Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kalmia »

pogo8303 píše:Tak, jak některým nešlo připojit mobil k PC - opravdu špatný ovladač v aktualizacích, jak psal veigy:
https://mspoweruser.com/microsoft-pulls ... oup-users/" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky za tip. Zvolil jsem tu druhou variantu a mobil zase v PC vidím :grin:
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

wosa.w píše:Mám dotaz na ty, kdo mají staženou a používají app Linkedln. Podařilo se vám někomu propojit tuto app s app Lidé? V nastavení Linkedln možnost synchronizace kontaktů je, ale nejsem schopen zjistit jak to funguje a jak to propojit. Na Ntb to normálně funguje a účet Linkedln normálně vidím v propojených účtech. Dík
Bohužel nejde. Já teď jedu na AppLinkShow - LinkedIn a tam to taky nejde, ale na rozdíl od ofiko LinkedIn mi to neháže chyby.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Odporúčam dobru stranku na sledovanie tv - lebo tusim žiadna poriadna app už na to nie je http://www.spusti.net/mobil/" onclick="window.open(this.href);return false;
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Jak jste na tom s kontakty, ve kterých je vpašován den narození, ukazují se vám v kalendáři narozeniny?

Mě ne, a to ani v Lumii. Řekl jsem si, že fajn... odešel jsem s primárním strojkem k Androidu, ale budu nadále používat MS služby, ale okolnosti mě zřejmě přinutí si kontakty přepsat (migrace je chaos, je lepší je mít na jednom místě a aspoň si je protřídím) do Google účtu....
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Zobrazujou. Jak na telefonu, tak na webu.
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Je zvláštní, že v Outlooku v PC i mobilu se nezobrazí, ale v kalendáři Androidu ano.... tak mi ho teda vyndej.... aspoň tohle by fungovat mohlo. Kombinace Android telefonu se službami od MS mi připadá ideální :-)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

To si tam musis zapnut
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Samozřejmě narozky zajfajfknuté mám, tak blbý nejsem :-)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Win je v štádiu neustáleho vyvoja a sitia rýchlou ihlou,ja sa uz nečudujem. Mne po par dňoch prestane fungovať preklápanie obrazu. Čakám na novy build a urobim hr
morlum
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 24, 2014 12:16
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od morlum »

Já mám zas jiný problém s překlápěním obrazu - funguje až moc. Jenom trošku pohnu mobilem a obraz se překlopí a pak nechce jít zpátky, ani když ho natočím nevím jak. :lol: Obvykle pomůže návrat na hlavní obrazovku a zpět...děje se to někomu taky?
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

relouth píše:Win je v štádiu neustáleho vyvoja a sitia rýchlou ihlou,....
rok a čtvrt od oficiálního uvedení W10M tohle brát jako výmluvu a zlehčení už opravdu nelze
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

rado: Mas pocit,ze relouth to povedal, aby nieco ospravedlnil? Podla mna to bolo len ciste konstatovanie, nic viac, nic menej. Aj ked osobne nemam s W10M (takmer) ziadne problemy, stve ma, ze pomaly, ale isto, sa rusia aj bezproblemove apps (aj UWP). Fakt neviem co potom, kedze mam doma AOS 6.0 na tablete a je to cele zle.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

presne tak
rado..pred casom som sa rozhodoval medzi droidom a win novym telefonom a nevyhral ani jeden..ostal som pri 640 a cakam co bude..telefon sluzi zatial v medziach ktore unesiem
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

relouth > i kdybych se nebavil v rovine aplikaci, ktere jsou jednoznacne pro Android, tak sviznost prostredi pri kazdodennim pouziti u L640 proti P8 Lite (coz je dva roky stary telefon stredni tridy) je milion ku jedne pro P8 Lite.... Jasne, prvotni nastaveni aby to bylo co nejprimocarejsi, tak je celkem zdlouhave, ale nyni jsem tam, kde jsem byl v 2013 ale v opacnem gardu.... Tehdy jsem opustil Androida (v 4.2.1.) a presel k L620 proto, abych na mobil nemusel sahnout a vrtat se v nem, aby mi system nelagoval ale makal... dnes je L640 s W10M totez, co kdysi byl A 4.2.1. a P8 Lite s A6 totez, co kdysi L620 s WP8. . Nerikam, ze je A6 idealni, jsou tam veci, ktere mi tam chybi, ale na misce vah je proti W10M mnohem vice kladu, nez zaporu....

Navic kdyz clovek pouziva vsechny MS sluzby plus HERE offline mapy, tak ve sve podstate neni duvod u Androida nebyt :-) Dokonce i to probuzení dvojitym poklepanim uz A6 ma :-)

Dvirka si ale nechavam otevrena, i proto pouzivam stale sluzby MS, nikoliv Google :-)
No, uvidime co s L640 udela blizici se update, pokud to telefon jeste vice zpomali/doku*vi tak stejne alternativa jineho pristroje neni (HP za dvacku fakt kupovat neminim).....

Ale to uz jsem zabrousil s nazorem hodicim se do jineho tematu zde...
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Build.953 ;)
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

953 je co? Nyni nove sestaveni Insider?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

sme v teme ofic buildu ;)

btw..k tomu porovnavaniu telefonov..asi to bude laska k win,preco som stale pri nom..je nelogicka,ale do ineho systemu sa mi vobec nechce..
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

chces rict, ze je novy ofiko build? Ja se priznam, ze nevim, jake cislo bylo naposled a jake asi bude nyni... ve sve podstate od lonskeho podzimu jsem pasivnim uzivatelem W10M :-)
Kreid
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř bře 17, 2010 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Kreid »

hotovyrado píše:chces rict, ze je novy ofiko build? Ja se priznam, ze nevim, jake cislo bylo naposled a jake asi bude nyni... ve sve podstate od lonskeho podzimu jsem pasivnim uzivatelem W10M :-)
Ano. Právě naskočil nový ofiko build 10.0.14393.953
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

po teda dlhom case :)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 79 hostů