Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Rado mas tam tu app takže problém vyrieseny :-)
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

jo, za odkaz díky, nainstaluji si ji :-)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

hotovyrado píše:
pogo8303 píše: Měsíční a tedy opakující se je tam 1-28 - tobě to zřejmě přijde nelogické
To snad nemyslíš vážně! Obvyklý počet dnů v měsíci je +2/+3 proti 28 dnům! Pokud někdo má začátek periody 30, tak opravdu má data ze zbylých dnů dopočítávat? K čemu pak takový Data meter je?
Opět sis z toho použil jen to, co se hodí tobě, že tam přiznám bug o kterém nemáš ani páru tě už nezajímá - nemá cenu s Tebou normálně diskutovat poslední pokus: Přijde mi normální, že pokud si chci nastavit jednorázový tarif - což je i tvůj momentální případ - nastavím si ho jak chci. Dále mi přijde celkem logické, že operátoři standardně OPAKUJÍCI SE - tedy pravidelně měsíc co měsíc běžící tarif účtují od jiných dnů než 28-31. Pokud znáš někoho, kdo má takto nastavený MĚSÍČNÍ tarif, pak uznávám, je to bug. Já nikoho takového neznám.
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Nikde není řečeno, že MĚSÍČNÍ tarif nemůže mít začátek periody 29-31 v měsíci. MEGAFON RU (Life UA taktéž) jej má tehdy, když je podepsaná smlouva, pokud si koupíš samobnovovací balíček od Kaktusu 29. tak je začátek 29!!!! ne 28 ani ne 1!! Pokud mám (byť na předplacence, ale obnovující se) tarif který má periodu 29, tak je to prostě MĚSÍČNÍ tarif, nikoliv jednorázový tečka!! Jsi to Ty, kdo to co se mu nehodí do krámu bagatelizuje/popírá, je mi Tě lidsky líto, protože Tvé uvažování je UBOHÉ... Z mé strany vše... házet perly sviním?
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od pogo8303 »

Odcitoval sis co se ti hodilo, ta nadutost a ubohost čiší spíše z tvých 25ti vykřičníků, nedokážeš přijmout názor jiných. Jsi jednička, a jediné tvé názory jsou správné - to je opravdu všechno, co bych k ti řekl, narozdíl od tebe už s touhle jednostrannou diskuzí fakt končím. Kde nic neni, ani smrt nebere.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Marty04 »

Už mě opravdu W10M otravuje. Dnes pro změnu po odemknutí obrazovky černý displej, který se rozsvítil az po deseti vteřinách. Potom se to na chvíli srovnalo, ale po pár minutách v kapse opět stejný problém. Restart to jako vždy srovná, ale prostě Redstone mi připadá fakt horší než byly poslední buildy Threshold. Možná je to opravdu tím, že na něj nevyšel doteď firmware. Fakt je to škoda, že takové hloupé chyby sráží 950 XL vaz.
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Zase až tolik změn oproti TH tam není, tak nevidím důvod pro nový FW. Kdyby tam byly nové funkce s glance screen nebo čidlama, tak ok. Ale takhle?
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Marty04 »

Hlavně GS od Redstone nefunguje, jak má. Neukazuje nabíjení, notifikace se zobrazují se zpožděním.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Mahtiel »

Nebyla nějaká aktualizace FB? Manželovi na L 640 nejde sdílet na FB přímo z galerie fotografií. Možnost FB prostě zmizela. Musí vlézt do FB a až pak sdílet.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od iljusin66 »

Ad opakování 29.-31. v měsíci. Psal jsem kdysi kalendářovou aplikaci, kde se daly nastavit opakující se události s měsíční periodou. Taky jsem tam dal možnost pouze 1-28, protože je, dle mého soudu, pitomost dávat měsíční periodu na dny, které nejsou každý měsíc. Aplikace funguje cca 8 let, používají ji tisíce uživatelů, nikdo si na to nikdy nestěžoval.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

iljusin66 : tak to sa este nedostala do ruk radovi :D

inak je vôbec pouzitelne tlacitko "lupy" ? bing je onicom a v telefone mi to nejak nevyhladava
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od TomasSX1 »

Rado: periody ako v SK, AT, DE su vzdy bud 8 alebo 21-24 den v mesiaci. Nikdy 29-31. Neviem odkial beries ze zuctovacie obdobje ti zacina od dna podpisu zmluvy. Je to cudne, lebo normlane je to tak ze zaplatis len ekvivalent za obdobie od podpisu zmluvy do konca zuctovacieho obdobia.

Imperator: tiez som sa cudoval ze to nevyhladava v Telefone...
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

TomasSX1 > pro min chapave/jednodussi....


1. V RF/UA zacina zuctovaci obdobi dnem podpisu smlouvy, mam treti smlouvu, vzdy tomu tak bylo
2. V pripade aktivace samoobnovaciho balicku napr u Kaktusu je to rovnez dano datem, ktery si zvolis, a jedna se o MESICNI, nikoliv jednorazovy datovy plan - skutecnost, ze se jedna o predplacenku je prece irelevantni!
3. Stojim si za tim, ze se jedna o dalsi evidentni bug, ale stejne tak jsem si zvykl na to, ze "nekteri" zde budou obhajovat chyby MS i na smrtelne posteli....

Jde o princip, kazdy soudny a svepravny clovek (netroufam si ale tipovat, komu ze zdejsich diskuteru jsou tyto vlastnosti dany) musi uznat, ze takhle to byt nema a pokud si mam mit moznost nastavit datovy limit, tak tak, jak JA CHCI, coz znamena na zaklade kazdeho z 31. dnu v mesici (a moznost 1-31 je u WP8.1, u vsech Androidu standardnich, i napr u alternativnich CM, MIUI, LeWa, je i u iOS)..... ale to jsme zase u toho "hazeni perel svinim" kdy pokud nekdo nechce, tak neuzna ani to, ze je snih bily....
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od SmetyCZ »

Když by to teoreticky fungovalo a nastavíš si 30., co to udělá v únoru?
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

To Ti povim v unoru u Kaktusu, kde mam 30. Budto se to 28 utne, nebo se to posune na druheho :-)
V kazdem pripade opakuji, ze nejde o nejaka data, vzdy mi zbudou, ale o moznost volby si to nastavit dle sebe, treba ani ne kvuli operatorovi, ale kvuli sobe... ale uz to neresme, zacina 1/4 finale MS v sipkach :-)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

smety neviem ako to ma ten kaktus ked to je na predplatenku tak to je divne - ale napr u nas keby si si aktivoval u 4ky internet a obnovoval by sa kazdych 30 dni - tak keby si si ho aktivoval napr 31 januara tak by ti vydrzal do 2. marca atd - radovi som dal odkaz na app kde je nastavenie ze od dnes kazdych napr 30 dni ci iny interval a potom to uz funguje ako ma - jedna sa ozaj o pripad ked sa internet neobnovuje dany den v mesiaci - ale kazdych 30 dni (pravdepodobne pripad karty na dobijanie) kazdopadne urcite to nie je bug ale vlastnost data sensu - ale kedze vo w10 je uz pristup k nacitavaniu spotreby dat cez dni tak ta appka robi aj krasne grafy a ma moznosti nastavenia rovnako ma aj ovela krajsiu dlazdicu tak nie je co riesit - ved na androide je to tak ze vlastnosti ktore nemal system si vzdy dotiahol appkami...

inak na ios nie je blokovanie "neznameho" hovoru resp skrytého cisla - neda sa to vyriesit ani aplikáciou - "bug" ci vlastnost ? a na ipade nie je "systemova" kalkulacka - treba doinstalovat 3rd party kalkulacku - "bug" ci vlastnost ? :D a tak dale
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

Jestli tedy mohu, Vodafone mi i když jsem smlouvu uzavíral nějak po začátku měsíce, nabídl účtovací období taky jen 1., 14.(?) a 25.
Přijde mi to logické, pokud to má být pravidelně, daný den v kalendářním měsíci, musí to být den, který je pokaždé.
Je rozdíl mít účtovací období "Každého 25." nebo "Každých 31 dní".
Toto jsem přiznávám nikdy nesledoval, protože 1,5GB prostě nevyplácám.
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od zlieva »

Inač teraz som skúšal na starej L920 z WP8.1 nastaviť ten limit a ponuka to tiež len možnosti 1-28. Či to bolo niekedy inač, neviem, mám neobmedzený paušál, takže to neriešim.
Proky_cze
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: stř čer 11, 2014 21:27
Zařízení: L950, L930, L920

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Proky_cze »

tgriger píše: Stačí na stránke https://calendar.google.com/calendar/iphoneselect" onclick="window.open(this.href);return false; zaškrtnúť čo chcete zo zdieľaných kalendárov vidieť a zobrazia sa na Windows Phone i iPhone vo vstavaných kalendár aplikáciách.
Být poblíž, dám ti pusu ;). Dlouho jsem se trápil, jak vidět sdílený Google kalendář v telefonu. Padlo hodně nepěkných slov jak na stranu šmíráka, tak na stranu SW mrviče, proč to nejde. Ale tvůj odkaz funguje skvěle. Díky.
Nechápu, proč to není někde v nastavaní Gkalendáře hned vidět...
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od tgriger »

[emoji1] Tak to som rád že nie som po blízku, asi by som pusu neocenil.
Je to schované, aby propagoval google svoju platformu, iné vysvetlenie nemám.
Som ale rad že to funguje a niekomu aj pomohlo.
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů