Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od M.BoBo »

Nevím jestli to tu už zaznělo, ale O2 nabízí Lumii 950 za 9995 CZK a Lumii 950 XL za 11995. Obě včetně display docku.
viz. Mobilmania.cz
-
Škoda, že to kazí WM, jinac je to fakt super cena za ten HW!!
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

marYan píše:Ok mozno sa to zmenilo, uz som tie apky na dwg a forti necheckoval na store min 2mesiace. Predtym tam nebolo nic co by sa dalo pouzit. Ulohy mi fakt vadia a nerozumiem prečo to aplikacia v mobile nepodporuje ked outlook v ntb to ma standardne

odoslane zo samsung galaxy s7 edge
zase dalsi, ktery kdyz nevi jak, mysli si ze to nejde a pak nadava na MS
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

M.BoBo píše:Nevím jestli to tu už zaznělo, ale O2 nabízí Lumii 950 za 9995 CZK a Lumii 950 XL za 11995. Obě včetně display docku.
viz. Mobilmania.cz
-
Škoda, že to kazí WM, jinac je to fakt super cena za ten HW!!
Urcite super cena, ja daval za 950XL 15tis a nemenil bych a Windows to nekazi, ba naopak.
S Androidem vydrzim max tyden.Kdysi se takhle vyprodavala i 1520 a jak pak zpet podrazila a byl po ni hlad.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

U nás to ma o2 za 568e bez docku omg... Za tu cenu by som zobral ešte jednu
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Marty04 »

Ten dock nedává O2, ale Microsoft... vždyť je to teď v Lumia offers, pro ty, co to koupí v nějakém tom časovém horizontu, tak ho pak dostanou.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

hej ale myslim ze len pre CZ nie SK ako vzdy :-/ sice cesku sim kartu mam zadovazenu ale neviem ci by to takto pomohlo
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Mich77 »

M.BoBo píše:Nevím jestli to tu už zaznělo, ale O2 nabízí Lumii 950 za 9995 CZK a Lumii 950 XL za 11995. Obě včetně display docku.
viz. Mobilmania.cz
-
Škoda, že to kazí WM, jinac je to fakt super cena za ten HW!!
Škoda že nemají dual-sim. A WM to rozhodně nekazí.
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marYan »

hravec-x: nemudruj ok? Windows na mobile pouzivam odkedy presla nokia na windowsy. Mal som lumiu 800, 920, 1020, 930, 950xl takze poznam wp od verzie 7.0 do terajsej 10tky. Svojho casu, ked som tie aplikacie potreboval tak na markete neboli. Hladal som riesenia po roznych forach a nakoniec sa zmieril s tym, ze proste nie su... to ze sa konecne objavili v markete je super! Ja nekontrolujem market kazdy den, ci sa naaaahodou konecne nieco neobjavi

odoslane zo samsung galaxy s7 edge
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

A kdopak je na prvním místě?

http://www.notebookcheck.net/Notebookch ... 654.0.html" onclick="window.open(this.href);return false;
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hravec-x »

zajímavé srovnání...
takesande
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 09, 2015 13:50
Zařízení: Lenovo Ideapad Miix 3 830

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od takesande »

Ahojte,
mám 2 otázky, na ktoré som nenašiel odpoveď.

1. Pred pár dňami som si kúpil 950 XL, oficiálna SK (CZ, HU) distribúcia. Na krabičke je ponuka na získanie Office 365 zdarma, nie som si istý aj free Display Dockom do 30.6.2016. Podmienkou je nainštalovať aplikáciu Lumia Offers a vecičky objednať. Na moje prekvapenie som zistil, že apku nie je možné nainštalovať, dodatočne som sa dopracoval ku informácii, že táto ponuka platí iba pre ČR, nie pre SK. Zvláštne však je, že na oficiálnej distribúcii pre SK, CZ a HU sa táto ponuka vztahuje iba na CR, no z ponuky na krabicke je zrejmé, ze ponuka sa vztahuje na vsetky krajiny, pre ktoré je distribúcia ponúkaná. Podla mna vazny fail hraniciaci so zavádzaním zákazníka...
Moja otázka je, ci je nejaký sposob, ako sa k týmto veciam dopracovať - CR SIM, zmena lokalizácie, ...? Popravde, s týmto benefitom som pri kúpe rátal, takže z mojej strany je to isté sklamanie, hoci s telefónom som spoko.

2. Odomknutie displeja poklepaním. Zachytil som, ze sa na tom údajne robí, no zatial to nefunguje, je tak? Alebo uz medzitym tuto funkciu sprístupnili, len si ju neviem aktivovat?

Dakujem, majte sa pekne.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

1) Niekde sa to tu rozoberalo, myslím že je potrebné mať CZ SIM kartu. Stačí na dobu objednania, Akcia naozaj platí len v ČR. (teraz som si uvedomil že ja mám prostredie kompletne v SK, SIM mám CZ T-Mobile a Office 365 som si uplatnil, takže stačí CZ SIM)
2) Prebudenie dipleja poklepom na 950, 950 XL nie je a je otázkou či niekedy bude. Tiež by som to privítal.
takesande
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 09, 2015 13:50
Zařízení: Lenovo Ideapad Miix 3 830

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od takesande »

Vďaka, pokúsim sa niekde zohnať funkčnú českú nanoSIM :-)
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

Ešte sa pozri do histórie, ale malo by to stačiť.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

tak dosla mi dalsia lumia 950 CV ALPS (neviem co to je - resp som zistil ze je to svajciarsko) - dal som CZ simku aktualizaoval app - vytvoril si CZ ucet a lumia offer hadze zase error (vidim ze na toto nemam stastie) - konkretne toto http://forums.windowscentral.com/micros ... s-app.html" onclick="window.open(this.href);return false; (len v cz jazyku samozrejme) - HR som zatial nerobil ved som len vybalil zariadenie - skusim este updatnut na .420 a uvidim - nema s tym niekto skusenost ?

Tak urobil som HR - lumia offer uz ide ale mam tam len audiobooks a office - ku*va kde mam display dock ? moze vadit ze idem cez wifinu a nie cez 3g net CZ simky ? zeby to zistilo ze som z SK ? alebo tomu vadi CV ALPS variant - neviem vobec co to a aka krajina je

Tak aktivoval som si na simke roaming ze to skusim cez mobilny net aby som nemal nejaku slovensku ip - na whatsmyip ma detekuje akoze som v CZ takze ostal uz len CV - da sa nejak zmenit na CZ ? - resp da sa zmenit produkt code aj CV aby telefon vyzeral ako z CZ distribucie ?
Alis
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 15, 2016 0:11
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Neo

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Alis »

Díky všem moc za reakce. Nakonec jsem se rozhodla tu Lumii zkusit. Ale mám z toho rozporuplný pocity stále. Všechno je krásný a funguje to. Na druhou stranu z toho mám pořád dojem, že za skoro 10k držím v ruce nedodělek, po stránce softwaru. Po stránce hardwaru fakt bomba. Z hudebního přehrávače jsem třeba fakt nešťastná. Dále bych čekala, že možnost přepínání skladeb už bude v notifikační liště. Jak jsem psala, potřebuju telefon na práci, což splňuje skvěle (i když pár detailů by se taky našlo), ale zároveň jsem normální konzument (hudba, sociální sítě) a na to už mi to tak super nepřijde. No ještě si s ním budu hrát zítra a asi v pondělí vrátím. Kdyby to bylo za těch 5k jako 640, tak ani nepípnu a jsem happy jak dva grepy.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tgriger »

Hudba sa prepínať dá, stačí stlačiť tlačidlo hlasitosti.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

A zkus si stáhnout Loco music player.

Sent from mTalk
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kllr007 »

grove music je velm nedorobene.

Skus spominany loco, pripadne moj oblubeny Zbox https://www.microsoft.com/sk-sk/store/a ... zdncrdd1kj" onclick="window.open(this.href);return false;
Hoc neviem ci uz na W10M funguje.
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vauvauvau »

funguje vam bez problemov na 950tke shazam?. vobec mi nenajde nikdy nic. myslel som ze to je tym ze v ochrane osobnych udajov som vypol co sa len dalo a co nepouzijem. co sa tyka shazam staci mat povoleny iba mikrofon co mam ale aj tak nefunguje. neviete nahodou o co ide?
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů