Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Jak píšu výše - funguje to, ale má to zpoždění. Tak zkus udělat fotku s tím vším zapnutým, a chvilku počkat. Samozřejmě je potřeba být v dosahu signálu. Jo, a nemusíš používat citaci, když je to hned pod sebou.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

newp: To je známy bug na W10M - jak na kterém mobilu, někdy tam poloha je, někdy ne. Mě to na Lumii 640XL ukládá polohu taky náhodně, někdy ano, někdy ne. Proto jsem ti psal - kup si mobil s normálním operačním systémem... :)

EDIT: na IOS i Androidu jsem NIKDY nezaznamenal problém s polohou u fotek... :)
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Musím zaklepat, že až na to (občasné) zpoždění to funguje.

Ale že je to šlendrián, vo tom žádná.
newp
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv lis 17, 2016 22:32
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 Global

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od newp »

Pišta Hufnágl píše:Jak píšu výše - funguje to, ale má to zpoždění. Tak zkus udělat fotku s tím vším zapnutým, a chvilku počkat. Samozřejmě je potřeba být v dosahu signálu. Jo, a nemusíš používat citaci, když je to hned pod sebou.
Jak to myslis je potřeba být v dosahu signálu? Musim mit zapnute data? Stale zkousim ale ikona Polohy se mi nezobrazi u map to najede hned kdyz stahnu roletku
bronik
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 12, 2013 21:28
Zařízení: Lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od bronik »

JirkaTom píše:bronik: zkoušel jsi odepnout dlaždici Lidí ze Startu, ukončit Lidi a poté dlaždici znovu připnout ?
EDIT: případně po ukončení Lidí a odepnutí dlaždice udělat restart, tj. vypnout a zapnout mobil
JirkaTom: Oboje jsem zkoušel, bez efektu.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

newp píše:Jak to myslis je potřeba být v dosahu signálu? Musim mit zapnute data? Stale zkousim ale ikona Polohy se mi nezobrazi u map to najede hned kdyz stahnu roletku
Myslím GPS. Jako že ve sklepě to nepůjde. Jestli máš signál, všechno správně zapnutý a stejně se poloha neuloží, tak nevím. Zkouším to dneska od oběda, a až na prodlevu je to cajk.
newp
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv lis 17, 2016 22:32
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 Global

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od newp »

Pišta Hufnágl píše:
newp píše:Jak to myslis je potřeba být v dosahu signálu? Musim mit zapnute data? Stale zkousim ale ikona Polohy se mi nezobrazi u map to najede hned kdyz stahnu roletku
Myslím GPS. Jako že ve sklepě to nepůjde. Jestli máš signál, všechno správně zapnutý a stejně se poloha neuloží, tak nevím. Zkouším to dneska od oběda, a až na prodlevu je to cajk.
Tak uz jsem to rozchodil, mel jsem vypnutou kameru po spusteni,zapl jsem aby byla po spusteni a uz to jede,ale mam jeste otazku jsou lepsi mapy od seznamu a nebo ty co jsou v mobilu?
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

Omlouvám se za OT. Manžel bude mít hovor s kolegy z ciziny přes skype. Potřebuje ovšem zjistit své skype ID, které se mu v profilu na mobilu ani v PC vůbec nezobrazuje. U jeho účtu je pouze jeho český email k live účtu. Na svém skypu u něj jako ID vidím live:nick_číslice. Má tedy obchodním partnerům dát toto celé i s tím live nebo stačí pouze nick_číslice. Kdysi jsem mu zřizovala skype, ale on zazdil nějakou konfirmační sms nebo co to bylo. Případně jde změnit skype ID? Chtěla jsem volat na linku MS, ale tam měli jen do 18 hodin...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Taky jsem řešil, protistrana zadala mailovku a našlo to. Po přidání viděl taky live:smetycz, ale na funkci živočicháře to vliv nemělo.
newp
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv lis 17, 2016 22:32
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 Global

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od newp »

No zjisti jsem ze GPS je velmi nepresne da se s tim neco delat?
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Jak, nepřesná? Vojenský zařízení to samozřejmě není...

A která mapa bude vyhovovat zrovna tobě, to teda fakt netuším. :-) Vyzkoušej obě, a udělej si názor sám, ne?
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

bronik píše:
JirkaTom píše:bronik: zkoušel jsi odepnout dlaždici Lidí ze Startu, ukončit Lidi a poté dlaždici znovu připnout ?
EDIT: případně po ukončení Lidí a odepnutí dlaždice udělat restart, tj. vypnout a zapnout mobil
JirkaTom: Oboje jsem zkoušel, bez efektu.
Dnes aktualizace Lidi. Už to běží ? :)
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od groovox »

Jj, už to běží v poho :-)
Balkop
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon úno 08, 2016 0:51
Zařízení: Nokia Lumia 1520, Microsoft Lumia 950 XL

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Balkop »

Zdravím....chcel by som sa len spýtať, či máte tiež problém s náhodnými reštartami na CU? Najmä keď ma telefón okolo 40 a menej % batérie. Chcem odblokovať, zostane čierna obrazovka a buď sa reštartuje sám, alebo sa strašne zahrieva a musím ho reštartovať ja. už som skúsil aj Fast, aj release a všade to začne po chvíli robiť....zopár hodín v poho a potom sa to objaví.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

Už by se mohli aj ten oficiány nejako updstnut, stále len insider a CU oficiálny je jedne veľký bug.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

Balkop píše:Zdravím....chcel by som sa len spýtať, či máte tiež problém s náhodnými reštartami na CU? Najmä keď ma telefón okolo 40 a menej % batérie.
Na telefonu ne, ale když mi klekne tablet a má pod 40% baterie, tak ho bez připojení na nabíječku nenahodím, kdybych se na hlavu stavěl. :(
bronik
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: úte úno 12, 2013 21:28
Zařízení: Lumia 925

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od bronik »

Potvrzuji: po dnešní aktualizaci je aplikace Lidé opět funkční
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

Balkop píše:Zdravím....chcel by som sa len spýtať, či máte tiež problém s náhodnými reštartami na CU? Najmä keď ma telefón okolo 40 a menej % batérie. Chcem odblokovať, zostane čierna obrazovka a buď sa reštartuje sám, alebo sa strašne zahrieva a musím ho reštartovať ja. už som skúsil aj Fast, aj release a všade to začne po chvíli robiť....zopár hodín v poho a potom sa to objaví.
Pokud ti to pada, neni to CU, ale jen shoda nahod a mas v haji baterii.U 950XL je pomalu po roce na vyhozeni a presne takto se chova telefon, pokud je baterie ko/vadna/na vymenu.Pruvodni jevy jsou zahrivani telefonu, zamrzani, restarty = ko baterie.
Balkop
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon úno 08, 2016 0:51
Zařízení: Nokia Lumia 1520, Microsoft Lumia 950 XL

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Balkop »

htcjirka píše:
Balkop píše:Zdravím....chcel by som sa len spýtať, či máte tiež problém s náhodnými reštartami na CU? Najmä keď ma telefón okolo 40 a menej % batérie. Chcem odblokovať, zostane čierna obrazovka a buď sa reštartuje sám, alebo sa strašne zahrieva a musím ho reštartovať ja. už som skúsil aj Fast, aj release a všade to začne po chvíli robiť....zopár hodín v poho a potom sa to objaví.
Pokud ti to pada, neni to CU, ale jen shoda nahod a mas v haji baterii.U 950XL je pomalu po roce na vyhozeni a presne takto se chova telefon, pokud je baterie ko/vadna/na vymenu.Pruvodni jevy jsou zahrivani telefonu, zamrzani, restarty = ko baterie.
Je to iste? lebo pred CU to nikdy nespravilo a ked spravim HR, tak to prvy den funguje normalne a az dalsi den zacne robit restarty. Cital som na jednom fore, ze to maju viaceri uzivatelia, ktori maju micro sd karty s vyssou kapacitou, takze som si skor myslel, ze to je chyba w10m...ono ked som vybral kartu, tak to nerobilo tak casto
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

pokud nechceš hned kupovat novou baterii, tak se můžeš zkusit vrátit na AU a uvidíš...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů