Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Ty alba funguji jinak, než klasické složky... Samozřejmě, že s fotkama tak, jak je máš v adresářové struktuře, to nehne...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Radim Stehlík píše:nedělá tohle ta aplikace Moments? tam to dělá nějaký fotopříběhy ne?
Nie..ako vidis robi to aplikacia Fotografie
Papek píše:Na telefone zatial nic, ale ocakavam coskoro podobnu hlasku, kedze mam tiez Redstone.
Ja nemam Redstone a robi mi to od istej doby asi po nejakej aktualizacii...uz nepametam odkedy
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

Myslim, ze to nema nic spolocne s verziou systemu (TH alebo RS). Albumy vytvara aplikacia MS Photos, ma to aj v popise. Funkcia bola pridana zopar updatov spatne.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Hej a uz mi ho ponuka aj na desktope :D Fakt dakujem... inak nieco podobne by malo byt v ios10 ze ti iphone urobi album podla tvari a pod. neviem ci sa to tam da vypnut ale fakt nepotrebujem aby niekto za mna zoradzoval fotky a akoze mi tym pomohol
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

Ale kto za teba zoraduje fotky? Suborovu/adresarovu strukturu ti to nemeni, takze ked sa ti ta funkcia nepaci, tak ju staci nepouzivat a fotky v aplikacii prezerat len cez adresare. Vo W10 su podla mna horsie (stale chybajuce/nedoladene) veci ako funkcia, ktoru mozes ignorovat.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Nie zoradzoval zle som sa vyjadril ale zoskupoval do albumov - jednak ma otravi notifikácia že cosi vytvpril a jednak ho musim ísť potom ten album zmazať lebo ho nechcem - samozrejme našťastie mi to nič nemení len vytvara
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Notifikace si vypni a alba mazat nemusíš, vydrží tam stejně jen do HR, pokud je neuploadnes na OD...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Pravda notifikaciu som uz vypol (resp umlčal) - ale prepojenie s onedrive vo fotkách mam - zabudol som pozrieť ci ten album nie je aj na onedrive - resp keď ho vytvori a mam nastavenú synchronizaciu neda ho aj na onedrive ? Veď je predsa syncovane všetko 1:1 nie ?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Tak jsem se na to koukal a alba to už nahrává na OneDrive... Mě ta funkce nějak zvlášť nevadí, ale nechápu, že když sem byl včera celý den v Praze, tak mi to vybralo polovinu fotek a z nich udělalo album. Proč teda ne všechny?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Trochu zamyslenia o novej aktualizacii http://www.cnews.cz/kdy-bude-oficialne- ... stne-jedno" onclick="window.open(this.href);return false;
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

Mám takový dojem, že to psalo opravdu někdo, kdo viděl Windows mobile z rychlíku. Třeba to, že v Insideru obdržíme aktuální firmware :D Všimla jsem si, žw o Windows má autor více článků, mrknu se na ně, třeba z nich i vyrostu :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

veigy : tak ani mne to nevadi az tak nakolko to nenahra album ale v podstate len informaciu ktore foto dal do albumu a nazov... a ked ho zmazem tak tiez nic... len aspon keby bola moznost tuto super funkciu vypnut... a niekde som cital ze on to zotriedy nejak podla napr tvari alebo prostredia a tak... ved v ios je tusim tiez ta moznost ze ti zoradi foto do prirody, akcie, sport a neviem co vsetko...

relouth : no ja som tu uz skor pisal ze anniversary pre mna neprida v podstate nic... je rok 2016 a MS nema slusnu nahradu imessage alebo facetime - nieco pekne a zjednotene a stale sa lopoti so skypom hore a dole...whatsapp je stale silverlight aplikacia a odpisovanie z listy nevyzuiva ani jeden messenger kdezto na ios je to samozrejmost - hlavne ze MS vylepsuje action center jak to len ide...ale nakoniec v action centre ostanu len suche notifikacie tak ako predtym - ked hladam v store appky tak sa rozhliadam hlavne pre "vytvorene pre windows 10" ale tych je malo pramalo - a preco ? vacsinou maju jednotny dizajn a velmi rychly start... minule si takto odskocim z edgu do onenote...vratim sa a stranka sa nacitava...a to nie prvy krat... vseobecne sa tie app stale nacitavaju hlavne ze mam pri sebe 3GB ram - co nie je ani sucet vsetkych mojich pouzivanych app v telefone... a mohol by som dalej pokracovat... a z toho neriesi nic v anniversary...a bude sa to tahat dalsie roky...

inak rozmyslam ze zalozim blog troska o WP veciach a tak... chcel by niekto prispievat nejakymi aspon kratkymi clanockami ? :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Já tě chápu no. Ono to naštěstí fakt nikde nedělá bordel... OneDrive také umí identifikovat fotky, ale aplikace se to ještě nenaučila...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Mahtiel píše:Mám takový dojem, že to psalo opravdu někdo, kdo viděl Windows mobile z rychlíku. Třeba to, že v Insideru obdržíme aktuální firmware :D Všimla jsem si, žw o Windows má autor více článků, mrknu se na ně, třeba z nich i vyrostu :)
Nema 950 v insideri novší firmware?
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hamoun »

imperator píše:... a odpisovanie z listy nevyzuiva ani jeden messenger kdezto na ios je to samozrejmost - hlavne ze MS vylepsuje action center jak to len ide ...
ale jo, viber to umi :)
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

Nema, FW a SW su updatovane rozdielne
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Hamoun práve ho skusam - oproti tomu zmetku z 8.1 je to parádna apo rýchla a využíva možností w10 - úplne parádna len zatiaľ ostávajú číselná na dlazdici aj keď precitam správu - ale myslím že wozáp postupne opustim
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hamoun »

imperator: ještě s odchodem vydrz ... není to doladěné. neukazuje spravne statusy uzivatelu (jen po nasilnem ukonceni a novem spusteni to nacte ok), místo smajliku občas otevre samolepky, které se pak odešlou jednim klikem .. ale nastesti uz jde odeslana zprava smazat ... blbnou notifikace. většinou je vidim v action centru, ale nepipaji ...nebo tak z 5% ... a jak pises, ziva dlazdice a ikona na zamykaci obrazovce taky nejsou ok .... neni to dokonale, ale rozhodne verzi 6.1 udelali obrovsky skok kupredu :)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

V úterý by mohl vyjít nový build, patrně poslední před výroční aktualizací...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

hamoun : pravda uz zistujem tieto nalezitosti... ale u mna zatial len nemizne cislo o pocte sprav...a ta ikonka na zamykacej... inak to ide ako vino...takze az to doladia tak parada...hlavne odpisovanie z toastu ci action centra...a rychle nacitanie z pripnuteho kontaktu ci ikonky...toto ide nesmierne paradne...a aj samotne pisanie ide super...whatsapp je cely taky spomaleny ale necudo ked to nie je nativna app ale starina z 8miciek...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 89 hostů