem na WhatsApp... zapnem WhatsApp na PC a pise ze sa pokua o spojenie s telefonom. Tak chytim do ruky telefon, zapnem WhatsApp a nabehnu zmeskane spravy. Skusim inu aplikaciu, ktora nehlasi nic zmeskane a detto. Tak som restartol telefon a zrazu zacalo vsetko fungovat. Takto mi to fungovalo asi den a znova je to v situacii, ze mi nefunguju notifikacie. Battery saver vypnuty, aplikacie na pozadi povolene. Po restarte mi to znova funguje... uvidime dokedy :???:

a este jedna vec. Naco je v PC aplikacia Windows Phone? Zakazdym ked pripojim telefon k PC, tak sa mi automaticky otvori tato aplikacie a pise mi, ze Telefon ma problemy a ze ho mam restartnut a bla bla ... :tlem: Pritom cez Explorer vidim obsah uloziska, fotky, videa ... Appka evidentne este pre WP8.1.
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od niki66 »

Tak s tym whatsappom je to kedy ako aj u mna takto. Raz pridu upozornenia, raz nepridu, cize to skor bude aplikaciou, alebo nejakym zladenim apky a wm. Tak je to bohuzial takto, kazdy vyraba len pre tie druhe systemy.
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Northimn »

Windows phone je na synchronizaci, bohužel nefungoval mi na 1020, nefunguje ani na 950 (zlatý Zune), akorát píše, že si nerozumí s mobilem, nebo nějco takovýho vtipného.
Northimn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: ned lis 03, 2013 21:58
Zařízení: Lumia 1020 White

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Northimn »

Chystám se (nerad) na HR. 950 se mi samovolně restartuje, což bych přežil, ale co mi dělá v autě... zapnu si rádio, po pár sekundách se mi to přepne na přehrávání z mobilu přes BT. přepnu to na rádio, po chvíli mi to mb přepne na sebe. Žárlivka.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hravec-x »

spíš bych si pohrál s nastavením rádia než se jebal s HR, předpokládám že máš koncernové auto, také mi to kdysi dělávalo a zvládl jsem to bez HR
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Papek »

mne opat prestali fungovat notifikacie... restart pomohol. V poslednej dobe musim nejako casto.
hdcz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 06, 2013 7:55
Zařízení: Nokia 950 Black

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hdcz »

ja bych rekl, ze po poslenim updejtu offico je to nejaky divny...tolik resetu jsem nikdy taky nedelal..me zase ted rikaji ze jednou se spoji mobil ok ..po druhe ze slyseji ozvenu kdyz mi volaji..pak ze mi tam praska..nechapu. notifikace nekdy nejdou reset to opravi :-) clovek si zvykne :-) btw vcera byl u me kamos a hral jsem si s huawei P9 plus..byl jsem moc prekvapen jak rychle to lita vse..fotky taky slusny..dal jsem tam kartu 128gb a s fotkama a prohlizeni fotek o dost rychlejsi nacitani rychlejsi az jsem tomu neveril. ..skoda ze nemame moznost volby na test nugat 7 :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od htcjirka »

Je to divny, aby nekomu chodil telefon ok a nekomu ne.Od brezna do nyní pouze jeden problém, jinak vůbec neresetuji a nemam jediny problém s nicim a to vcetne notifikaci.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hravec-x »

jsem na to stejně, - úplně bez problémů....

vypni si OneDrive a uvidíš jak ti budou fotky při prohlížení podstatně rychleji nabíhat!
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

Nu ale napr u mna ten sync s onedrive v galérii je top funkcia ktorú ale dosť často vyuzivam... Syncu s onedrive v galerii by som sa nevzdal - len nie vždy to ide a treba resetnut galeriu no
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od qwerty »

V poslednom update obcas zblbne nastavenie jasu, inak neni problem, samovolny restart alebo stvrdnutie uz dlho nebol
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od hravec-x »

nejde vůbec o vypnutí synchronizace s OneDrive, ale o vypnutí zobrazování fotek z OneDrive (a tedy i porovnávání při načítání), podívej se do nastavení aplikace Fotky co tam je za nastavení!
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od imperator »

Jj veď viem veď práve to som myslel že som si na to fest zvykol aj keď to niekedy nejde :D resp nenacita posledné co som si do onedrivu nahádzal :D
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od Mich77 »

V aplikaci Fotky mám některé Alba prázdné, mají jen jméno. Restart nepomohl, na webu Onedrive jsou alba v pohodě i fotky v nich.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Lumia 950 & 950 XL: Chyby a problémy

Příspěvek od JirkaTom »

Mělo by pomoci se odhlásit a pak znovu přihlásit k účtu MS:
"Fotky - ... dole stisk - kliknout na účet - objeví se Účet - kliknout - objeví se Odhlásit se - klik"
No a pak znovu přihlásit a počkat, někdy i 24 hodin, než to bude OK... :)
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů