Náramky a hodinky pre w10

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od imperator »

Tak to uplne stačí :P
tascert
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od tascert »

Mě by stačil náramek nebo hodinky s notifikací nebo aspoň s upozorněním vibrací na příchozí hovor nebo SMS. Nepotřebuji sledovat kroky, spánek, tep, ... Existuje něco takového?
krav@
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 31, 2016 12:49
Zařízení: 640xl

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od krav@ »

bohužel te sklamu hodinky co dokážou notifikovat hovor sice jsou resp je to HS na ruce s displejem (s androidem fachaj pekne) ale jinak asi nic není krom bandu taky bych touzil po necem jedoduchem co ukazuje jen notifikace a hovory idealne s el. inkem
Uživatelský avatar
jkubovic
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 245
Registrován: úte bře 17, 2009 17:11
Zařízení: Xiaomi Redmi 4 Note LTE Global, MS Lumia 640 DS,
Bydliště: Banská Bystrica

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od jkubovic »

Väčšina hodiniek a náramkov Garmin funguje s W10M a ukazujú notifikácie zo všetkých aplikácií, ktoré si navolíš - štandardne Zmeškané hovory, SMS, E-mail a Kalendár.

Osobne mám Garmin vivosmart HR a žiadny problém. Prichádzajúci hovor oznámi vibrovaním a na displeji sa zobrazí číslo, ktoré volá (ale až tak po 5 zazvoneniach).
A to čo chceš ty - kroky, vzdialenosť a podobné veci síce bude rátať tiež, ale dajú sa navoliť obrazovky, ktoré sa majú zobrazovať. Kroky sa žiaľ vypnúť nedajú, ale všetky ostatné obrazovky áno. Dátum/čas je nastavený defaultne a po prechode na inú obrazovku sa vždy po chvíli vráti na Dátum/čas. Takže je to jedno, mal by si Dátum/čas, Kroky a Notifikácie a keď si to náhodou prepneš na Kroky, tak sa ti to o chvíľu vráti na Dátum/čas.
Odskúšané na Lumii 640 aj 950.
tascert
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od tascert »

Díky za info. O Garminu jsem to tušil, ale nebyl dosud nikdo, kdo by potvrdil notifikace. Takže pokud funguje, tak sláva.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od imperator »

Ms health funguje aj s inými naramkami alebo je to soft len ku bandu ? Takisto aj fitbit soft ? A garmin ma na toto všetko vlastnu app ?
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mahtiel »

Garmin má vlastní aplikiaci, myslím, že se jmenuje Garmin Connect. No a pokud by sis chtěl koupit Garmin, tak máme vyzkoušeno, že Vívofit, což je nejlevnější náramek od Garminu, notifikace nepodporuje.
Odkaz na samotnou aplikaci Garminu: https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p ... blggh20c82
krav@
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 31, 2016 12:49
Zařízení: 640xl

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od krav@ »

jkubovic píše:Väčšina hodiniek a náramkov Garmin funguje s W10M a ukazujú notifikácie zo všetkých aplikácií, ktoré si navolíš - štandardne Zmeškané hovory, SMS, E-mail a Kalendár.

Osobne mám Garmin vivosmart HR a žiadny problém. Prichádzajúci hovor oznámi vibrovaním a na displeji sa zobrazí číslo, ktoré volá (ale až tak po 5 zazvoneniach).
A to čo chceš ty - kroky, vzdialenosť a podobné veci síce bude rátať tiež, ale dajú sa navoliť obrazovky, ktoré sa majú zobrazovať. Kroky sa žiaľ vypnúť nedajú, ale všetky ostatné obrazovky áno. Dátum/čas je nastavený defaultne a po prechode na inú obrazovku sa vždy po chvíli vráti na Dátum/čas. Takže je to jedno, mal by si Dátum/čas, Kroky a Notifikácie a keď si to náhodou prepneš na Kroky, tak sa ti to o chvíľu vráti na Dátum/čas.
Odskúšané na Lumii 640 aj 950.

to je problém garminu notifikace hovoru bud hned nebo az po chvili coz je spatne potreboval bych aby se to zobrazovalo stabilne hned teda myslim tim hovor sms me netrapi nebo email a podobne hlavni je pro mne hovor hned zjistit kdo vola ne stat na zebriku kameru v ruce a cekat jestli se mi milostive ukaze volajci na hodinkách proto rikam ze není alternativa k bandu zatim
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Jumbo78 »

Alespoň by ses mohl naučit používat interpunkci, kdo to má číst?
tascert
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 07, 2013 13:31
Zařízení: LUMIA 950

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od tascert »

Problém notifikací není v náramcích, ale v systému. S 8.1 mi "fungoval" i náramek XIAOMI, aplikaci na sledování aktivit jsem stáhnul a spároval a mohl sledovat svoje výkony (což mě nezajímalo). K notifikacím to napsalo jen to, že systém WINDOWS je nepodporuje. Tak jsme opět na začátku - nic krom MS bandu není. Zkoušel někdo hodinky CASIO s bluetooth? Co to vlastně umí?
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od tgriger »

Ja som chvíľu pouzival Garmin Vivotec HR z 950XL a notifikácia a i samotná synchronizácia bola tragická. Notifikácie fungovali ako kedy, samotné volanie vôbec. V hodinkách problém nie je, prešiel som na Edge S7 a všetko funguje perfektne. A to som kúpil hodinky s tým že majú podporu na W10. Majú i nemajú :-(
Další problém je že na W10 mi bluetooth pri spojení z hodinkami strašne bralo baterku.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od veigy »

Bohužel musím potvrdit, že s notifikacemi je to i na MS Bandu takové všelijaké... Občas se náramek odpojí z BT (třeba když se vzdálím od telefonu) a pak se mu nechce moc připojit, až když třeba rozsvítím displej tak se spojí... A z toho pramení občasná nefunkčnost notifikací...
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Jumbo78 »

Téma jsem pročistil. Od teď, pokud se tu bude opět vyvolávat flame a OT, budou padat bany...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od veigy »

Díky [emoji4]

Teď jsem měl týden na testování L950 a notifikace na MS Band fungovaly na 100%.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od imperator »

Mahtiel správne som pochopil podľa tohto že k naramku miband 1s vlastne nie je oficiálna aplikacia od xiaomi ? http://cesta-vzhuru.cz/zdravi/fitness-naramky/" onclick="window.open(this.href);return false;
Alebo to je ta druha co vie viac - inak to že na wp nevie merať tep kontinuálne je zdá sa vinou app (alebo nemožnosti api)
A ešte tá app na w10 je uwp alebo funguje rovnako na 8.1. ? Alebo ma nejaké obmedzenia ?
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mahtiel »

NN oficiální apka neexistuje, jedinou alternativou je BindMiBand od Iana Savchenka. Autor aplikaci neustále rozvíjí. Nedávno byla přidána podpora pro MiBand 2. Ten mi zrovna dneska přišel z Gearbestu. Zrovna ho tam mají za necelých 30 dolarů :). Jestli chceš hodím sem screenshoty aplikace nebo foto MiBandu. Miband 1S nemá displej, měří kroky, ušlou vzdálenost, kalorie, můžeš si nechat změřit tep a snímá, jak cca spíš. Miband 2 má displej, je to taková příjemná zelená a je teda krásně elegantní. Dneska jsem spárovala apku s Mibandem 2, takže ty screenshoty budou ohledně toho. Jinak by mi měl přijít telefon Xiaomi Redmi 3S Global Edition, tak by myslím měly fungovat s Androidem i notifikace. Pokud jsem dobře pochopila, tak si ke konkrétním kontaktům u Androidu můžeš zvolit určité logo z výběru, které se ti pak při příchozím hovoru zobrazí přímo na displeji MiBandu 2 :)

Co se týče měření tepu, je v aplikaci BindMiBand možnost měření během spánku, ale to jsem nezkoušela. Jinak je potřeba měření tepu vynutit. jU MiBandu 2 je super, že pro změření tepu neopotřebuješ aplikaci na mobilu, změří ti ho náramek sám a výsledný tep se ti zobrazí přímo na displeji bandu. Mám ho půl dne. Displej se po několika sekundách vypíná, buď ho probudíš ťupnutím na dotykové tlačítko anebo si v aplikaci můžeš zvolit možnost, že se ti displej probudí zvednutím zápěstím. To funguje na 100 %, takže když máš třeba špinavé ruce, stačí jen zvednout zápěstí a hned víš, kolik je hodin

Nevím, jak na WP 8.1, ale na W10M (asi to bylo i na WP 8.1) jsou systémové restrikce, co se týče povolení notifikací aplikacím třetích stran.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od imperator »

Vynikajuce zhrnutie - takze lepsie je ist asi do miband 2 nie ? predsa len o nieco lepsi - tie notifikacie by teda s wp asi nefungovali ok ale to ze to mera tep aj na displeji je uplne parada - nevies ta app je funkcne rovnaka aj na 8.1 ? lebo mama ma este 8.1 a popravde 10tky jej tam ani nebudem davat :D
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mahtiel »

Několik screenshotů :) fáze spánku zatím dodat nemohu. Jen nechápu, band mám funkční sotva dvě hodiny a už mám 6158 kroků, ukazuje mi to, že za hodinu úklidu jsem v bytě ušla cca 2 a půl kilometru (4458 kroků), no musím se na to podívat, páč tolik jsem ujít nemohla po bytě o rozloze 60 m čtverečních :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od Mahtiel »

imperator píše:Vynikajuce zhrnutie - takze lepsie je ist asi do miband 2 nie ? predsa len o nieco lepsi - tie notifikacie by teda s wp asi nefungovali ok ale to ze to mera tep aj na displeji je uplne parada - nevies ta app je funkcne rovnaka aj na 8.1 ? lebo mama ma este 8.1 a popravde 10tky jej tam ani nebudem davat :D
popravdě netším, jak aplikace funguje na WP 8.1, až tak dlouho ji nemám. Zkuis napsat přímo autorovi [email protected] - Ian Savchenko :) anebo mrkni na bindmiband.blogspot.com
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Náramky a hodinky pre w10

Příspěvek od koumes »

Jaky mas MiBand? Mam 1S a denne mi napocita i o par tisic vice nez FitBit.
Je hodne citlivy na sebemensi udery.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 88 hostů