Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od niki66 »

Ja mam tak isto DT-910, a nenabija mi to vôbec, len udrzuje baterku telefonu v takom stave, v akom som ju na nabijacku polozil. Ako si tak vsimam, tak DS nabijaju viacmenej bez problemov a SS malo komu.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Papek »

Trochu som sa hral s DT-910. Pred necelou hodinou som tam položil 950 s 9% baterky a už mám 22. Po chvíli ako som dal telefón nabíjať, tak sa mi niekoľko krát rozsvietil displej a percentá sa nehýbali, pričom telefón bol presne v strede - meral som to pravítkom :grin: Keď telefón posuniem mierne vľavo, tak nabíja bez problémov. Netreba veľmi, tak 2-3 mm. Ani to nie je na prvý pohľad vidieť.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Sinpa »

Co udělá s rozměry telefonu kryt Mozo?
Je možné dál použít hardcase kryt? :tlem:
O tu kůži mi totiž vůbec nejde, zajímají mě pouze lepší tlačítka a hezčí rámeček a nadále bych chtěl telefon mít v krytu od Nillkinu (vyhovuje mi, že tlačítko jsou pak zároveň s hranou telefonu a nevyčuhují z těla...).
Někde se uvádí, že rozměry zůstanou stejné, někde že je zase o něco větší.
Má tedy někdo doma Mozo + další kryt?

Díky
szoustal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř črc 05, 2006 13:50
Zařízení: Mate 10 Pro, Samsung S8, Lumia 950 Black,

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od szoustal »

Tak silikonový kryt sedí i s MOZO krytem, HardCase nevím. Minimální rozdíl ve velikosti být může a silikon to vstřebá
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Sinpa »

Četl jste někdo někde o Mozo variantě s imitací černého eloxu?
http://www.mobilefun.de/57822-mozo-micr ... m-rand.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
michalosaurus
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 16, 2016 11:53
Zařízení: MSFT Lumia 950XL

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od michalosaurus »

Zdravím, vie niekto, načo je ten kružok s kontaktmi okolo diery pre fotoaparat na L950XL ? Objednal som si z alixpressu nahradny a ten to podla obrazku nemá, či je nutné to prelepiť, nieje to anténa?
Obrázek
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Sinpa »

To velké je QI cívka, to malé NFC.
michalosaurus
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 16, 2016 11:53
Zařízení: MSFT Lumia 950XL

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od michalosaurus »

Diky, to som potreboval vedet.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Sinpa »

Tak celo černé Mozo už mají v katalogu i v MP - https://www.mp.cz/kryt-mozo-black-with- ... -lumia-950" onclick="window.open(this.href);return false;
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Papek »

komplet čierne mozo som si všimol minulý týždeň na ebay, ale to som vidieť na živo. zatiaľ u mňa vyhráva hnedý mozo
huncut
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv led 07, 2016 9:38
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od huncut »

Tak po měsíci, kdy moje tvrzené sklo Vmax sedělo naprosto skvěle se mi začaly v rozích (nahoře) dělat bubliny, které se postupně rozšiřují. Co jsem se tak díval na zahraničních fórech, tak to časem dělá všem se všemi skly :-( Pravděpodobně displej není úplně rovný...
Nezbývá tedy než vyměnit příjemné sklo za hnusnou fólii :-/
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Daff_Cz »

Taky už mě napadlo, ze to sklo není zcela rovný, hlavně v těch rozích, fólie drží jak přibitá, ale to sklo se prostě v rozích odlepuje, u mě je to hlavně levý horní roh...
huncut
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv led 07, 2016 9:38
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od huncut »

Jojo, u mě také hlavně levý horní.

Nějaký tip na dobrou fólii?
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Daff_Cz »

Ja mám fólii od nillkinu. Ale ač jsem se ji pokusil nalepit sebelíp, tak ten výřez na čtečku duhovky zcela nesedí... Nevím jestli je to rukama nebo je to špatně vyřezaný, ale jinak moc nalepit nešla, je opravdu na celou šířku i výšku displeje, mezera mezi krajem a fólií je max 0,3mm... Senzory vpravo od sluchátka jsou odkryty úplně, ta fólie je vyřízlá tak, že končí pod senzory.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od imperator »

tiez pozeram ze mam mikrobublinky malicke (vyzera to ako nieco mikroskopicky orosene) v lavom hornom roku... ale mam ho blbo posunuty a nalepeny ku kraju takze aj necudo ze mi nieco take vzniklo...zislo by sa trosku nizsie...inak vsade drzi ako pribite a ked to tu neprecitam tak to ani okom nevidim no

ja som kupoval toto sklo http://www.aliexpress.com/item/Premium- ... 89358.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a kupil som este 3 do zalohy - za tu cenu :D takze potom kludne vymenim... neverim ze folia je tak prilnava ze sa vam to nestane tiez - ved tam je ta moznost este vyssia vdaka "makkosti" alebo minimalne rovnaka - okrem toho to nie je taky porod ako u 730/830/930 s tym zakrivenym sklom :) v podstate tuto je uplne rovne - ani ten horny rok by nemal byt nejak dokriva ale je mozne ze je piko-nano-meter ohnuty nejak :)

EDIT : ja mam iris prekryty sklom a funguje normalne
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Daff_Cz »

A mel jsi u toho ten hadřík namočený v alkoholu na odmaštění?
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od imperator »

jeden mokry a jeden suchy - ale nepouzival som ich zanechavaju male chlpky... normalne som svedskou utierkou a cleanom utrel displej - pustil si vodu v kupelke aby bolo vlhko (potom nelieta prach) a nalepil to tam - sice troska nakrivo ale som spokojny...a az sa mi to dokazi dam si tam druhu a uz snad dobre :D ale sklo je fajnove ked sa pretrie tak pekne "leskle".. po bokoch mierne zaoblene takze nereze... a za tu cenu
huncut
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv led 07, 2016 9:38
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od huncut »

No ony právě zkušenosti ukazují, že poškrábat GG 4 zase až takový problém není. Je to sice obtížnější, ale klíče v kapse to pořád dokáží. Není to safír :) A taky praská při pádu na zem.

Jelikož Lumia 950 má jinak výměnné kryty, líbí se mi možnost nosit ho bez pouzdra, poškrábaný kryt případně vyměním, ale displej se mi měnit nechce. Proto hledám jeho ochranu :)
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Mich77 »

Mně by vadil už ten pocit, že jsem si zaplatil tolik tisíc za telefon se speciálním sklem a mám dávat další peníze za výrobek, který má chránit to drahé odolné sklo, které už jsem si v ceně telefonu zaplatil. Tady něco nehraje :tlem:
A to jsem nikdy telefony nešetřil, nosím je v kapse a pokládám všude možně. Moc se mi nechce věřit, že fólie nebo další sklo má význam při pádu na zem.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od imperator »

na 730tke sa ocovi podarilo urobil jednu paradnu ryhu cez displej a to ho ma vkuse len vo wallet displeji takze si absoljutne neviem predstavit ako sa to da (jedine ze tam vojde medzi to nejaky prach a putuje a robi ryhu - ja som mal aj 730 aj 830 aj 920 (ta to obsiahla najviac) ale 830 som nosil jedine samostatne vo vrekcu a skrabance mala - samozrejme stale sa bavim o takych co vidno pri nakloneni do svetla... ono sa ten displej stale leskne po prelesteni a vyzera ako novy cize klasicky skrabanec ktory vidno od druheho stola pri obede tak take sa nejednali...ale celkom ma casom stvali aj tie vlasocnicove malicke ked uz ich bolo vela... a to som si nanho daval pozor...len do vrecka a len polozeny na stole displejom nahor - pride mi to akoby tie male ciastocky prachu vo vrecku alebo rozne oskerky urobili viac neplechy akoby som po displeji nozom presiel...

EDIT : Mich77 pri padu ee - je to len na skrabance... proti padu je asi gumeny bumper...
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů