Nelze nainstalovat instagram

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od pogo8303 »

Chybu sd karty to hlásí skoro při každém resetu - stejný jako když se neodebere bezpečně flash zařízení u pc... Každopádně problém s kartou může být i tak - doporučuju zkusit kartu v pc nějakým testem (třeba chkflsh). Zkus dát ukládat do telefonu, stejně to vypadá, že budeš muset dělat tovární nastavení, tak to ničemu neuškodí.
Lenka.K
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon dub 17, 2017 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 640 XL

Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od Lenka.K »

Hele tak jsem zkusila opravit kartu , několikrát restartovat a vualá , mám to !
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od htcjirka »

Chybu karty to hlasit nesmi, jak to hlasi po resetu chybu karty, je nkopnuta..Ani na 950XL a ani na 830 nikdy tuto hlasku nevdim.Jak se to zacne nekomu zobrazovat je karta na format anebo na vymenu.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od pogo8303 »

htcjirka: možná si nerozumíme - nemyslím, že to napíše, že je chyba na kartě, ale že je potřeba zkontrolovat SD kartu - tuhle vlastnost si opravdu windows sebou nese napříč verzemi a je to tím, že se prostě něco nestihne na kartu zapsat, tak systém po spuštění najde chybu v FS - stejně tak, jako když odebereš usb v pc. To, že dám u mobilu SR může způsobit tuhle hlášku.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od htcjirka »

Ano rozumime, po restartu me to nepise nikdy, jak to tenhle nesmysl zacne psat, uz je karta nakopnuta a dela to s telefonem pokud jsou na nej ukladany aplikace anebo se na kartu foti, potize.Nesmi to psat.
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od pogo8303 »

V tomhle nemůžu souhlasit - kontrola karty = buď špatná karta fyzicky, nebo jenom poškozený file system (třeba právě provedením resetu zařízení - které systém nečeká a v případě, že na kartu zrovna zapisuje, je problém na světě). Je to prostě to samý, jako automaticky vyvolaný checkdisk (chkdsk) na PC, kde po každém nečekaném vypnutí prostě už od dob XP checkdisk kontroluje integritu systému a příp. chyby opravuje.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od SmetyCZ »

Mě to kontroluje kartu pokaždý při soft resetu (= vol down + tl. vypnutí). Při normálním vypnutím+zapnutím ne.

3 telefony v kombinaci se 3 druhama karet, všechny ok.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Nelze nainstalovat instagram

Příspěvek od Mahtiel »

Po soft resetu kontrolu chtějí kontrolu skoro všechny karty napříč Lumiemi a nemyslím si, že by byla u nich chyba... Dělo se to na mé Lumií 520, 535, 640 i na manželově 640. Osobně jsem měla problém, až když mi karta chtěla kontrolu po obyčejném vypnutí a zapnutí mobilu. Šla do šuplíku, po dlouhé době jsem ji vytáhla a v lossless mptrojce funguje v pořádku :)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 84 hostů