Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

figaro69 píše:Tak po 48 hod. od WDRT je zápis v registri {BBC57C87-46AF-4C2C-824E-AC8104CCEB38} v "Oznámenia a akcie" opäť prítomný. Stalo sa to ešte pred nainštalovaním poslednej včerajšej aktualizácie.

Aj batéria vydrží po CU menej ako tomu bolo predtým. Už na to kašlem.
take cisla v ounameniach som mal uz pred CU

ohldom baterky a vykonu je CU v riti..nieco musi stale robit na pozadi.pretoze sa mi mierne trha skrolovanie takmer vsade
JozefK
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob kvě 06, 2017 10:01
Zařízení: L640

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JozefK »

relouth: Nie si v tom sám. Také sekanie som nezažil ani na Galaxy Ace 1 s Androidom 2.3. Pohyb v mailoch, po stránke, v nastaveniach je prakticky nemožný. Toto je pomaly na žalobu, keďže mi znemožnili používať zariadenie.
Edit: Reštart pomohol, už sa aspoň dá používať. Niečo sa tam muselo pekne zacykliť.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Tak včerejší update malinko spravil dojem z CU, bych napsal ještě tak před čtvrt hodinou.

Teď jsem zjistil, že pořád trvá bug, když mi přijde mail, tak ten krám zařve, zavibruje, ale už se nerozsvítí displej!

Včera WDRT, natahání updatů, HR bez obnovení.

Jestli dneska někdo jdete na ten insider meeting, měl bych prosbu, hoďte jim někdo za mě šutrák do obličeje, dík.
hdcz
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 06, 2013 7:55
Zařízení: Nokia 950 Black

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hdcz »

Taky hlasim problemy s vydrzi na Lumia 950. Predtim to bylo lepsi. A kdyz spustim hru farma tak se vybiji mega rychle uplne. za dve hodky je KO..des :-) nastesti to dcera uz hraje na 830 a tam to vydrzi teda dele. Zajimave. A mam pribrzdene v menu treba oznameni kdyz chci neco vypnout a zapnout..jako by se to zasekavalo. HR jsem nedelal. Nemuzu ted. No jeste ma cem stale pracovat. :-)
vauvauvau
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 206
Registrován: stř zář 11, 2013 12:01
Zařízení: LUMIA 950

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od vauvauvau »

localization for slovak - co to updatuje vlastne?
Uživatelský avatar
mposvar
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 403
Registrován: stř zář 03, 2014 13:40
Zařízení: Telefon

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od mposvar »

To taky nevím :-)
Ale co vím, že to trvá hodně dlouho...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

je to normalny kumulative update

http://www.windowsapps.cz/stahujte-buil ... -telefony/" onclick="window.open(this.href);return false;

akorat to ma blby nazov - resp sa to tvari ako ked si pridate klavesnicu alebo jazyk a dohravaju sa dodatocne jazykove balicky...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od niki66 »

ci boha kazdy den nieco ine sa stve :) snad to este nejaku chvilu vydrzim :) teraz viber nehadze oznamenia o spravach, akokeby som ho ani nemal nainstalovany, vcera wifi sa sama odpajala pripajala, ked som telefon zapol sa pripojilo ked som vypol displej sa odpojilo. Proste kazdy den nieco nove :)) to nedostane clovek len tak hocikde :)
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

SmetyCZ píše:Tak včerejší update malinko spravil dojem z CU, bych napsal ještě tak před čtvrt hodinou.

Teď jsem zjistil, že pořád trvá bug, když mi přijde mail, tak ten krám zařve, zavibruje, ale už se nerozsvítí displej!

Včera WDRT, natahání updatů, HR bez obnovení.

Jestli dneska někdo jdete na ten insider meeting, měl bych prosbu, hoďte jim někdo za mě šutrák do obličeje, dík.
Takže pomohlo zapnout "Zobrazovat informační oznámení". Proč to bylo vypnuté, netuším a radši ani nechci vědět důvod. U ostatních aplikací (Facebook) je to standardně zapnuté, proč to vypnuli u Mailu... ach jo.
Uživatelský avatar
Antuch
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 117
Registrován: pát říj 25, 2013 5:51
Zařízení: Asus Zenfone 5
Bydliště: Trutnov Pyčo!!!

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Antuch »

přispěju taky svou troškou postřehů...

na 950 Xl jsem měl insider do minulého týdne,ale nebavila mě výdrž baterie. Takže jsem přešel přes WDRT zpět, pak přes 2 aktualice na CU a pro jistotu továrko.
Chyby, co mě stále serou:
-nejde mi absolutně spárovat BT sada handsfree od nokie, kterou s mobilem používám už od začátku.
-nelze označit víc vláken zpráv v sms a smazat je najednou, hází to chybu a odkaz někam na internet.
-baterka stále slabá
-v mailu mi pořád blbne jeden účet, i přesto, že vše je správně nastaveno
-počasí na zamykací obrazovce se záhadně ztrácí a zase objevuje
-od insideru jsem si všiml, že když mám zapnutý spořič baterky, tak pak nefunguje glance screen, do té doby fungoval i se zaplým spořičem.
podotýkám, že využívám maximum apek od Microsoftu a mám jen kancelářské věci, outlook, atd. nehraju hry a opravdu v tom nemám žádný bastl.

Horší na tom je, že teď používám měsíc nový alcatel pop 4 6" prakticky se stejným nastavením, stejné app od microsoftu a musím bohužel uznat, že mě dost příjemně překvapil. S polovičním výkonem (AnTuTu 44000) je pocitově rychlejší a zatím nebuguje.
Nostalgicky občas vyměním sim zase do 950 xl, ale už mi moc nechybí k tomu, abych se rozhodl jeden z telefonů prodat:-/
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od spellshaper »

htcjirka píše:Samozrejme, ze bude.Ja jsem zase na 830 a 930 zmenil nachvilku jen model telefonu a take uz to chodi samo.
Já bych to zase za takovou samozřejmost nepovažoval. Sám MS oznámil, že 930 je již nepodporované zařízení. Sice slíbil, že těm co CU už mají budou aktualizace chodit, ale jak známe MS, to se může kdykoli změnit. :roll:
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

ak tam CU uz maz, nevymazu ti ho :) aktualizacie v ramci CU zatial chodia, mohli by ich zakazat, ale naco?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

spellshaper píše:Já bych to zase za takovou samozřejmost nepovažoval. Sám MS oznámil, že 930 je již nepodporované zařízení. Sice slíbil, že těm co CU už mají budou aktualizace chodit, ale jak známe MS, to se může kdykoli změnit. :roll:
Na tom vubec nezalezi, protoze kdykoliv z toho udelas podporovane zarizeni.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od spellshaper »

To vím, ale mluvím tu o "oficiálním" updatu. Tedy aktualizaci bez změny registrů. Což mě osobně velmi zajímá, protože změnu na zařízení nemám.
qwerty: Stejně bychom se mohli ptát, proč MS zakázal samotný CU, když na 930 prý běží nejlépe :)
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od groovox »

htcJirka: "Brzy jsem dam navod na stary Glance, ktery byl jeste pred AU, ktery ma o mnoho vice moznosti a nastaveni, vcetne fontu a zadny sporic ho nevypina.Potrebuji dootestovat jeste postup, aby tam nebylo mnoho zbytecnych kroku a bylo to co nejvice blbovzdorne.Udelam na jedne z 950XL HR a zacnu to jakoby delat od zacatku."

supr, držím palce, těším se, díky ;-)
newp
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv lis 17, 2016 22:32
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 Global

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od newp »

Zdravim taky se potykam rychle ubyvajici baterii. Ted mi to nabije na 1den a 15 hod a pred CU jsem mel viz obrazek:
https://s2.postimg.org/931bafb2x/wp_ss_ ... 3_0001.png" onclick="window.open(this.href);return false;

A jeste jsem se chtel zeptat na CU na PC zatim mi jeste nic pres aktualizace neprislo. Mate to uz nekdo pres AU? Diky
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

spellshaper píše:To vím, ale mluvím tu o "oficiálním" updatu. Tedy aktualizaci bez změny registrů. Což mě osobně velmi zajímá, protože to nemám.
qwerty: Stejně bychom se mohli ptát, proč MS zakázal samotný CU, když na 930 prý běží nejlépe :)
To je uplne jednoduche: starsie zariadenia nedostanu nove vydania, iba opravy v ramci vydania, pokial sa budu vydavat. Nic sokujuce v tom nehladaj. Casom sa "dockaju" aj Lumie, ktore este updaty dostavaju.
kllr007
smartguru
smartguru
Příspěvky: 692
Registrován: úte zář 11, 2012 12:54
Zařízení: OnePlus 3
Bydliště: Žilina (SR)

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kllr007 »

newp píše:Zdravim taky se potykam rychle ubyvajici baterii. Ted mi to nabije na 1den a 15 hod a pred CU jsem mel viz obrazek:
https://s2.postimg.org/931bafb2x/wp_ss_ ... 3_0001.png" onclick="window.open(this.href);return false;

A jeste jsem se chtel zeptat na CU na PC zatim mi jeste nic pres aktualizace neprislo. Mate to uz nekdo pres AU? Diky
Nechapem co vsetci mate s tym odhadovanym casom. To nezodpoveda realite. Je to matematicky vypocitane na zaklade sucasneho (pripadne z par minut spat) pouzivania. Aj na NB mi ukazuje ze baterka zostava 10 hodin, a otvorim prehravac videa, pripadne net a ked potom pozriem uz pise ze 4 hodiny... jednoducho to je nic nehovoriaci udaj o buducnosti.
Realne si viet otestovat vydrz tak ze ho budes pouzivat ako vzdy a budes vediet ci vydrzal dlhsie alebo nie.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

Zistil som,že zvonenie sa da už nahrať aj z onedrive
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Můžete prosím někdo stáhnout aplikaci Explorer for 9gag a pustit jí? Funguje vám? Díky
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů