Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

máš tam účty podle kde kde jsi platil, resp. nakupoval nebo se jen snažil, měl jsi v košíku a pak nekoupil... a účty se vyprdni, klidně ať se udělá další, nakupuji hodně v US (posílám přes Shipito), ale i UK (naposledy super sluchátka s plochým reflexním přívodním kabelem), ale i jinde, tak tam mám účtů plno, mám tak trochu úlet na MS výrobky a jejich krabičky... pak jedině ještě že by to hlídalo polohu, což je ale divné... přeci si mohu objednat odkud chci, já jsem teď například ve Slovinsku, zkusil bych to, ale nechce se mi hned vybrat si tu licenci na Office 365, neb mám nyní platnou a akoorát se mi pak sejde konec akce a konec licence....

když jsem poprvé nakupoval v USA, tak jsem s tím bojoval i když jsem měl adresu dodání v USA
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

No našiel som nejaký thread na nete ze niekomu kvôli tomu nebralo nakup ze tam mal viac adries - jedine žeby podľa ip. zobral sk adresu a bol s tým problem - nevieš ako jednoducho by som sa pripojil cez cz ip ?
szoustal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř črc 05, 2006 13:50
Zařízení: Mate 10 Pro, Samsung S8, Lumia 950 Black,

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od szoustal »

hravec-x píše:máš tam účty podle kde kde jsi platil, resp. nakupoval nebo se jen snažil, měl jsi v košíku a pak nekoupil... a účty se vyprdni, klidně ať se udělá další, nakupuji hodně v US (posílám přes Shipito), ale i UK (naposledy super sluchátka s plochým reflexním přívodním kabelem), ale i jinde, tak tam mám účtů plno, mám tak trochu úlet na MS výrobky a jejich krabičky... pak jedině ještě že by to hlídalo polohu, což je ale divné... přeci si mohu objednat odkud chci, já jsem teď například ve Slovinsku, zkusil bych to, ale nechce se mi hned vybrat si tu licenci na Office 365, neb mám nyní platnou a akoorát se mi pak sejde konec akce a konec licence....

když jsem poprvé nakupoval v USA, tak jsem s tím bojoval i když jsem měl adresu dodání v USA
Tak toho bych se nebal. Taky mam licenci cca do konce cervence a po vyuziti akce se mi prodlouzila o rok. Mam dokonce dve Lumia 950 takze nakonec mam licenci az do 07. 2018 :)
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

Chceš říct ze se licence adekvátně prodloužila? Ja jsem vycházel z toho že to MS nesčítá podle OneDrive, kde to jde souběžně .
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

imperator píše:No našiel som nejaký thread na nete ze niekomu kvôli tomu nebralo nakup ze tam mal viac adries - jedine žeby podľa ip. zobral sk adresu a bol s tým problem - nevieš ako jednoducho by som sa pripojil cez cz ip ?
Je dost doplňků pro Chrome, ale všechny pro získání české IP jsou placené, vim to, protože to řeším už několik let, kdy neni možné ze zahraničí na netu sledovat ČT sport a ja se v zahraničí dost často pohybuji...

Pro tebe bude jednodušší si udělat výlet do čech, pokud nejsi někde z východu...

edit: aha jsi, na mobilu jsem to neviděl, že jsi z Prešova
szoustal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř črc 05, 2006 13:50
Zařízení: Mate 10 Pro, Samsung S8, Lumia 950 Black,

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od szoustal »

hravec-x píše:Chceš říct ze se licence adekvátně prodloužila? Ja jsem vycházel z toho že to MS nesčítá podle OneDrive, kde to jde souběžně .
jj přesně tak,licence se mi přičetla. Měl jsem 2x Lumia 950, takže 2x Lumia offers, a mám prodlouženo o 2 roky.
szoustal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: stř črc 05, 2006 13:50
Zařízení: Mate 10 Pro, Samsung S8, Lumia 950 Black,

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od szoustal »

hravec-x píše:
imperator píše:No našiel som nejaký thread na nete ze niekomu kvôli tomu nebralo nakup ze tam mal viac adries - jedine žeby podľa ip. zobral sk adresu a bol s tým problem - nevieš ako jednoducho by som sa pripojil cez cz ip ?
Je dost doplňků pro Chrome, ale všechny pro získání české IP jsou placené, vim to, protože to řeším už několik let, kdy neni možné ze zahraničí na netu sledovat ČT sport a ja se v zahraničí dost často pohybuji...

Pro tebe bude jednodušší si udělat výlet do čech, pokud nejsi někde z východu...
Nebo pokud máš nějakého známého v česku použít vzdálenou plochu a nakoupit přes jeho PC :) :) :)
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

Nebo....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

skusam vyprvpn od goldenfrogu... skusam weby kde zistuju ip adresu...a ukazuje ze CZ praha...a aj tak nejde :-/

uz som nasraty ale
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

tak zkusme tu vzdálenou plochu... pust si TeamViewer a do zprav mi pošli ID a heslo, jsem sice ve Slovinsku, ale připojim se do ČR na server a ta můžeš přes Chrome na svůj účet a zkusit to objednat... pokud tedy chceš
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

Tymto dakujem hravcovi za hodinovy teamviewer z CZ ktory mi poskytol...skusali sme fakt vsetko a nic :-/.

EDIT : tak som ho kupil nakoniec na ocov outlook ucet a bezproblemov... len som v profile nastavil CZ a to bolo asi tak vsetko... tak neviem co je moj ucet zadrhnuty
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

No a na zaver som ho chcel nainstalovať a inštalátor hadže chybu 0-1012 tusim :-D no nic office mi neni sudeny :-D
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

Tak som kupil ten sucasny MS display wireless adapter a funguje uplne spolahlivo - zvlada aj stream 1080p youtube a zaroven stahovat ho cez wifi + continuum funguje uplne v poriadku... odporucam
fijo666
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned črc 07, 2013 21:25
Zařízení: Lumia 950XL DS - insider fast ring

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od fijo666 »

ahojte, zmizla mi možnosť použiť mirroring cez continuum. Ma sw 14267.1004. Mate niekto rovnaký problem? Vďaka. Predtým som mohol cez continuum a nastavenia obrazovky vybrať zrkadlenie obrazu. Teraz tam tato možnosť uplne chyba.
Darth Daron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon říj 14, 2013 13:34
Zařízení: Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Darth Daron »

imperator: já doufám, že bude co nejdříve dostupná nová generace i v Evropě/v ČR - http://www.microsoftstore.com/store/msu ... .332334400

Měla by být ještě o něco rychlejší.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

to urcite bude mali zapracovat na latency ale ako hovorim ja som maximalne spokojny - ono nikdy to nebude rychle ako kabel uz len z principu ako to funguje... ak si len na druhy monitor odkladas informacie tak je to ok... ale ak by si chcel hrat a podobne veci tak to uz podla mna nie... okrem toho ak zapraces poriadne wifinu tak uz to potom aj zacina lagovat...

Tiez som chcel cakat na ten novy ale kedze stary dostal zevraj kvalitny update fw (ktory som urobil hned ako som ho kupil) a bol za dobru cenu tak som skusil a v pohode
Darth Daron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon říj 14, 2013 13:34
Zařízení: Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Darth Daron »

A funguje ti to tedy správně s Win 10 i s Win 10 Mobile?
xHeretic
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: ned lis 26, 2006 19:08
Zařízení: Windows Phone!

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od xHeretic »

Jak se dělá ten update?
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Mich77 »

Musíš si stáhnout aplikaci Microsoft Wireless Display Adapter a přes ní uděláš update.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od marYan »

Mam ten starsi display adaptér a funguje správne aj s win10 aj s wp10. Pouzivam to na prezentaciu fotiek, videi,prehravanie filmov zo surface pro 3 do telky a funguje to bez sekania,vypadkov atd.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů