Wifi bez internetu

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
l.i.b.o.r
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv kvě 15, 2014 9:55
Zařízení: Nokia Lumia 930 black

Wifi bez internetu

Příspěvek od l.i.b.o.r »

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo řeší stejný problém. Jsem připojen k wifi routeru a ikona mně zobrazuje, že nemám internet. Na L950 to je šílenost, protože min. 50% připojení nemám internet. Na L930 WM10 to dělalo jen 1 týdně. Je jedno k jakému routeru jsem připojen. Jiné telefony co máme v rodině to nedělají. Jen zřídka L930, L640 WM10 vůbec a android také ne.

L950 je dobrý telefon, ale kvůli tomuhle přemýšlím, že půjde do světa.
tints
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: sob led 19, 2013 10:54
Zařízení: Lumia 950

Wifi bez internetu

Příspěvek od tints »

skus vypnut a zapnut wifi v mobile. ak nie treba kupit poriadny router. nám to v rodine na vsetkych lumiach vacsinou vsetko funguje. i ked nevravim ze sa to uz nestalo. no moblo byt vtedy aj nieco s netom
hujer
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:01
Zařízení: Alcatel Idol 4S (Win10)
Bydliště: Opava

Wifi bez internetu

Příspěvek od hujer »

Pokud vím, byl to i problém s firmware u některých Lumií a pomohl vždy jen restart zařízení. Možná je to už pryč, ale pro jistotu bych ověřil verzi FW.
Měl jsem (dočasně) identický problém u své Lumie 650, ale po (jisté) aktualizaci se všechno spravilo.
Ještě celkem pomohlo, když jsem na domácím routeru nastavil pro toto zařízení pevnou IP adresu (ne přidělovanou přes DHCP). Každopádně teď už tento problém nemám...
l.i.b.o.r
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv kvě 15, 2014 9:55
Zařízení: Nokia Lumia 930 black

Wifi bez internetu

Příspěvek od l.i.b.o.r »

Hujer, máš pravdu. Restart zařízení pomůže. Jinak díky za tip, zkusím nastavit pevnou IP adresu.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů