Nefungují placené aplikace offline

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
MikyWoW
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob říj 08, 2011 18:25
Zařízení: HTC TP2, HTC Titan, Lumia 920, Lumia 950

Nefungují placené aplikace offline

Příspěvek od MikyWoW »

Chtěl bych se zeptat zda máte někdo stejný problém že vám nefungují placené aplikace offline. Již několikrát se mi stalo že mi třeba půl dne nefungovaly aplikace ani online. Jediná mě známá pomoc je hardreset bez obnovy zálohy. Pokud zná někdo jiné řešení byl bych za něj vděčný. Pravděpodobně to dělají pouze siverlight aplikace napsané pro WP8/8.1

Nejde tu o mě já si ten HR udělám. Ale o ostatní kteří si zakoupili aplikaci kterou jsem naprogramoval a docela se množí stížnosti a já s tím nejsem schopen nic udělat. Těžko můžu všem říkat aby udělaly HR když cílová skupina aplikace jsou prakticky všechny věkové kategorie (Jízdní řády).

Co mě štve ještě víc je to že podpora Microsoftu mi po asi měsíci dohadování zasílání logů napsala že to není chyba ale funkce i přes to že se to děje jen na menším počtu zařízení.
"I do apologize for the frustration on this. To clarify, engineering has confirmed that this behavior is how the system is designed to operate."
Tímto mi vlastně MS říká: Pokud si koupíš offline navigaci nemůžeš jí zapnout offline a vše je naprosto v pořádku...

Video s chybou na aplikaci gMaps Pro která má offline mód kterej nejsem schopnej používat:
https://youtu.be/Jn3mzXbnEVI" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 38 hostů