Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od KoumiCZ »

kllr007 píše:Tebe edge nikdy nezamrzol, nespadol, nenacital stranku (ostala len biela hoc loading sa uz nedial), nemas resumingy pri multitaskingu a pod?
S tímhle vším se na mé L640 potýkám. A s těmi resumingy při multitaskingu jsem se velmi často setkával i na WP 8.1
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

KoumiCZ píše:
kllr007 píše:Tebe edge nikdy nezamrzol, nespadol, nenacital stranku (ostala len biela hoc loading sa uz nedial), nemas resumingy pri multitaskingu a pod?
S tímhle vším se na mé L640 potýkám. A s těmi resumingy při multitaskingu jsem se velmi často setkával i na WP 8.1
S týmto sa na 640 vôbec nepotykam. Ja neviem čo mate s tými telefónmi. Ako mam w10,bez zálohy. Tak sa mi reštartoval len raz..

Resuming žiadny. Na wp ale boli furt a hlavne pri resumingu padal Messenger a.i.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Jj dlhy resuming a nasledny pad app to bolo na 8.1 na dennom poriadku
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od KoumiCZ »

relouth píše:
KoumiCZ píše: S tímhle vším se na mé L640 potýkám. A s těmi resumingy při multitaskingu jsem se velmi často setkával i na WP 8.1
S týmto sa na 640 vôbec nepotykam. Ja neviem čo mate s tými telefónmi. Ako mam w10,bez zálohy. Tak sa mi reštartoval len raz..

Resuming žiadny. Na wp ale boli furt a hlavne pri resumingu padal Messenger a.i.
Nevím, ale asi mám evidentně smůlu. Též mám W10M bez obnovení zálohy cca dva týdny po HR.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Logicky mi to zaváňa problémom s nejakou app na pozadí. Neni mozne že niekomu ide fon ok a niekomu nie.

Ohladom edge. Net predikciu a smartfilter mávaš zapnute?
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

kazdopadne ak je / robi problem na prakticky polovici zariadeni, je tam nieco vadne.

Zvlast u mna kde to po installe islo par dni ok, a same od seba sa to zacalo zosypavat (opakujem ziadne aplikacie ani nastavenie som v tej dobe nemenil). Pomohol az dalsi update na ofiko. Mam pocit ze to vzdy vymazalo cache alebo co a par dni to slo ok a zasa k*rvitko.

Ako ja ti neberem ze tebe fon ide ok, no ako vidis ostatny niesu taky šťastlivci a nieje nas malo co maju problemy.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

mna by velmi zaujimalo... ako je na tom iphone / android... hlavne vlajkove lode... akoze kupim a rok neviem ani o jednom bugu...alebo ich je o polovicu menej alebo rovnako alebo ako ? Aj ked... je pravda ze ios sa vyvija snad uz 10 rokov ci kolko...android tiez...a tuto MS opat predvadza zbuchat cely system za popoludnie :D
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

U iOS se to spíš zhoršuje poslední dobou... Ale tohle si chce vyzkoušet. Docela bych uvítal, kdyby mi dal někdo iPhone tak na 14 dni, měsíc na test :)

Edit: Já měl iP naposledy 3GS, pak jsem šel do Omnie 7 a od té doby jen Win :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

jj presne bo ja som mal posledne ip5s - a mal som tam toho dost - ale viem ze som bol nastvaty hlavne preto ze telefon stal dost tak som mal asi prisnejsie kriteria

ale to uz je OT - kazdopadne ma to napadlo aj preto ze som chcel vediet napr aka je spotreba iphonu cez noc pretoze ja sa pod 1% nedostanem... obvykle to byva aj viac tak 1,5% pritom mam zakazane na pozadi vacsinu veci atd...no neviem...skusal som to merat na 830tke a tam je to tiez 1% najhorsie to je ale ked browsujem na slnku - zapne sa ten mod na lepsiu citatelnost + edge + 4G a percenta letia dobre ze kazdu minutu percento (cca ale takych 20 a viac za hodku to je) a to nebrowsujem cely cas...skor nieco nacita, precitam a tak dalej... - a vyguglil som paradne vela threadov ako nasli iphone vecer vybity alebo to bolo 20-30 percent a pod. v zariadeni ktore stoji cely rok 900-1000 eur nemyslitelna vec...
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

kazdy telefon sa vybija. Odporucam pozriet GSMArena battery test, kde mas databazu kolko vydrzia zhruba.

Napr Z1C mam screen on time (tj cas kedy je realne zapnuta obrazovka za cely cas pouzivania telefonu od 100% nabitia ) vacsinou okolo 6 hodin, max 6 hodin a 40 minut. co je impozantny vysledok (ale vplyv nato ma aj maly displej s malym rozlisenim).

Napr taka 930 viac ako 3 hodiny podla mna neda (aj ked WP/W10M neumoznuje taketo meranie). Nexus 5 daval 2 hodiny a 40 minut.

Pri vsetkych som pouzival jas na automatiku, pri beznom pouzivani - browser, mail. bez hrania hier.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

kllr007 píše:kazdopadne ak je / robi problem na prakticky polovici zariadeni, je tam nieco vadne.

Zvlast u mna kde to po installe islo par dni ok, a same od seba sa to zacalo zosypavat (opakujem ziadne aplikacie ani nastavenie som v tej dobe nemenil). Pomohol az dalsi update na ofiko. Mam pocit ze to vzdy vymazalo cache alebo co a par dni to slo ok a zasa k*rvitko.

Ako ja ti neberem ze tebe fon ide ok, no ako vidis ostatny niesu taky šťastlivci a nieje nas malo co maju problemy.
prosím ta a koľkože vás je? Robíš s komára somára..myslíš te na inej platforme sa nenájdu podobní stastlici?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Přesně tak, na všech platformách najdeš mraky nespokojenců s kupou problémů at uz jsou to jen problémy s danym modelem anebo haprujícím OS.iOS ani Android tedy není vyjímkou.
KoumiCZ
smartguru
smartguru
Příspěvky: 519
Registrován: sob čer 20, 2015 21:45
Zařízení: LG G Flex 2 / Stock ROM

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od KoumiCZ »

Tak takto prosím na mé L640 "funguje" multitasking v prohlížeči Microsoft Edge: https://www.youtube.com/watch?v=CZ74-qh_kyc

Jak jste si možná všimli, Edge byl jedinou spuštěnou aplikací a v prohlížeči Edge se pracovalo maximálně se třemi okny. Docela smutný fakt.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

a co je na tom zle?
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Třeba to znovu načítání webu? Za to proklínám EDGE dennodenně.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

pokial to tam nevidis, tak uz chapem nadsenie z W10M a jeho "bezproblemoveho" chodu.

(pre porovnanie, na Z1C mam teraz otvorenych asi 7 zaloziek, z toho 4 fakt pazrave, prepnem na twitter appku , tak aj imgur, vratim sa spat a ziadna sa mi nenacita znova, ani zalozka ani appka)..

Samozrejme ludi co maju problemy je na kazdej platforme dost, ale povedat v dnesnej dobe ze android (od 5.1) je lagdroid a W10M je stabilita sama o sebe, tak sa musim smiat. Karty su dnes naozaj obratene, co viem realne zo svojich skusenosti dokazat.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Tak co tu este robis a preco sem vlastne pises ? :) JA vas ludia nechapem,ved ak som s niecim spokojny,tak neriesim na nete nieco s cim som spokojny nie.toto mi pripomina nieco ako ohovaranie frajerky co vam dala kosom a chvalenie sa novou frajerkou. Ludia fakt nemaju co na praci :-D
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

Reagoval som nato ze niekto uvažoval zmeniť na Android na čo mu iný (tuším ty) hneď odfrkol ako ani zadarmo ako to ide horšie a pod.
Tak som mu predostrel aj pozitívnu skúsenosť s migrácie na iný OS.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

kllr007 píše:pokial to tam nevidis, tak uz chapem nadsenie z W10M a jeho "bezproblemoveho" chodu.

(pre porovnanie, na Z1C mam teraz otvorenych asi 7 zaloziek, z toho 4 fakt pazrave, prepnem na twitter appku , tak aj imgur, vratim sa spat a ziadna sa mi nenacita znova, ani zalozka ani appka)..

Samozrejme ludi co maju problemy je na kazdej platforme dost, ale povedat v dnesnej dobe ze android (od 5.1) je lagdroid a W10M je stabilita sama o sebe, tak sa musim smiat. Karty su dnes naozaj obratene, co viem realne zo svojich skusenosti dokazat.
a co jako ma byt? Mam otvorenych 7 zaloziek a nic sa znova nenacitava.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

KoumiCZ píše:Tak takto prosím na mé L640 "funguje" multitasking v prohlížeči Microsoft Edge: https://www.youtube.com/watch?v=CZ74-qh_kyc

Jak jste si možná všimli, Edge byl jedinou spuštěnou aplikací a v prohlížeči Edge se pracovalo maximálně se třemi okny. Docela smutný fakt.
no, mě přijde docela vtipný že to tak řešíte... tak čekáš o 1s déle.. jako jo, asi by to bylo fajn, kdyby jsi mohl mít 10 stránek v paměti, ale neposeru se z toho :-)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 hostů