W10 mobile - prístup do sys. súborov

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
andrewxy
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 26, 2012 17:09
Zařízení: Nokia Lumia 930

W10 mobile - prístup do sys. súborov

Příspěvek od andrewxy »

Ahojte, je nejaký jednoduchý spôsob ako sa dostať do systémových súborov W10 mobile? Vlastním Lumiu 930, ktorú stále používam a som s ňou spokojný. Len rád by som si spravil zálohu jednej aplikácie, ktorá už nie je podporovaná a nerád by som stratil zapísané údaje, ktoré v nej mám, keďže v nej vypli aj možnosť Backup kvôli migrácii na Microsoft Graph.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: W10 mobile - prístup do sys. súborov

Příspěvek od htcjirka »

Jaky backup vypli? Udaje aplikaci jsou sifrovane v isolated storage, takze pristup do systemovych souboru (ktery lze po interop unlock) je ti k nicemu. O jakou aplikaci se jedna? Standardni cloud zalohovani stale funguje.
andrewxy
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv dub 26, 2012 17:09
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: W10 mobile - prístup do sys. súborov

Příspěvek od andrewxy »

Jednalo sa o app "simple Learning Free" ukladanie vlastných slovíčok a fráz pre výučbu jazyka. Doteraz som si údaje zálohoval cez položku "backup" v aplikáciii, kde dávam povolenie pre OneDrive. Posledný týžden mi ale app začala vypisovať:

This API is no longer supported. Please see http://aka.ms/livesdkmigration for information about migrating your application to Microsoft Graph.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Re: W10 mobile - prístup do sys. súborov

Příspěvek od htcjirka »

Aha, takze zalohovani primo v aplikaci, ne zaloha v nastaveni telefonu. Ale jak uz jsem psal, k datum se nedostanes.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 11 hostů