Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
Odpovědět
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od JirkaTom »

On je v Insider RP totiž stejný build, jako ofiko... ;-)
Uživatelský avatar
ransot
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: úte črc 09, 2013 14:54
Zařízení: Lumia 950, Moto G5 plus
Bydliště: Slovensko

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od ransot »

Niekde to tu bolo ale neviem to najst....ako vymazem tu skratku kopirovany text ked pisem nejaku spravu?
-ide mi to posunutim do lava , no pri pisani dalsej spravy to tam je znova...
niki66
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 322
Registrován: pát říj 25, 2013 15:48
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od niki66 »

SmetyCZ píše: Jo a jak všichni máte updatovanej Messenger s landscape, tak u mě nic. Žádnej update.
Tak mne sa mess upgradoval az vcera, hned som skusil volat a fungovalo ako tu pisali ludia, potom som vypol a uz neslo telefonovat ani videochat :D landscape ale funguje no :) skoda ze to nevedia spravit tak ako inde.
Aldo
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv říj 20, 2016 22:05
Zařízení: Huawei

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Aldo »

invia píše:Po posledni aktualizaci odmita nabehnout edge. Stalo se to jeste nekomu? Objevi se logo edge asi na 1 sekundu a spadne zpatky na hlavni obrazovku. Jinak restart zarizeni nepomohl :(
V sobotu jsem to měl stejně, dnes už naběhne okamžitě
kubik1977
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: ned zář 21, 2014 15:05
Zařízení: Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od kubik1977 »

htcjirka píše:Tak to zkus manualne, zapni si v nastaveni vyvojarsky rezim.Odinstaluj puvodni skype, pokud tam nejaky mas.
Stahni si skype z odkazu, který sem davam, dej si ho do telefonu kamkoliv, najdi průzkumníkem, spust, potvrd instalaci a chvilku počkej.Nebude to nic ukazovat a chvilku potrva nez se objevi mezi aplikacemi.

https://uloz.to/!T0cCftf8gOgf/microsoft ... appxbundle" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten skype prestal fungovať po dvoch dňoch. Vôbec sa nedá otvorit-prihlasit
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od htcjirka »

U mě nadále funkcni, asi mas nakopnuty systém, zkus ho odinstalovat a stahnout normale přes store, pokud nepujde, ceka te obnova do tovarnich dat.
Martin1102
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 11, 2013 13:33
Zařízení: předchozí L820 , stávajcící L930
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Martin1102 »

-Pavel- píše:Martin1102: zkusil jsi obnovení a instalaci bez zálohy ? Jinak si zvykni, skoro každý tu má nějaký problém, jenom jeden za ty léta si na nic nestěžuje. Zkus to obnovení a písní. 8.1 opravdu fungovaly, desítky jsou nedodělané, syrové a chyby mají neomluvitelné. ;-)
Ahoj,
toto jsem přesně udělal, tovární nastavení, bez obnov ze zálohy, všechno nový a čistý, problémy stále stejné, dokonce jsem zjistil že kamarád mého kolegy má naprosto stejné problémy , také s L930 a také až po přechodu na W10 :( takže jak píše o post vejš jirkaHtc, že to musí být HW problém, tak určitě není, protože i mě i jemu s W8.1 se toto nedělo a že by se ve stejnou dobu dobu,naprosto stejně "porouchaly HW" dva telefony, mi přijde menší pravděpodobnost než vyhrát ve sportce...je to smutný ale pořád se nemůžu přemluvit si zase vše zazálohovat a pokusit tam dát zpátky starý W8.1 který sice nemaj některý funkce ale fungovaly líp než tato "nedodělávka" se*re mě to protože sem na ten tel už dost zvyklej ale tohle je fakt víc pro zlost než aby to fungovalo normálně. :cry:
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

nebo si to konečně přinat, nad mobilníma Win10 zlomit hůl, jako já..
zase se na pár let přemístit jinam a pak se uvidí.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Radim to by som aj ja rad - mal som doma android, rýchly a viacmenej bezbugovy - ale nebavil ma, nepracovalo sa mi s nim dobre... Ale komu to je jedno tak jasne polepší si...
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Papek »

S tym Skypom by som hladal problem v prepojení kontaktov. Kedysi som mal podobny problem. Vtedy som nepovolil prepojenie kontaktov a SMS do Skypu. Lenze ono aj ked to nepovolis, tak je tento proces akoby uz rozbehnuty. Nasledne som tusim nainstaloval UWP verziu a ostalo to zaseknute a Skype nefungoval. Ak si dobre spominam, tak som to vyriesil tak, ze som nahodil klasicky Skype (ten s biely pozadim), tam som povolil prepojenie kontaktov a SMS a nasledne som to hned zrusil. Az potom som mohol prejst na tu novsiu verziu. Teraz mi Skype funguje v poriadku.
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Radim Stehlík »

imperator píše:Radim to by som aj ja rad - mal som doma android, rýchly a viacmenej bezbugovy - ale nebavil ma, nepracovalo sa mi s nim dobre... Ale komu to je jedno tak jasne polepší si...
Na druhou stranu jak se ti musí pracovat s nečím, co furt nefunguje jak má? Nemyslím tím nic odbornýho, ale když se mi neuloží natočený video, při otvírání Galerie musíš čekat.. FB nesmysly chtějí 2GB = defacto použitelný jen na 2 modelech 950. Dřív jsem byl taky spokojenej, že "to funguje". Teď mě točí, "že to nefunguje"

Paradoxně trochu klika, že jsem po 820 protlačil aby mi v práci dali služební 640. Už po 2. půjde na reklamaci protože se každý den nezjistitelně odhlásí od sítě. Tak doufám, že ž to nebudou opravovat a budu si moct objednat něco jinýho.
Druhá možnost je, že si po pár letech koupím zas svůj telefon.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

slav: Ake ego? Co si nikto neprizna? Myslis, ze si nepriznam, ze som sa za posledny rok pokusal 3x prejst na droida, ale po tyzdni som to vzdal (Xperia Z5 Compact, Nexus 5X)?
HW: U konkurencie neexistuje telefon, ktory by sa vyrovnal L950 - GS, QI, kvalitny fotak. Mozno tak S7, ale tie telefony sa mi hnusia a ma ich skoro kazdy.
SW: Nech je droid momentalne akokolvek vyladeny a aj rychly (nemam problem priznat, ze je rychlejsi ako W10M, aj ked stale obcas zalaguje), tak sa mi jednuducho hnusi. Stale som sa snazil, aby vyzeral ako W10M, snazil som sa ho pouzivat ako W10M. Ked sa mi aj podarilo si nastavit HS tak ako u W10M, tak to bolo len HS, co znamena, ze vsetko ostatne bol stale vizualne droid. Nepomohla ziadna tema, ziadny icon pack, nech som robil, co som robil, vzdy som nasiel miesta, kde som videl droida. A ani tie aplikacie nie su ziadne terno. Sice najdem appku na vsetko, ale celkovy dojem je hrozny. Kazda appka ine ovladanie, kazda appka iny design, strach a hroza. Kedze ja nepouzivam ziadne socialne siete, tak ma obchadzaju problemy s FB, messengerom, instagramom, snapchatom, ... Jedine, co mi na telefone chyba je inovovana aplikacia na SME.sk s moznostou citania zamknutych clankov, ale nie je to nic hrozne, lebo zamknuty clanok si otvorim v EDGE a hned sa odomkne. Ked mam porovnat zopar najpouzivanejsich aplikacii na W10/AOS platformach tak:
Outlook - jednoznacne mi najviac vyhovuje ten na W10 (design, linked inboxes, moznost pripnutia samostatnych LS na plochu pre rozne ucty, ...)
SofaScore - uplne rovnake na oboch
SME.sk - designovo jednoznacne na WP/W10M, funkcne droid
NextGen Reader - na droide som nenasiel alternative, ktora by mi vyhovovala
Trakter - nehladal som alternative na droide, som maximalne spokojny s UWP na W10
IMDB - designom jednoznacne vedie WP/W10M (je to otras na droide), zial postupne sa stave nepouzitelnou (uz nezobrazuje ani obrazky).

Zatial som to vyriesil po svojom tak, ze mam doma tablet s AOS 6.0, resp. ho maju deti, lebo uz tyzden som ho nemal dovod zapnut (asi mi vazne ziadna appka z AOS nejako nechyba). Ale je to v kratkom case uz druhy tablet, lebo najskor som sa nechal "ukecat" na super tablet Huawei Mediapad M2, ale ta stupidna "premiovost" ma donutila ho po 2 dnoch posunut dalej. Ruky by som dolamal idiotom, co chcu/vyrabaju telefony/tablety s celokovovou zadnou castou.

Skype sice moc nepouzivam, ale zatial s nim nemam ziadny problem.
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Krayzie »

Radim Stehlík píše:Na druhou stranu jak se ti musí pracovat s nečím, co furt nefunguje jak má?
Urcite, ak by som mal pouzivat nieco, co nefunguje, urcite by som menil. Ale az na drobnosti typu notifikacia o aktualizacii appky po manualnom vyvolani, ale chybajuca notifikacia pri automatickej aktualizacii, mi vsetko (co aktivne pouzivam) funguje.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Marty04 »

Tak jsem musel telefon obnovit pomocí WDRT, jelikož po posledním ofiko buildu mi začaly padat aplikace třetích stran. A jejich reinstall to neřešil. Jen restart, ale i tak se chyba během chvíle projevila znova. No tak jsem si prošel celým známým procesem flashnutí a poté nainstalování posledního buildu AU. No a najednou koukám a v nastavení SIM najednou chybí položka "aktualizace nastavení mého mobilního operátora" nebo tak nějak. To to odebrali nebo nějakej šotek během aktualizace telefonu nebo jak tomu mám rozumět?
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od relouth »

neni to tam
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od Marty04 »

Tak fajn. Aspoň mám jasno.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od imperator »

Zdravím ľudia, môj prvý článok na blogu je tu :)

Zaujíma vôbec niekoho Surface Phone ?

Pozrite pokomentujte ďakujem
hotovyrado

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od hotovyrado »

Pokud někdo přešel (s primárním přístrojem - jako já) od Woken k druhé platformě, tak podle mě nepřejde zpět k W. jen kvůli Surface Phone, ale jen proto že/až je jejich stávající platforma na*ere... Upřímně já už čtu tohle fórum jen jako "duševní stravu" trápících se uživatelů, to ovšem neznamená, že chodím do diskusí k Androidu. Nemám důvod cokoliv řešit, telefon (viz můj popisek) mi poprvé od L620 s WP8.1 funguje bez problémů a vůbec poprvé za dobu smartphonu nejsem omezen funkcema a programovým vybavením, které mají ostatní.... Tohle je každého boj, marnit drahocenný životní čas vrtáním se v telefonu, nebo života užívat.....
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od qwerty »

Ale vrtat sa v telefone s Androidom da ovela viac ako s Windowsom. Ked to niekoho bavi, preco nie? To s tym co pises nema nic spolocne.
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Windows 10 Mobile: Všeobecná diskuze (oficiální build)

Příspěvek od iljusin66 »

hotovyrado píše:Pokud někdo přešel (s primárním přístrojem - jako já) od Woken k druhé platformě, tak podle mě nepřejde zpět k W. jen kvůli Surface Phone, ale jen proto že/až je jejich stávající platforma na*ere... Upřímně já už čtu tohle fórum jen jako "duševní stravu" trápících se uživatelů, to ovšem neznamená, že chodím do diskusí k Androidu. Nemám důvod cokoliv řešit, telefon (viz můj popisek) mi poprvé od L620 s WP8.1 funguje bez problémů a vůbec poprvé za dobu smartphonu nejsem omezen funkcema a programovým vybavením, které mají ostatní.... Tohle je každého boj, marnit drahocenný životní čas vrtáním se v telefonu, nebo života užívat.....
Tohle můžu říct z opačné strany, ale zrovna jako tvoje zkušenost není bude platit jako obecné pravidlo, nebude ani můj názor platným názorem všeobecně. Jsem na Win platformě x let (od začátku prodeje Lumie 800.) Občas problémy byly (zejména když jsem byl v Insideru), ale jinak je pro mě WP/WM vcelku funkční a bezproblémový systém. To, že ty s Androidem nemáš nejmenší problém je asi tak důležté, že já nemám problém s WM. Máš kliku, že ti Android funguje, jako já mám kliku, že mi funguje WM :)
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 96 hostů