Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Mich77 »

Ano je univerzální, takže ji spustíš přes Continuum. Podle toho co u aplikace MS píše, je to pro ně něco jako testovací aplikace Remote desktop. Takže později bude univerzální i tak klasická aplikace.
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Misanekx »

Tak maly poznatek. Potřeboval jsem nutne nějaký USB Hub k tabletu. Vzal jsem redukci na micro USB a dock normálně připojil. A ejhle, normálně mi jede jako klasicky HUB na jinem zarizeni nez L950 (XL) :-) Díky docku jsem do čínského tabletu dostal plnohodnotne windows 10. Jedou super.
_miv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát srp 30, 2013 21:23
Zařízení: Microsoft Lumia 950 & Nokia Lumia 1020

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od _miv_ »

Moje postrehy na Continuum... Velmi dobre! Paci sa mi myslienka aj momentalna funkcnost. Kedze mam L950 z Telekom SK neviem vyuzit ponuku Docku zdarma, tak som si objednal cez MSStore v UK v akcii za £26,50 - Microsoft wireless display adapter, ktory odchadzal UPS priamo z UK 14.1. a 20.1. podla planu dorazil ku mne domov. Spracovanie super, balenie super, funkcnost mega super. Pripojene na Panasonic TX-42GW30 do HDMI a USB pricom MSWDA posiela 1080p/60. Sprarovanie s L950 uplne bez problemov. Continuum rychle bez zasekov. K L950 mam pripojenu BT klavesnicu od Lenovo Yoga Tablet 10" s WIN - BKC800. Vsetko funguje super. Troska mi chyba klavesova skratka na prepinanie EN-SK klavesnice... Prijemne potesil Teamviewer, ktory bezi uplne paradne v continuu. To iste office apps W aj E. EDGE tiez bez problemov. Skusal som youtube 1080 FHD videa vsetko pekne ostre bez nejakych zasklbov. Zvuk v poriadku. Telefon sa zahrieval primerane, urcite menej ako moja povodna L920 pri troska narocnejsom procese. Som spokojny. Ma to buducnost. Verim v nu! Momentalne hladam vhodnu spratnu verziu kratkeho USB-C/USB-A female kablika na priponenie ext USB flash.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Mich77 »

Redukci USB-C/USB-A jsem dával do sekce příslušenství. Je malá, nemusíš sebou tahat kablík, mám ji v peněžence a tím i kdykoliv k dispozici.
Jinak díky za ten tip na Wirelless displey adapter v UK, hned taky objednávám :)
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od PetrCBR »

No ono to nebude asi trvat moc dlouho a tahle Continuum bublina splaskne jako Windows RT :-).
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

věř tomu že nesplaskne... naopak, neb MS má s Office 365 jiné plány
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od bouskat »

Technicky vzato, full hd televize dává telefonu min zabrat jak samotný display telefonu, vzhledem k tomu ze ma telka poloviční rozlišení. 920 se mi hrala 3x tolik jen když jsem lítal po netu, to je fakt.
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od PetrCBR »

Jo to si MS myslel i o Windows RT ze to bude trhak a vsichni to budou chtit ... a kde je ? Splacali ho dobromady s Win 10 mobile a ted mu rikaji Continuum :-).

EDIT: on problem MS je ten, ze oni umi vymyslet slusne veci, ale tragicky neumi finish ... neumi ty dobrou myslenku dotahnout do stavu, kdy to lidi budou opravdu chtit pouzivat.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

motáš nesrovnatelné, nejde o to co budou lidí chtít, ale k čemu je MS přinutí svojí politikou = OS zdarma + Office placené licence a to i pro Continuum
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od PetrCBR »

Hmm ... jaky ze ma MS podil na mobilni scene, ze chce nekoho k necemu nutit ? To co pises si muze dovolit na desktopu, ale v zadnem pripade v segmentu mobilnich telefonu a moc dobre to vi.

EDIT: a prave kvuli tomu se snazi prijit s necim co jini nemaji - continuum, ale jde na to pomerne spatne ... to ovsem ukaze ale az cas ... treba se mylim
_miv_
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát srp 30, 2013 21:23
Zařízení: Microsoft Lumia 950 & Nokia Lumia 1020

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od _miv_ »

Momentalne je naozaj fakt, ze niektore fn v mobilnom office (w,e,p) su dostupne len s predplatnym Office365. Vid http://www.office.com/information" onclick="window.open(this.href);return false;
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

PetrCBR píše:Hmm ... jaky ze ma MS podil na mobilni scene, ze chce nekoho k necemu nutit ? To co pises si muze dovolit na desktopu, ale v zadnem pripade v segmentu mobilnich telefonu a moc dobre to vi.

EDIT: a prave kvuli tomu se snazi prijit s necim co jini nemaji - continuum, ale jde na to pomerne spatne ... to ovsem ukaze ale az cas ... treba se mylim
mýlíš se - velký (minimálně potenciál), aniž bys o tom třeba věděl, neb MS dodává i pro iOS (tzv iPhone Pro - googluj...) tedy pro iPady a iPhone a i nově pro Android... vůbec nejde o to co jiní nemají, jde to to udat licence na Office, je třeba číst mězi řádky, proč asi byly první Office 2016 pro OS X ?

vůbec nejde o telefony s Win...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

_miv_ píše:Momentalne je naozaj fakt, ze niektore fn v mobilnom office (w,e,p) su dostupne len s predplatnym Office365. Vid http://www.office.com/information" onclick="window.open(this.href);return false;
budou i pro continuum, zdarma je Office jen do dubna, pak jen jako viewer a jako editor jen s licencí Office 365 http://smartmania.cz/bleskovky/microsof ... nuum-12691
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Sinpa »

Sinpa píše:http://www.dx.com/p/usb-3-1-type-c-to-u ... n7RylV3Aso

Má s tím někdo zkušenost, nebo budu první tester? :-)
Je doma.
Obraz nejde, HUB funguje... :roll:
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

aby jel, když je to VGA
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Sinpa »

Takže tam to VGA dávají aby to nefungovalo, jo? Dík za postřeh...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

nepochopil, nevadí
Uživatelský avatar
chobotmilan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv srp 22, 2013 19:22
Zařízení: Lumia 950 xl
Bydliště: Kamenná Poruba

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od chobotmilan »

Ahojte,skúšal niekto cez hd dock spustiť hru wot blitz,hra sa prenese na obrazovku,ale beham tam zo šipkou a neviem čo ďalej,neviete či sa da pridojiť k tomu nejaký ovladač?nie klavesnicu.
Pucmaster
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 28, 2016 18:19
Zařízení: 950xl

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Pucmaster »

Ahojte mam 950xl avsak vsimol som si ze display dock k tomu neni. Nema nahodou niekto pozicat cesku simku na to aby som si to mohol objednat ten DD niekde z okolia Kosic? (kludne aj tu simku kupim ked ide o twist kartu alebo nejaku co nepouzivate). Nestiham si objednat kartu z ceska kedze deadline sa blizi. Keby hej tak piste velmi budem vdacny
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Daff_Cz »

Lidi za jak dlouho vám přisel displej dock od objednání? Objednaval jsem 19.1. a stale nic, objednávka se stale zpracovává... Vim, ze alibisticky píšou 10-12 týdnů, ale tak nějak jsem doufal, že bude dřív, obzvlášť když je skladem...
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů