Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

následně valí dost aktualizací aplikací, Windows Kamera, Outlook Pošta , Windows Kalkulačka a další
alda2
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 151
Registrován: pon led 02, 2012 8:31
Zařízení: L950 single sim
Bydliště: Východní čechy

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od alda2 »

Mám malý dotaz, podařilo se někomu tento týden objednat dock zdarma na promo akci ? Popřípadě vidí ho někdo aktuálně v lumia offers ?
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ijon »

Lumia 950 - po nainstalování aktualizace 29 nefunguje Store. Při pokusu o instalaci nebo aktualizaci chyba 0x803F7000 (přes wifi i LTE)... Restart, odpojení a připojení wifi nepomůže
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

hravec-x píše:
marYan píše:ja mam tiez lumiu 950xl z nemeckeho MS a aj ked som zmenil oblast na nemecko, lumia offers sa mi v aplikaciach nezobrazila. napriek tomu som pisal do MS (ceskeho) cez ktory som lumiu kupoval, ako to je, odpisali,ze ta akcia by mala platit aj pre mna, len to musia preverit. tak cakam na mail....
Lumia Offers se tam sama od sebe neobjeví, jak jsem výše psal, musíš ji tam nainstalovat ze Store - zde: https://www.microsoft.com/cs-cz/store/a ... blggh2kbnv" onclick="window.open(this.href);return false;
to je sice super, ale lumia offers nemozem nainstalovat, kedze mi fon pise, ze aplikacia nie je prenho dostupna...bez ohladu na to mi dnes odpisali z ceskeho MS ze akcia na display dock plati aj pre mna, akurat ze momentalne nie su ziadne na sklade. hned ked naskladnia nove kusy, tak mi ho objednaju a poslu...
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vauvauvau »

tento web sa v edge da krasne zoomovat, iny zas nie, da sa to nastavit?
Misanekx
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 323
Registrován: úte srp 06, 2013 19:42
Zařízení: Huawei P10, Lumia 640LTE
Bydliště: Náchod

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Misanekx »

ijon píše:Lumia 950 - po nainstalování aktualizace 29 nefunguje Store. Při pokusu o instalaci nebo aktualizaci chyba 0x803F7000 (přes wifi i LTE)... Restart, odpojení a připojení wifi nepomůže
U mne po aktualizaci naopak vse absolutně OK. Mozna by to chtělo udělat tovární nastaveni
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Papek »

Inak uvedomili ste si, že táto posledná aktualizácia je prvou, ktorú MS distribuuje na zariadenia bez toho, aby čakal na operátorov? 8-)
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ijon »

Misanekx píše:
ijon píše:Lumia 950 - po nainstalování aktualizace 29 nefunguje Store. Při pokusu o instalaci nebo aktualizaci chyba 0x803F7000 (přes wifi i LTE)... Restart, odpojení a připojení wifi nepomůže
U mne po aktualizaci naopak vse absolutně OK. Mozna by to chtělo udělat tovární nastaveni
No, u mě bylo víceméně všechno OK před aktualizací ;-) Teď už ne.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

Papek píše:Inak uvedomili ste si, že táto posledná aktualizácia je prvou, ktorú MS distribuuje na zariadenia bez toho, aby čakal na operátorov? 8-)
mám pocit, že od dob co se telefony alespoň v ČR nebrandují, na operátory výrobci kašlou, možná je to dokonce naopak, že je to preparátorům šumák
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ijon »

Misanekx píše:
ijon píše:Lumia 950 - po nainstalování aktualizace 29 nefunguje Store. Při pokusu o instalaci nebo aktualizaci chyba 0x803F7000 (přes wifi i LTE)... Restart, odpojení a připojení wifi nepomůže
U mne po aktualizaci naopak vse absolutně OK. Mozna by to chtělo udělat tovární nastaveni
Tak HR opravdu pomohlo "odblokovat" store. Teď už zaktualizováno cca 30 aplikací (včetně store samotného). Zajímavé je, že ze zálohy se neobnoví nastavení zabezpečení (IRIS, pin atd), to se nejspíš musí nastavit všechno znovu. Rovněž tak je nutné "doopravit" nastavení účtů...
Není to prostě něco, co bych chtěl dělat po každé aktualizaci.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jiří Hrma »

Creyzy
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: stř čer 20, 2012 9:33
Zařízení: iPhone 6s 64 GB, MacBook Pro 2015, Apple Watch

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Creyzy »

Měl bych jeden dotaz. Mám od dnešního dne doma Lumii 950 XL. Používám nyní iPhone 6s a pokud iPhone porovnám s Lumií, má telefon od Applu mnohem vyšší jas při maximální úrovni. Zároveň je displej Lumie dost do žluté barvy ( zkoušel jsem i přenastavit na jiný profil ). Pokud koukám na místní video v recenzi Lumie 950, je displej více podsvícen a zároveň o bílá je podstatně lepší než u mého kusu? Jak jste na tom ostatní? Díky moc.
AIKON
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 281
Registrován: stř srp 20, 2014 5:20
Zařízení: Apple iPhone 6s Plus 64GB Space Gray

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od AIKON »

Je to AMOLED - nikdy nebude mít bílou jako IPS.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

stejně tak jako nebude mít nikdy IPS černou jakou AMOLED
Creyzy
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: stř čer 20, 2012 9:33
Zařízení: iPhone 6s 64 GB, MacBook Pro 2015, Apple Watch

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Creyzy »

Ano té bílé rozumím. Porovnával jsem jí však s tou, která je ve videorecenzi. S tou úrovní jasu jste na tom jak? opravdu mi přijde ten displej dost tmavý....
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Jahoda »

V settings-extras se dají nastavit různé profily a dokonce jde nastavit manuální profiul obrazu.
Já to mám nastavený teda ručně protože přednastavený profily mi nevyhovovaly.
edkis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: úte pro 28, 2010 10:05
Zařízení: iPhone 6s

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od edkis »

Mozete mi niekto pomoct kde najdem moznost povolenia zobrazenia ID volajuceho ? Hladam to v nastaveniach Telefon - SIM karty ale nikde to tam nevidim.
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Radek Jahoda »

Cože? ID volajícího? To je snad automaticky ne? To snad ani vypnout nejde ne?
Pokud máš dotyčného v seznamu zobrazí se jeho jméno. Pokud číslo v seznamu nemáš zobrazí se číslo. Pokud má dotyčný nastavený nezobrazování ID tak se ti zobrazí Neznámé číslo.
A jestli hledáš kde ty si to můžeš nastavit aby se tvé číslo nezobrazovalo někomu když mu voláš, tak já si tohle nastavuju u O2 a ne na telefonu.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

myslím že myslel tu druhou variantu, ta první je logická tak, že nechápu, že tě napadla... nicméně avatar to vystihuje...

vždy to v telefonu jde, jen je to tam schované, samo musí to umožňovat operátor...v L930 jsem to kdysi také pěkně dlouho hledal, O2 má totiž při aktivyci defoltně nastaveno nezobrazovat a všem jsem tedy volal jako neznámé či skryté číslo...

tedy k věci, co použít nápovědu v telefonu? a ta dě odkáže sem http://windows.microsoft.com/cs-cz/wind ... ngs-mobile
alda2
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 151
Registrován: pon led 02, 2012 8:31
Zařízení: L950 single sim
Bydliště: Východní čechy

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od alda2 »

Jedna informace, která by mohla zajímat lidi, co koupili telefon v zahraničí:

Koupil jsem L950 v finském MS storu, kde mají akci na dock zdarma i pro malou variantu.
Po obdržení telefonu jsem se snažil získat promo kód, takže jsem doinstaloval lumia offers aplikaci, ale tak jako tak mi tam dock nenaskakoval. Tak mi to nedalo a pořád jsem otravoval na MS, až jsem se dostal na technickou podporu (jednu z mnoha), kde mi bylo řečeno,že lumia offers mi fungovat nebude, protože podle sim se automaticky dotazuje do CZ a ne do Finska . Pokus o nainstalování finské mutace lumia offers nešlo, protože se to vždy přesměrovalo na CZ verzi. Takže nakonec to slečna z podpory musela zadat do systému ručně a hurááá dock už je potvrzen, že mi ho posílají.
Snad to někomu pomůže.
Alda
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 86 hostů