Win 10 chyba aplikací (you need to fix your MS account)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Větr
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 03, 2017 19:11
Zařízení: Lumia 730

Win 10 chyba aplikací (you need to fix your MS account)

Příspěvek od Větr »

Dobrý den všem,
mám mobil Nokia Lumia 730 dual sim. Když jsem ho kupoval byl na něm win8, ale poté co MS ukončil podporu upgradoval jsem ho na win10 vše bylo naprosto v pořádku a hezky to fungovalo. Bohužel jediná věc, tak win 10 zabírá více místa v paměti a mám momentálně plnou pamět a ještě jsem nestačil zakoupit SD kartu. Kvůli tomu jsem delší dobu neaktulizoval systém, nemám na aktualizace místo. Nic méně s telefonem jinak nebyli žádné potíže dnes jsem si vypnul telefon a když jsem ho zapnul zmizeli všechny aplikace a na úvodní obrazovce mám pouze možnost hledání (ale nic nenajde). Lze z vrchní lišty však stáhnou panel nástrojů a např. zapnout/vypnout wi-fi, bluethoot nebo se dostat do nastavení,... Co se týče ovládacích tlačítek dole na telefonu, tak ty jsou taky funkční (zpět, domů, vyhledávání (bing)) díky vyhledávání se dostanu na internet bing mě pak přesměruje normálně na MS edge. Další funkční věcí je třeba i zamykací obrazovka kde mám normálně své heslo či svůj obrázek. Na mobil je mi možno normálně volat, když mi někdo napíše přes massenger, tak upozornění taky dojde. Ale jak jsem již řekl, aplikace v telefonu já nenajdu. Hlásí mi to chybu Fix "you need to fix your microsoft account for apps on your other devices to be able". Popřípadě když mi dojde upozornění např. z FB tak je vedle něj napsáno např. _8xx8rvfyw5nnt!App či v něco v tomhle stylu. Chtěl bych tímto požádat o pomoc, zda někdo nevíte jak opravit tuhle chybu, abych mohl mobil dále plně využívat, děkuji moc by mi to pomohlo.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Win 10 chyba aplikací

Příspěvek od htcjirka »

Nastaveni - system - o systemu - sjet dolu a potvrdit "obnovit tovarni nastaveni telefonu".
Tu kartu si zakup, neni dobre telefon nakrmit az po okraj, takhle ti zkolabuje kazdy telefon casem bez ohledu na OS.
Větr
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 03, 2017 19:11
Zařízení: Lumia 730

Win 10 chyba aplikací

Příspěvek od Větr »

Děkuji za radu. Než to udělám chci se zeptat jestli nevíte co je to za chybu, abych se tomu v budoucnosti vyvaroval a nemusel neustále resetovat mobil. Jinak kartu jsem našel nakonec doma zatím jen 2GB v budoucnu plánuji zakoupit 16 či 32 postačila k tomu, aby na ni převedl nějaké aplikace a stáhl jsem aktualizace systému. Díky tomu se mi objevilo 5 aplikací, které jsou místo úvodní obrazovky (hledání, kontaktovat podporu, MS edge, nastavení a průzkumník souborů). Děkuji
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Win 10 chyba aplikací

Příspěvek od htcjirka »

Tu 2GB tam ani nedavej, to bude nejaka extra stara a pomala, jako kdyby jsi ji tam nedal.Zakup moderni kartu s adekvatni rychlosti cteni a zapisu, jinak ti bude zpomalovat telefon..
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Win 10 chyba aplikací

Příspěvek od Tedy »

Nejméně 16GB a class10 a značku nejlépe SanDisk.
Větr
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon črc 03, 2017 19:11
Zařízení: Lumia 730

Win 10 chyba aplikací

Příspěvek od Větr »

Děkuji za rady. Nakonec se mi problém povedlo vyřešit i bez obnovy továrního nastavení. Jelikož jsem brouzdal ají po anglických forech, tak jsem našel, že chyba je způsobena s nejvyšší pravděpodobností s špatnou synchronizací mobilu s účtem (outlook). Vzhledem k tomu, že návody co jsem našel mě nefungovali, tak musím popsat vše co jsem provedl a snad to popřípadě někomu taky pomůže.
1. stáhnout poslední aktualizace systému
2. znovu nastavit emailové účty k telefonu
3. přes store (který mě v mém případě zmizel) stáhnout aktualizace aplikací, pokud store taky chybí, lze se na něj dostat přes určitou cestu (bohužel nevím přesně už kde) na onedrivu.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 99 hostů