Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

Darth Daron píše:A funguje ti to tedy správně s Win 10 i s Win 10 Mobile?
ano bezproblemov... zvlada streamovat z youtube fullhd a zaroven vysielat do TV - myslim ze to je postacujuci vykon... inak ho pouzivam aj na rozsirenie obrazovky cez macbook air (mam tam w10) na druhy monitor kedze air ma len jeden vystup
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

jen si dovolím připomenout že byla už další aktualizace firmware a to 1.3.8350 ze dne 23.2.2016
Darth Daron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon říj 14, 2013 13:34
Zařízení: Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Darth Daron »

imperator: Tak to je super. A to s tím Airem je zajímavý nápad, v práci mám hodně podobný setup (MacBook Pro + Win 10), takže bych to možná taky mohl využít. :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

hravec - no ved ja som to kupil tusim 24teho - ale asi pises pre ostatnych

Daron : ale ved mac pro ma v podstate 3 graficke vystupy a wireless kabel nikdy nenahradi takze tam nejake vyuzitie nevidim... jedine stream na nejaku konferencu tv / monitor atd...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

jj nevím kdy jsi kupoval, u mě je to už druhý update firmweru, proto jsem to psal
Darth Daron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon říj 14, 2013 13:34
Zařízení: Lumia 950

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Darth Daron »

imperator: je to MacBook Pro 2012 a ten má jenom jeden výstup (pokud nepočítám řetězení).

Kažpodádně (abych nebyl úplně OT) nejspíš ho pořídím a uvidíme.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

aha tak potom to zmysel ma :) inak ked som ho prvy krat zapol bez updatu fw - tak to malo oneskorenie dobre ze nie sekundu alebo tak... urcite sa s tym nedalo robit - takze ak takto niekto pracoval ked si ho kupil pred rokom tak neviem neviem... potom som updatol fw a isiel este horsie (asi nejaky bloknuty tak som ho vybral a opat zapol...a potom uz slahal ako po masle)
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

však jsem tu výše někde psal, když jsem ho koupil, jak to bylo pomalé... nechutně
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od imperator »

je to asi podobne ked si niekto kupil 950tku a mal tam .00 este pred vianocami... chapem to rozcarovanie no... ja uz som bol na .107 spokojny a dnes som nahodil posledny build... zatial stale len lepsie a lepsie... ale myslim ze kto kupi za 450eur uz aj aktualizovanu 950tku tak to je absolutna spokojnost... tie vianoce no... radsej sa asi nevracat :)
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Daff_Cz »

Uz druhý měsíc cekam na displej dock v rámci akce, kdy byl k Lumii 950 xl zdarma a už je mi za samotný MS z toho trapně, že nejsou schopni ho poslat v nějaké rozumné době, to jako čekají na co, aby splnili tu 3 měsíční lhůtu na dodání nebo az se jim objevi nějaká 2. jakost výrobků, když je to zdarma... Absolutně nechápu co je za problém. Uz jen čekám az mi napíšou, ze vlastně přišli na to, ze displej docky z te akce maji vyprodany, ale ze si ho za 3000 muzu zakoupit...
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Radek Jahoda »

A zkusils napsat ty jim? Myslím že teďka už každý kdo si objednal ho už má doma. Možná někde udělali chybu, ale čekat až se něco stane není dobrý přístup. Když něco chceš tak se ozvi.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od marYan »

Daff_Cz: Ja som display dock objednal v tej akcii v januari a dosiel mi pred tyzdnom. Tiez ma to stvalo,co im to trva aj som pisal do MS - odpisali ze ich nemaju skladom. Nakoniec dosiel a poslali mi ospravedlnujuci mail aj so zlavovym kodom 20€ na nakup od MS
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Daff_Cz »

Jasný, že jsem jim psal, je to tak 14 dní. Psal jsem jsem si nimi na tom MS chatu a odepsali mi, ze dodací lhůta je 8-12 týdnů a že mám prostě počkat, ze s tim nic neudělají. Ale to uz opravdu trapné, snad kdyz udělám takovou akci, tak si zajistím dostatek docku, ne? A ne ze zákazník bude cekat čtvrt roku nez se mu to MS uráčí poslat. Opravdu, u MS se akorát na všechno čeká, nic jiného...
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od hravec-x »

Kua, to je ale nevděk, za daro to dostanou a ještě nadávají...
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Daff_Cz »

To není nevděk, jsem samozřejmě rád za takovou akci, ale už mám 2 měsíce od nákupu a ještě jsem nic nedostal a vůbec to nevypadá, že by měli něco posílat. Snad když udělám takovou akci, tak si zajistím dostatek dárkového zboží a nenechám zákazníky čekat 3 měsíce, to se pak zcela míjí účinkem taková akce...
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Daff_Cz »

Tak po dvou měsících jsem se konečně dočkal, display dock je na cestě ke mě, akorát to poslali zrovna v takovou dobu, ze se mi dodání prodlouží o všechny svátky a víkend, ale už je v Praze. Jsem zvědav co to bude za zázrak... :)
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od zlieva »

Kúpil som na inzerát Display Dock ale predajca to doplietol a v krabičke bol miesto USB-C-to-USB-C kábla priložený kábel dodávaný z telefónom, takže momentálne neviem telefón k docku pripojiť. Kábel som už objednal cez Aliexpress, ale chcem sa opýtať,....... ak pripojím dock cez HDMI k telke, objaví sa na nej nejaký signál zo samotného docku? Mne píše že je to bez signálu. Funguje to aj u vás tak?

Sent from mTalk
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Jumbo78 »

A jaký signál by se z docku měl objevit? Ten se IMHO objeví, až když připojíš zařízení, ne?
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od zlieva »

Ide o to, že telefón som napokon pripojil cez redukciu a "dongl" kábel s micro USB k tomu docku, ale nič sa nedeje. Predpokladám že na vine je ta redukcia, prípadne "dongl", aj keď som mal cez to pripojenú myšku priamo k telefónu ktorá normálne fungovala. Ale tuto to asi nefunguje. V druhom HDMI mám pichnutý AnyCast pre bezdrôtové pripojenie, tam na obrazovke vidím, že na tom vstupe je niečo pripojené a čaká na pripojenie telefónu. Preto som sa chcel spýtať či náhodou sa nejak nezobrazuje aj ten dock, ak je pichnutý da HDMI a samozrejme aj napájaný . Predpokladám že asi nie, ale než príde ten kábel k telefónu z Číny, upokojilo by ma potvrdenie od majiteľa docku že je to tak naozaj.
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Mini Display Dock + Continuum

Příspěvek od Mich77 »

Jestli si dobře pamatuji, protože docku už jsem se zbavil, tak se nic nezobrazuje, protože až po připojení telefonu se změní dioda na docku na bílou a objeví se obraz na monitoru. U bezdrátového adaptéru je vidět obraz na monitoru i bez připojeného telefonu a píše ready to connect, ale drátový dock takto nefunguje.
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů