Lumia 950 & 950 XL: Všeobecná diskuze

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
Richard Bláha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv bře 08, 2012 11:33
Zařízení: Microsoft Lumia 950 - DT900

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Richard Bláha »

Stejně jako Tomet jsem volal na podporu, abych se ujistil, protože jemu údajně řekli obě varianty, mně na chatu podpora řekla, že to platí jen pro 950 XL. Tak jsem tam zavolal ještě jednou, poprvé mi řekla, že to platí i pro obě. Když jsem ji obeznámil se situací, že každý říká něco jiného, odběhla asi na 5 minut to dozjistit.

A je to tak, že v ČR MS Store ten Dock platí opravdu jen pro 950 XL.

Update TO Tomet: a moc bych tedy nevěřil ani té objednávce z Francie, protože z podpory mi ještě volali zpět a nikde v Evropě to údajně k 950 nedávají. A ani na francouzkým Storu žádná taková zmínka není. Je to tam opět jen pro 950 XL.
Rifik
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř lis 18, 2015 14:04
Zařízení: Lumia 950

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rifik »

A nějaké bližší informace ohledně data dostupnosti telefonů Vám neřekli? Chci přejít z iPhone 6 na Lumii 950 a vyzkoušet si Windows 10 i na telefonu, ale hrozně mě zatím rozčiluje ta neinformovanost.. Nikdo nikde nic neví, ani zaměstnanci Microsoftu.
Richard Bláha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: čtv bře 08, 2012 11:33
Zařízení: Microsoft Lumia 950 - DT900

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Richard Bláha »

na tiskovce pro novináře říkali, že mají za cíl to dostat na místní trh do konce listopadu. Očekával bych tedy příští či maximálně přespříští týden
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Daff_Cz »

Však na MS store CZ mají napsáno doručení od 1.12.2015...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Rifik : tiez si myslim ze spolocnost ktorej takmer jediny ciel je rozsirenie platformy si dovoli nerozsirovat info medzi ludi a ti si to musia sami dohladavat a informovat sa + v spojeni s nedodelkom w10m - ozaj si fandia no s Apple sa to neda porovnat...ten uz teraz nacvicuje keynote na iPhone 7
Rifik
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř lis 18, 2015 14:04
Zařízení: Lumia 950

Re: Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rifik »

Imperator: přesně tak, láká mě si tuto platformu vyzkoušet, ale toto jednání mě trochu odrazuje.. Moc Microsoftu fandím a bylo by dobré, aby se díky windows 10 mobile alespoň trochu rozšířila uživatelská a hlavně developerská základna. Bylo by ale rozhodně potřeba zapracovat na marketingu a informovanosti veřejnosti i vlastních zaměstnanců. Mně nevadí si na něco počkat za předpokladu, že vím datum, ale od Microsoftu jsem se nedočkal žádného oficiálního vyjádření o datu zahájení prodeje. Sleduju i zahraniční forum windowscentral a v USA je situace stejná, AT&T zahájil prodej 950ek a už snad i rozeslal první kusy, ale jinak se taky nic neví, v Microsoft storech zaměstnanci netuší, nebo každý říká něco jiného.
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomet »

Richard Bláha - díky za info. Jsem tedy zvědavý jak to v pátek dopadne :-). Operátorka to vše několikrát ověřovala a pak ještě volala zpět, že nemám vytvářet objednávku dnes a počkat na 20.11. Bude mi volat v pátek, tak pak dám vědět.
S tou Francií mi to bylo také divné, protože jsem někde četl, že Francie nedává displej dock ale nabíječku DT-904.
Rifik
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř lis 18, 2015 14:04
Zařízení: Lumia 950

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rifik »

Na Microsoft store se změnila dostupnost na "odesíláme začátkem Prosince 2015". Takže dodání do 1. Prosince se nekoná
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

V US už jsou první majitelé:
http://forums.windowscentral.com/microsoft-lumia-950/" onclick="window.open(this.href);return false;
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

Zatial to vyzera na silny nedodelek - ms bohuzial nestiha nabalil si na ramena viac nez unesie - aj ked na takmer cisto sw spolocnost je to aj tak hanba

unboxing
https://www.youtube.com/watch?v=v7baq3sytbw" onclick="window.open(this.href);return false;
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

http://www.winmagazine.cz/2015/11/20/lu ... i-slevami/" onclick="window.open(this.href);return false;

Fotky z 950:
https://onedrive.live.com/?cid=5c2d1a15 ... CvVbSTPW3I" onclick="window.open(this.href);return false;

https://onedrive.live.com/?cid=164cf37d ... A9B8%21119" onclick="window.open(this.href);return false;
Tomet
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: sob led 21, 2012 18:12
Zařízení: Omnia W

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomet »

Richard Bláha píše:Stejně jako Tomet jsem volal na podporu, abych se ujistil, protože jemu údajně řekli obě varianty, mně na chatu podpora řekla, že to platí jen pro 950 XL. Tak jsem tam zavolal ještě jednou, poprvé mi řekla, že to platí i pro obě. Když jsem ji obeznámil se situací, že každý říká něco jiného, odběhla asi na 5 minut to dozjistit.

A je to tak, že v ČR MS Store ten Dock platí opravdu jen pro 950 XL.

Update TO Tomet: a moc bych tedy nevěřil ani té objednávce z Francie, protože z podpory mi ještě volali zpět a nikde v Evropě to údajně k 950 nedávají. A ani na francouzkým Storu žádná taková zmínka není. Je to tam opět jen pro 950 XL.
Tak dnes operátorka volala a omlouvala se, že akce ve většině států je opravdu pouze pro variantu XL, kromě Finska :tlem: Akorád Finové zase nemají Dual sim, ale pouze single sim. Nad tím už jsem mávl rukou a mám tedy objednanou L950 black single sim + displej dock za 16,2t Kč. Telefony už jsou skladem u odesílají se prodejcům. Já mám ten svůj očekávat do 5 pracovních dní od UPS.
Stepis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: sob pro 14, 2013 14:57
Zařízení: lumia

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Stepis »

Pak dejte vedet :-).

Jaky z toho mate pocit.
Rifik
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř lis 18, 2015 14:04
Zařízení: Lumia 950

Re: Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rifik »

Já mám předobjednáno na Alze, tak uvidíme, kdy budou dodávat.
HonzaBRR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: sob črc 27, 2013 7:39
Zařízení: Nokia Lumia 720

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od HonzaBRR »

imperator píše:Zatial to vyzera na silny nedodelek - ms bohuzial nestiha nabalil si na ramena viac nez unesie - aj ked na takmer cisto sw spolocnost je to aj tak hanba

unboxing
https://www.youtube.com/watch?v=v7baq3sytbw" onclick="window.open(this.href);return false;
Telefon za 15,5k Kč / 600E nemá v balení ani základní sluchátka?! Viz video a MS.


Hmm, jak dlouho plast vydrží?...
Obrázek
Rifik
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř lis 18, 2015 14:04
Zařízení: Lumia 950

Re: Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rifik »

Stejně většinou sluchátka dodávaná s telefony stojí za nic.. Zrovna toto mi vůbec nevadí :-) co se týče plastu, tak si myslím, že je to odolnější materiál proti rozbití než např hliník nebo sklo.. Ale konkrétně u Lumií se teprve ukáže.
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Papek »

Tiež mám pocit, že slúchatka k mobilu som naposledy použil starým Sonyericssonom, a to iba kvôli tomu že proprietárny konektor a nepasovalo tam nič iné.

Pred chvíľou som písal na support Microsoftu ohľadom display docku k Lumii 950, ale mám pocit že tam pracujú idioti. Na jednoduchú otázku mi odpísali, že Lumia 950 je vypredaná a majú iba 950XL v bielej farbe. Takže vôbec netuším, či budú u nás ponúkať display dock k 950tke. Vlastne ani neviem či ho búdu ponúkať k 950XL, lebo som sa dozvedel iba že majú 950XL v bielej farbe.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imperator »

neviem akej kvality sluchadla davaju ostatni...ale tie applacke su dost fajn (vlastne jedny z najlepsich peciek - cize take ze pocujem aj okolity zvuk a nie inear spunty) takze som si ich zakupil samostatne...stoja asi 17 eur... to tam nieco podobne mohli pribalit napr http://handsfree.heureka.sk/nokia-wh-308/" onclick="window.open(this.href);return false; (v podstate skopirovane applacke s biednejsim zvukom)
neviem na MS strane by som sa teda paradne snazil... a aj malickosti potesia
Rifik
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř lis 18, 2015 14:04
Zařízení: Lumia 950

Re: Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rifik »

Mně zase pecky od Applu absolutně nevyhovují a nesedí mi. Teď u iPhone 6 jsem je už ani nevybaloval.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Lumia 950 & Lumia 950 XL: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sinpa »

Priplatek 10.000 za sluchátka v podání Applu nestojí za řeč. Lumis 950 vs Iphone 6 :)
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů