Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

JirkaTom píše:
pogo8303 píše:...........EDIT: Btw. já mám dnes MS Tipy v. 15063.297, tak kde jsi sebral tu verzi ze screenshotu?
To bude právě nějaký zbytek toho špatného osvěžování. Teď když vstoupím do Store, mám tam taky 5.9.1042.0... ;-)
Proč mi měníš čísla v citacích :-D Nevím, teda co má společného ten na Hradě s elektronikou, ale budiž...
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mich77 »

Dnes samovolný restart jen tak na stole, po více než roce. CU se opravdu povedl :tlem:
O víkendu několik záseků při focení se zamčeným telefonem. Na AU to dělalo jen Hello, teď už to dělá i obyčejný pin. Prostě napřed odemknout, pak fotit, jinak počítat s černou tmou a tvrdým restartem...
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

pogo8303: Na to číslo (v citaci) jsem koukal jak blbý... dal jsem Citace, odeslalo se to správně a pak zobrazovalo něco jiného :?: Tak jsem to přeeditoval... :)
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

street-dog píše:Mám vše zapnuté a stejně mě to na mail neupozorní :(
A provedl jsi tu nezbytnou opičárnu s odepnutím a znovupřipnutím dlaždice?
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

rozmysalm co je lepsie pre 950XL ?
CU ci AU ? na CU mam probolemy ktore som uz spominal, AU som realne nepouzival kedze CU vyslo pred kupenim fonu.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Ja som si preriedil zoznam bugov co som mal

http://techblog.sk/bug-windows10mobile/" onclick="window.open(this.href);return false;

A už je to slusne pouzitelné - na AU by som nešiel - aj to ked si všimneš tak bugy sa tykajú app ktoré su samostatne aktualizovateľné
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Sinpa »

Otázky jestli je odstraní, třeba ta klávesnice v Edge je na rozbiti drzky (nebo telefonu :) ).
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

No ak je toto slusne a pouzitelne, tak potom prvému co mi povie ako je android zlo a zabugovany sa nie ze vysmejem do ksichtu ale rovno poslem na psychytriu.

Za posledny rok som vystriedal mnoho telefónov, zvacsa droidy, nejake BlackBerry, ale to co robi ta W10M je neslychane, normalne hamba a lutujem kazdeho kto to musi realne pouzivat a este to oznacuje za pouzitelne a normalne chovanie.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

Já jsem skoro rozhodnutý se vrátit na AU, protože co mi dělá Messenger na CU nemá obdoby...
hamoun
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: úte úno 05, 2013 8:48
Zařízení: Nokia 930 (W10M)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hamoun »

imprerator:
"Po zrušení budíka je na dlažici stále ikonka v krúžku označujúc aktívny budík.
Riešenie : Zapnite a vypnite budík v aplikácii, ikonka zmizne"

to uz je tak mesic nebo vic odstranene ... pomohla nejaka aktualizace budiku ...
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

kllr007 píše:No ak je toto slusne a pouzitelne, tak potom prvému co mi povie ako je android zlo a zabugovany sa nie ze vysmejem do ksichtu ale rovno poslem na psychytriu.
Nemyslis, ze su tu trochu silne slova? Kazdy predsa pouziva telefon inak a problemy, ktore mas ty na W10 a nemas na droide, moze mat dotycny uplne opacne. Ja napr. nepouzivam nic od FB (v podstate ani WhatsApp uz moc nie, vratil som sa k Skypu) a som max. spokojny. Ale ako priklad toho, co pisem, mozem spomenut Sofa Score. Mam to nainstalovane na mobile s W10, na prac. aj sukromnom PC s W10 aj na droidovom tablete (AOS 6.0). Kde blbnu notifikacie? Iba na droide. Notifikacia o gole alebo pripomienka, ze zapas zacne za pol hodku sa na tablete objavi aj 2 hodiny po zapase. Ani na jednom zariadeni s W10 sa mi to este nestalo (vzdy notifikovalo v rozmedzi 5 min). K droidu sa ale momentalne nebudem viac vyjadrovat, uz ho pouzivaju iba deti na youtube, na nic ine nie je vhodny. Co sa CU tyka, nemozem povedat, ze super, lebo som si v podstate ziadnej zmeny nevsimol. Ale po pociatocnom probleme s outlook mail a problemoch s notifikaciami momentalne nemam ziadny problem.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Hankin pravdu mas, ale mam zas niečo iné a tiež staré - zapni si časovač a pauzni ho a spadne
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

imperator: Myslis obycajny Timer? Lebo spustam/pauzujem stale dookola a este mi to nepadlo.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Hej časovač čo odpocitava, mal som to aj na AU a mam to na viacerých zariadeniach
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od groovox »

veigy píše:Já jsem skoro rozhodnutý se vrátit na AU, protože co mi dělá Messenger na CU nemá obdoby...
mně Messenger na CU nepadá a jede v poho, mám ale Messenger(Beta). Co nejde ale vůbec spustit a jen se načítá, a dokonce nejde vůbec zavřít! je DailyPic. :!: :roll:
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

Krayzie - Messenger ani FB ani whatsapp nepouzivam nikde. A nie niesu to silne slova, jednoducho ten system prakticky nefunguje, neda sa nan spolahnut a naozaj si neviem predstavit že by som bol nan odkazany nejako dlhsie (a to som niekolko rokov pouzival WP7/8/8.1). Nehnevaj sa ale porovnavat notifikacie golu (?) so samovolnymi restartami, nezvoniacimi budikmi, blbnucim edge a pod je trosku ina kava. Nehovorim ze na droide to tiez nieje, ale porovnaj si na kolkych zariadeniach ho mas, a tie 4-5 zariadenia s W10M na ktore MS mohol optimalizovat tak ze by sa aj Apple hambil. Ale to nie, Mame 2 druhy insider buildov a aj tak v stable oficiálnej OTA su take detske chyby ktorých nieje malo.

Nemam problem s mensim mnozstvom app, nemam problem ani s MS ekosystémom, prakticky mi vyhovuje viac, ale jednoducho to nefunguje.
(K droidu ktory podla teba pouzivaju iba deti sa ani vyjadrovat nebudem, je mi jasne ze taky businessman ako ty bugy W10M povazuje snad za vynimocnost a featuru)


PS: fakt toto neberte ako hate, ale ako pohlad cloveka co dleh roky pouztival a bol spokojny s 8.1, po prichode W10M si dal pauzu a vyksusal viacero droidov, a teraz cely stastny ze vsak snad to uz za ten rok vyladili kupi najlepsiu moznu lumiu a je sklamany viac ako z lowend androida)
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od niki66 »

imperator píše:Hej časovač čo odpocitava, mal som to aj na AU a mam to na viacerých zariadeniach
Nj skusil som a padlo to. Smutne :)
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od niki66 »

groovox píše:
veigy píše:Já jsem skoro rozhodnutý se vrátit na AU, protože co mi dělá Messenger na CU nemá obdoby...
mně Messenger na CU nepadá a jede v poho, mám ale Messenger(Beta). Co nejde ale vůbec spustit a jen se načítá, a dokonce nejde vůbec zavřít! je DailyPic. :!: :roll:
Mne ide mesenger normalne. Nemam beta a pohoda. Ked dam zdielat fotku, tak ju v rychlo prehlade nezobrazi, ale ak dam otvorit galeriu je tam. Konecne :)
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od zlieva »

to groovox:


Mal som podobný problém z dvoma aplikáciami, zaujímavé že len na jednom mobile..... Jednu som odinštaloval a znova nainštaloval a už fachčí..... Druhú som v nastaveniach v zozname aplikácií dal zresetovať a tiež už normálne funguje. Takže vyskúšaj ju zresetovať, snáď to pomôže......
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od veigy »

groovox píše:
veigy píše:Já jsem skoro rozhodnutý se vrátit na AU, protože co mi dělá Messenger na CU nemá obdoby...
mně Messenger na CU nepadá a jede v poho, mám ale Messenger(Beta). Co nejde ale vůbec spustit a jen se načítá, a dokonce nejde vůbec zavřít! je DailyPic. :!: :roll:
Mě taky nepadá, ani nijak nedělá problémy, ale stačí abych shodil Mess na lištu, vyfotil fotku a chtěl spustit Mess znovu, tak se načítá celý znovu... vůbec nedrží v paměti...

Beta i ofiko se chová stejně...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů