Lumia 640 problémy

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
kropovez
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pon led 27, 2014 13:03
Zařízení: Lumia 640 LTE, Huawei G300, Jiayu G2F, S3 mini

Lumia 640 problémy

Příspěvek od kropovez »

Ahoj, prosím Vás, chtěl bych se zeptat na radu ohledně tohoto telefonu. Na oficiální verzi W10M jsem aktualizoval z insider programu, jelikož W10M využívám již od prosince 2015. Číslo nejnovějšího sestavení sedí a stejně tak i verze firmwaru. Tovární nastavení jsem obnovoval 2 sestavení před finální verzí. Problémy jsou takové, že občas během dne se mi rozsype obraz v prohlížeči edge, nebo třeba při prolížení PDF souboru. Většinou se to stavá u větších stránek. Hlavní obrazovka i ostatní aplikace jedou normálně, ale i zavření a opětové otevření EDGE nepomáhá, pomůže až reset telefonu a pak to zase nějakou dobu funguje. Nevíte čím to může být? Jinak při startu telefonu mi to píše chybu "Zkontrolujte SD kartu", pokud stisknu ne, tak aplikace nainstalované na SD kartě normálně naběhnou, ale načítají se hrozně pomalu, stejně tak trvá dlouho například ukládání nových fotek. SD karta je půl roku stará, je to Class 10. Pokud potvrdím kontrolu stisknutím ano, tak se nic nestane.
ManT
deaktivovaný účet
deaktivovaný účet
Příspěvky: 467
Registrován: ned kvě 17, 2015 17:43
Zařízení: ---

Lumia 640 problémy

Příspěvek od ManT »

Ohledne problem s SD kartou, najdi téma ode mne, je řešení aniž by jsi musel dělat HR nebo kartu formátovat a pak vše znova stahovat (pri xx app je to neskutečný os.r) a ukládat znova, tahle hláška o chybách na ni je výsadou WM na WP se mi to nestalo, kartu mam topku od SanDisk velmi rychlou, oznaceni zed z hlavy nevím nejsem doma, nacitani je svižné stejne tak zapis ci ukladani a prehravanu full hd videi z MS Kamera.
V začátcích myslím ze ještě insider ci finální prvotina b164 to byla bída ale na soucasne 218 už to lita jak z praku, alespoň u me 640DS.
Co se tyka kostickovani u EDGE s tim jsem se NIKDY nesetkal a tak nevím co je příčinou ani jak to ředit sry...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů